Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » НАТО на Житомирщині. ФОТО

НАТО на Житомирщині. ФОТО


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Цього тижня гостями 12-го інженерного полку стали 23 військових аташе — представники країн-членів НАТО.
Даний візит відбувся неспроста — два підрозділи інженерного полку включені до міжнародної програми (процесу планування та оцінки сил), що передбачає підготовку окремих українських військових частин до участі у спільних із натівцями військових операціях.
Тож, військові фахівці із країн, що входять до Північно-Атлантичного альянсу, прибули до Новограда, щоб оглянути наявну техніку та інфраструктуру, з’ясувати на місці реальний стан справ, а відтак — надати необхідні рекомендації командуванню частини в плані того, як прискорити процес налагодження взаєморозуміння між підрозділами Збройних сил України та військами альянсу.
Як повідомив заступник командира полку з гуманітарних питань В.П.Білошицький, вибір зупинився на третій інженерно-саперній та інженерно-дорожній ротах. Саме ці два підрозділи готуються до міжнаціональної співпраці.
Сапери вже успішно пройшли перший етап атестації. Цей підрозділ визнали як частково сумісний для залучення до міжнародних миротворчих дій. У подальшому на інженерно-саперну роту чекає другий етап оцінки. Інженери-дорожники нині готуються до свого першого етапу.
Як розповів начальник відділу військових аспектів інтеграції в НАТО, заступник начальника управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗСУ, полковник В.П.Ханін, даний візит представників військових відомств країн-членів НАТО до України є плановим, вже другим упродовж поточного року. У вересні очікується ще один приїзд натівців до Новограда-Волинського. Відвідають хімбат.

Олег БРЮХАНОВ
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Джерело: "Звягель-інформ", http://www.zvyagel.com.ua/?p=1713







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator