реклама партнерів:
Головна » БЮТ хоче реваншу у Тернополі

БЮТ хоче реваншу у Тернополі


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Чим ближче вибори, байдуже парламентські чи президентські, українські політики неабияк урізноманітнюють своє життя та створюють своєю псевдо активністю безліч проблем своєму народу. В такі миті політики, не залежно від кольору партійного знамена та ідеологічних уподобань, автоматично стають правдолюбами та правдошукачами.
Так, у вівторок, 19 травня, на засіданні ВР стараннями фракції БЮТ, частини «НУ–НС», Блоку Литвина та негласних учасників коаліції – комуністів, 231 мандатом було створено тимчасову слідчу комісію з розслідування позачергових виборів до Тернопільської облради. Своїм завданням комісія ставить за мету «розслідування обставин порушення Конституції України і законів при проведенні позачергових виборів до Тернопільської облради та фактів фальсифікації їх результатів», – йдеться в постанові. Попри те, що Партія регіонів не підтримала рішення про створення ТСК по позачергових виборах до Тернопільської обласної ради, один «регіонал» все-таки голосував «за». Ним виявився Ярослав Сухий, котрого включили до складу комісії замість іншого «регіонала» Черноморова.
Цього разу волали про справедливість «бютівці», які досі не оговталися від нищівної поразки на виборах до Тернопільської обласної ради, 15 березня. Разом із «бютівцями» зажадали правди і вічні борці за «правое дело» комуністи, в особі яких Юля Тимошенко віднайшла найпалкіших соратників та вірних побратимів у всіх голосуваннях. Адже ні для кого не є таємницею, що ефемерна коаліція у складі БЮТ, частини «НУ–НС» та Блоку Литвина дієздатна лише завдяки ситуативним голосуванням фракції КПУ. Іншими словами, саме фракція Симоненка робить дану коаліцію легітимною. За таку підтримку Юля Володимирівна не забуває розплачуватися з комуністами владними посадами.

Тому й не дивно, що щойно бютівці зголосилися розібратися з виборами у Тернополі, їхній заклик підтримали «червоні», котрі так само, як і пан Шкіль, обурювалися тим, що волею ВР, яка за кілька днів до позачергових виборів до Тернопільської обласної ради відмінила своє ж рішення про їх проведення, було знехтувано.

Перед стартом президентських перегонів така втрата електорального поля — неприпустима розкіш для Юлії Тимошенко. І тим паче зараз, коли рейтинг антикризової прем’єрки і її уряду з кожним днем маліє, так само, як і довіра виборців.

Ще півроку тому БЮТ був повноправним господарем Тернопілля, маючи більшість як в міській, так і в обласній радах. Правління «біло-сердешних» запам’яталося краянам не трудовими досягненнями, а постійними скандалами, бійками, через які облрада взагалі не працювала. Хоча керівництво ради продовжувало справно отримувати заробітну плату, незважаючи на власне неробство. За цей час «бютівцям» вдалося розставити свої креатури на усі більш-меньш впливові посади в області, де визначальним критерієм працевлаштування були родинні зв’язки, ну, і відповідна політична приналежність.

Зараз, коли ситуація в області кардинально змінилася і до влади прийшли зовсім інші люди, БЮТ не може і не хоче змиритися зі своєю поразкою. Безумовно, новий склад обласної ради дуже далекий від ідеалу, але разом з тим, саме за такі політичні сили проголосували люди. Завдяки цим виборам на 80% відбулося оновлення влади — добре це чи погано покаже час і бажання та уміння депутатів працювати у команді для покращення добробуту кожного з нас. Чого варте лише те, що після стількох місяців блокувань та простою, обласна рада запрацювала й почала ухвалювати необхідні для життєдіяльності області рішення.

Замість того, щоб шукати винних у своєму провалі на позачергових виборах до Тернопільської облради всередині своєї партійної організації та його керівництва, БЮТ пішов шляхом усіх слабаків, які у всіх своїх негараздах звинувачують оточуючих. Адже відповідальність, у тому числі й політична, не притаманна українським політикам, так само як і багато інших загальнолюдських цінностей та моральних норм.

Наталка ПАРОВА, "Нова Ера", http://novaera.te.ua/article_view.php?article=2590Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

19:49
24-Лип-2024
Суд апеляційної інстанції підтвердив, що УПЦ МП не має права користуватись об’єктами заповідника «Чернігів стародавній»
23 липня Північний апеляційний господарський суд залишив без задоволення чергову апел
21:33
23-Лип-2024
МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА
Сьогодні, 23 липня, на засіданні Експертної комісії з питань обліку об’єктів культурн
21:17
22-Лип-2024
У Євпаторії окупаційна влада почала демонтаж Хрестовоздвиженського храму Православної Церкви України
Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного знищення храму Пр
07:57
20-Лип-2024
Вбивство Ірини Фаріон
Вона померла у лікарні після пострілу в неї, що здійснив начебто парубок, який кілька
20:35
19-Лип-2024
Поліція Львівщини встановлює обставини замаху на життя Ірини Фаріон
Жінку із вогнепальним пораненням голови госпіталізували у лікарню. Правоохоронці вжив
06:59
18-Лип-2024
Важливі рішення Священного Синоду Православної Церкви України
14 липня 2024 року у Православній Церкві України відбулося засідання Священного Синод
06:51
18-Лип-2024
Закон про скасування літнього часу – це відверто шкідницький і антиєвропейський крок
Ухвалений Верховною Радою закон про скасування літнього часу – це відверто шкідницьки
06:23
18-Лип-2024
Опитування: українці вірять у перемогу над ворогом!
Результати соціологічного опитування, що проводилося соціологічною службою Центру Раз
23:07
16-Лип-2024
Безсоння, як собі допомогти?

Безсонням вважаються розлади сну, коли характеризується його погана якість, недост

13:44
16-Лип-2024
Чернігівські рухівці про річницю Декларації про державний суверенітет України
Сьогодні чернігівські рухівці, хоч і скромно, але згадали про річницю Декларації про
Усі новини