реклама партнерів:
Головна » БЮТ хоче реваншу у Тернополі

БЮТ хоче реваншу у Тернополі


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Чим ближче вибори, байдуже парламентські чи президентські, українські політики неабияк урізноманітнюють своє життя та створюють своєю псевдо активністю безліч проблем своєму народу. В такі миті політики, не залежно від кольору партійного знамена та ідеологічних уподобань, автоматично стають правдолюбами та правдошукачами.
Так, у вівторок, 19 травня, на засіданні ВР стараннями фракції БЮТ, частини «НУ–НС», Блоку Литвина та негласних учасників коаліції – комуністів, 231 мандатом було створено тимчасову слідчу комісію з розслідування позачергових виборів до Тернопільської облради. Своїм завданням комісія ставить за мету «розслідування обставин порушення Конституції України і законів при проведенні позачергових виборів до Тернопільської облради та фактів фальсифікації їх результатів», – йдеться в постанові. Попри те, що Партія регіонів не підтримала рішення про створення ТСК по позачергових виборах до Тернопільської обласної ради, один «регіонал» все-таки голосував «за». Ним виявився Ярослав Сухий, котрого включили до складу комісії замість іншого «регіонала» Черноморова.
Цього разу волали про справедливість «бютівці», які досі не оговталися від нищівної поразки на виборах до Тернопільської обласної ради, 15 березня. Разом із «бютівцями» зажадали правди і вічні борці за «правое дело» комуністи, в особі яких Юля Тимошенко віднайшла найпалкіших соратників та вірних побратимів у всіх голосуваннях. Адже ні для кого не є таємницею, що ефемерна коаліція у складі БЮТ, частини «НУ–НС» та Блоку Литвина дієздатна лише завдяки ситуативним голосуванням фракції КПУ. Іншими словами, саме фракція Симоненка робить дану коаліцію легітимною. За таку підтримку Юля Володимирівна не забуває розплачуватися з комуністами владними посадами.

Тому й не дивно, що щойно бютівці зголосилися розібратися з виборами у Тернополі, їхній заклик підтримали «червоні», котрі так само, як і пан Шкіль, обурювалися тим, що волею ВР, яка за кілька днів до позачергових виборів до Тернопільської обласної ради відмінила своє ж рішення про їх проведення, було знехтувано.

Перед стартом президентських перегонів така втрата електорального поля — неприпустима розкіш для Юлії Тимошенко. І тим паче зараз, коли рейтинг антикризової прем’єрки і її уряду з кожним днем маліє, так само, як і довіра виборців.

Ще півроку тому БЮТ був повноправним господарем Тернопілля, маючи більшість як в міській, так і в обласній радах. Правління «біло-сердешних» запам’яталося краянам не трудовими досягненнями, а постійними скандалами, бійками, через які облрада взагалі не працювала. Хоча керівництво ради продовжувало справно отримувати заробітну плату, незважаючи на власне неробство. За цей час «бютівцям» вдалося розставити свої креатури на усі більш-меньш впливові посади в області, де визначальним критерієм працевлаштування були родинні зв’язки, ну, і відповідна політична приналежність.

Зараз, коли ситуація в області кардинально змінилася і до влади прийшли зовсім інші люди, БЮТ не може і не хоче змиритися зі своєю поразкою. Безумовно, новий склад обласної ради дуже далекий від ідеалу, але разом з тим, саме за такі політичні сили проголосували люди. Завдяки цим виборам на 80% відбулося оновлення влади — добре це чи погано покаже час і бажання та уміння депутатів працювати у команді для покращення добробуту кожного з нас. Чого варте лише те, що після стількох місяців блокувань та простою, обласна рада запрацювала й почала ухвалювати необхідні для життєдіяльності області рішення.

Замість того, щоб шукати винних у своєму провалі на позачергових виборах до Тернопільської облради всередині своєї партійної організації та його керівництва, БЮТ пішов шляхом усіх слабаків, які у всіх своїх негараздах звинувачують оточуючих. Адже відповідальність, у тому числі й політична, не притаманна українським політикам, так само як і багато інших загальнолюдських цінностей та моральних норм.

Наталка ПАРОВА, "Нова Ера", http://novaera.te.ua/article_view.php?article=2590

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

18:49
27-Лис-2022
Німеччина надала Україні нову партію військової допомоги
Західні партнери продовжують надавати військову допомогу Україні, яка протистоїть рос
20:06
26-Лис-2022
На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні
Вранці 26 листопада біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору-геноциду 1932-1933 рокі
17:30
26-Лис-2022
Це не налазило на голову... Ви знаєте, що ваш Ющенко - фашист?
- Ви знаєте, що ваш Ющенко - фашист? - питала мене жінка у барвистій хустці з помаран
15:02
26-Лис-2022
З російського полону звільнили ще дев’ятьох українських військових та трьох цивільних
#нашівдома
"Черговий обмін полоненими. Нам вдалося звільнити 12 наших людей. С
14:45
26-Лис-2022
Подали електрику в Херсон
У звільнений ЗСУ Херсон подали електрику.
Про це повідомляє заступник голови О
19:00
25-Лис-2022
26 листопада запали свічку в пам’ять жертв голодоморів в Україні
26 листопада закликаємо запалити свічку на підвіконні Вашого дому в пам’ять жертв Гол
11:27
25-Лис-2022
Чому варто обирати відпочинок та оздоровлення в санаторіях Трускавця?

Трускавець – невелике місто, яке знаходиться в екологічно чистій зоні Прикарпаття.

18:27
24-Лис-2022
Постраждало від обстрілів адміністративне приміщення Вишгородського історико-культурного заповідника
Ворожа ракета, яка вчора, 23 листопада, прилетіла у будинок у Вишгороді, зруйнувала й
17:02
24-Лис-2022
Виконком Одеської міськради хвалив рішення про демонтаж пам’ятників Катерині та Суворову
Виконком Одеської міської ради сьогодні, 24 листопада, підтримав проєкт рішення про д
16:49
24-Лис-2022
Повернуто з російського полону 50 українських воїнів
Черговий обмін полоненими - #нашівдома.
Сьогодні вдалося повернути з російсько
Усі новини