реклама партнерів:
Головна » 2009 » Березень » 16 » Напад на журналістку телекомпанії «Фобос». Офіційна позиція Чернігівського УМВС

Напад на журналістку телекомпанії «Фобос». Офіційна позиція Чернігівського УМВС


2009 » Березень » 16
Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Нещодавно Інтернет простір області та країни наповнився інформацією про скоєні хуліганські дії відносно журналістки Ніжинської телекомпанії «Фобос».Масла у вогонь долив і той факт, що у хуліганських діях підозрювався колишній співробітник міліції. Ситуація набула суспільного резонансу і почала обростати домислами. Зважаючи на це, щоб забезпечити об'єктивність висвітлення події, УМВС України в Чернігівській області надає інформацію стосовно конфлікту.
10 березня 2009 року о 19:00 до Ніжинського міського відділу УМВС надійшла заява від журналістки місцевої телекомпанії „Фобос", жительки Ніжина із заявою про те, що цього дня близько 17:30 в Ніжині по вул. Мирній якийсь чоловік вчинив відносно неї хуліганські дії. На місце події була направлена слідчо-оперативна група. Через деякий час був затриманий чоловік, якого журналістка звинувачувала у хуліганських діях. Всі учасники конфлікту дали пояснення.
Так, заявниця вказала, що близько 17.30 вона пішла до магазина. Проходячи по вул. Мирній вона почула, як її хтось кличе. Не побачивши нікого на вулиці, жінка вирішила не звертати на оклик уваги та продовжила йти. Після цього вона почула як до неї біжить чоловік та наказує зупинитися окриком «Стій!». Підбігши, він схопив жінку руками за шию та став розпитувати, хто вона така та що вона тут робить.
Журналістка сказала незнайомцю, що працює в міліції, після чого той її відпустив і став вимагати в неї службове посвідчення працівника міліції. На це жінка відповіла, шо залишила його вдома.
Зі слів заявниці, чоловік знову схопив журналістку за шию та став душити. В цей час проходив сусід журналістки, який повідомив, що це його сусідка, після чого жінку було відпущено.
Натомість звинувачений у хуліганстві громадянин пояснив, що деякий час був відсутній вдома, а коли повернувся, почув як гавкав його собака в бік невідомої жінки. Оскільки в його господарстві раніше неодноразово траплялися дрібні крадіжки, то він припустив, що вказана жінка має на меті скоїти крадіжку з його господарства, через що вирішив з нею поспілкуватися. Коли дана громадянка вийшла на вул. Мирну, власник помешкання окликом намагався зупинити її, однак остання на це не реагувала. Тоді чоловік наздогнав жінку та схопивши її за рукав, став запитувати хто вона та з якою метою тут перебуває.
Жінка повідомила, що працює в міліції. Почувши це, чоловік відпустив жінку та попросив показати посвідчення. Отримавши відповідь про відсутність посвідчення, чоловік схопив її за комір та наказав зізнатися з якою метою вона перебувала біля його земельної ділянки. В цей час до них підійшов невідомий чоловік та повідомив, що вказана жінка являється його сусідкою та він її добре знає. Після цього затриманий відпустив комір одягу жінки та конфлікт скінчився.
Опитаний сусід повідомив, що близько 17:30 він пішов до магазина, по дорозі його обігнала наглядно знайома жінка, яка проживає неподалік. Коли він дійшов до перехрестя вулиць Мирна та Радужна, то почув крик цієї жінки, а потім побачив, як її тримає за комір невідомий чоловік. Той намагався з'ясувати, хто вона та з якою метою там знаходиться. Підійшовши до них, сусід повідомив незнайомцю, що вона його сусідка та нічого протиправного не здійснила, після чого конфлікт припинився.
10 березня 2009 року відносно підозрюваного у хуліганстві громадянина було складено адміністративний протокол за порушення останнім вимог ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
11 березня Ніжинським міськрайонним судом вказаний адміністративний протокол було розглянуто та винесено постанову про притягнення громадянина до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту строком на три доби з наданням десятиденного терміну на оскарження постанови.
Вказаний громадянин до 2003 року працював на посаді дільничного інспектора міліції Носівського РВ УМВС України в Чернігівській області.

Джерело: УМВС України в Чернігівській області, http://kop.gov.ua/index.p....temid=2

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

22:28
27-Жов-2021
У яких медичних закладах Чернігівщини МРТ і КТ безоплатні для пацієнтів з онкологією?
Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та
22:19
27-Жов-2021
У Брюсселі відкрилася виставка про українських жінок-вчених «Наука – це вона»
26 жовтня у Посольстві України в Королівстві Бельгія відбулося урочисте відкриття укр
22:13
27-Жов-2021
EU4Climate - Уряд схвалив нову стратегію для досягнення Україною кліматичної стійкості до 2030 року
Уряд України схвалив стратегію, що має на меті перетворити Україну на більш екологічн
19:32
27-Жов-2021
У Чернігові відзначатимуть 100-річчя Першого Всеукраїнського Православного Церковного Собору УАПЦ
100 років тому у Києві відбувся Перший Всеукраїнський Православний Церковний Собор Ук
10:00
27-Жов-2021
Стара Європа відкриває очі на Росію: політичні фіаско Кремля 2021
Росія почала стрімко втрачати свої позиції в Європі. Неадекватна зовнішня політика Кр
19:10
26-Жов-2021
До 77-річчя розформування загороджувальних загонів у Червоній армії
29 жовтня 1944 року народний комісар оборони СРСР Йосип Сталін своїм наказом за номер
11:22
26-Жов-2021
Санкції в дії: у США проводять обшуки у будинках російського олігарха Дерипаски
Акції компанії "Русал", яка є одним з основних активів бізнесмена Олега Дерипаски, вп
09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
Усі новини