Профорієнтаційний термінал для чернігівських школярів
![](http://eu-ua.moy.su/_nw/59/s69606.jpg)
До участі в цьому заході запрошувались представники міської ради та облдержадміністрації, директори та заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також представники засобів масової інформації.
Даний програмно-апаратний комплекс є сучасною формою та інструментом здійснення професійної орієнтації школярів, передбачає ознайомлення зі змістом професій, шляхами їх отримання, умовами професійного навчання, станом і перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості. Це дасть можливість сформувати у школярів та батьків ефективну стратегію поведінки на ринку праці, засновану на бажанні легально працювати в Україні. Також завдяки цьому учні шкіл нашого міста зможуть зробити правильний вибір професії та відповідно навчального закладу.
За повідомленням Чернігівського міського центру зайнятості