Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » У Києві в сквері ім. В.Стуса вночі зрубали більше ста дерев

У Києві в сквері ім. В.Стуса вночі зрубали більше ста дерев


Коментарі: 0 Довкілля

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
„Українська народна партія звернулася до міліції з проханням з’ясувати всі обставини незаконного знищення скверу ім. Василя СТУСА”, - повідомив голова Святошинської районної організації УНП Віктор ТКАЧЕНКО, коментуючи події 11 березня в столиці, коли невідомі майже повністю знищили сквер на пр.Перемоги, 119.
За його словами, „завтра до прокуратури буде передано відео, а допоки біля скверу встановлено чергування однопартійців і просто небайдужих мешканців міста”.
Віктор ТКАЧЕНКО розповів, що „приїхав на місце подій близько сьомої години ранку і встиг застати за роботою вісім незнайомців, які безжалісно знищували сквер, відповідати на питання відмовлялись і майже одразу зникли”.
Представник УНП повідомив: „У минулий четвер питання забудови скверу розглядалося в Секретаріаті Президента, до чого вочевидь спонукали неодноразові звернення Юрія КОСТЕНКА до Генпрокуратури з приводу з’ясування законності його забудови. Президент України Віктор ЮЩЕНКО доручив Генпрокуратурі вивчити всі обставини цієї справи”. Саме це, на думку Віктора ТКАЧЕНКО, „і спонукало до таємного і рішучого знищення скверу”.
Організатори заходів щодо захисту скверу, представники від УНП, КУНу та „Зеленого світла”, звернулися до міліції із Заявою про факт вирубки і проханням з’ясувати всі обставини подій.

Довідково. Два роки тому київська громадськість ініціювала створення скверу імені Василя СТУСА на незабудованій ділянці із зеленими насадженнями, де в 60-х – 70-х роках стояв ошатний будиночок, на другому поверсі якого жив із дружиною й сином видатний український поет Василь СТУС. Однак київська влада, проігнорувавши волю киян, віддала перевагу проекту створення на цьому місці розважального комплексу.
Наприкінці лютого з’явилась інформація, що особи, які приватизували цю ділянку, мають намір вирубати реліктові та молодші дерева на ній, поки суд не скасував документів, виданих Київcькою міською владою з порушенням низки українських законів. Щоб не допустити цього, місцева УНП разом з представниками інших громадських організацій та небайдужими громадянами поновили інформаційні таблички про заснування скверу, які нещодавно знищили „невідомі” та зашипувала дерева, щоб запобігти їх знищенню.

Джерело: прес-служба УНП.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
22:08
01-Чер-2025
Операція "Павутина": наймасштабніший удар української спецслужби по глибині росії (ОНОВЛЕНО)

1 червня 2025 року Служба безпеки України здійснила безпрецедентну операцію, яка у

20:55
01-Чер-2025
Спецоперація СБУ «Павутина»
7 млрд. доларів США. Така орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була в
Усі новини

Сollaborator