реклама партнерів:
Головна » 2009 » Липень » 2 » Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області

Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області


2009 » Липень » 2
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1723
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


30 червня 2009 року в приміщенні Благодійного фонду ім. О. Молодчого відбулась прес-конференція за підсумками реалізації проекту "Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області", що реалізовувався за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
З журналістами зустрілись керівник проекту Оксана Стельмах, керівник Чернігівської міської громадської організації "Євроклуб" Юрій Ткач та керівник шкільного євроклубу "Єдність" – переможець обласного конкурсу керівників шкільних євроклубів Реґіна Гусак. Вони розповіли про проект "Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області" та відповіли на запитання журналістів.
Юрій Ткач розповів про діяльність ЧМГО "Євроклуб", мету та завдання організації, про реалізовані раніше проекти, про потребу в проектах для шкільної молоді, особливо в Чернігівській області та про історію виникнення ідеї по реалізації даного проекту.
Оксана Стельмах детальніше розповіла, що в рамках реалізації проекту "Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області" було проведено семінар-тренінг для активістів та керівників шкільних євроклубів 12 районів області, в яких реалізовувався проект, на якому учасники обмінялися досвідом та отримали додаткові знання та навички для роботи в своїх євроклубах. Потім разом з тренерами ЧМГО "Євроклуб" учасники тренінгу провели 3 міжрайонні семінари для керівників, активістів та учасників місцевих євроклубів. Після тренінгів шкільні євроклуби запланували та провели разом з ЧМГО "Євроклуб" заходи в своїх школах, а кульмінацією проекту стало святкування Дня Європи в Чернігівській області. А матеріали тренінгу та кращі методичні матеріали керівників євроклубів були надруковані у "Методичному посібнику активіста шкільного європейського клубу", що було видано в рамках реалізації проекту.
Загалом, під час святкування Дня Європи було проведено 16 заходів в районах та обласному центрі – в навчальних закладах, в будинках культури, бібліотеках тощо, які охопили кілька тисяч громадян, що мали змогу отримати літературу про ЄС та цікаво провести час під час заходів, організованих активістами шкільних євроклубів. Найактивнішими були євроклуби Чернігова (навчальний заклад №36, ліцей №22), Чернігівська філія ПВНЗ ”Європейський університет”), євроклуби Количівської ЗОШ, с. Горбове Куликівського району, м. Прилуки, м. Щорс та м. Мена.
Реґіна Гусак, як керівник ШЄКу з багаторічним досвідом, відзначила, що їй особливо було цікаво взяти участь у проекті, оскільки вона мала змогу поділитися своїм досвідом з євроклубівціми інших районів, керівниками-початківцями, а також отримати для себе нові ідеї та налагодити нові контакти.
Юрій Ткач також сказав, що протягом року проведення проекту значно активізували свою діяльність шкільні євроклуби області, та було створено декілька нових, зокрема, в м. Чернігові, м. Щорс, с. Лукашівка, м. Бобровиця, в Борзнянському та Сосницькому районах. За підсумками проекту створюється Асоціація євроклубів Чернігівської області, що має на меті обмін досвідом та взаємну методичну підтримку між шкільними євроклубами. Вона відкрита для приєднання для всіх євроклубів Чернігівської області.
Реалізація проекту закінчується спецвипуском журналу "Чернігівський монітор", де будуть розміщені матеріали учасників проекту та експертів інших організацій.

Джерело: Чернігівська міська громадська організація "Євроклуб".

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

20:36
28-Січ-2020
В Чернігові відбудеться профспілковий мітинг щодо непідтримки антинародних законопроєктів
30 січня 2020 року о 14:00 годині на Алеї Героїв у м. Чернігові (напроти обласної дер
19:03
28-Січ-2020
130-річні роковини ОУН: звитяги минулого і тривоги щодо майбутнього
Завдяки старанням радянської пропаганди у багатьох ще й донині залишилися викривлені
18:04
27-Січ-2020
Бійка у Харкові: п’ята колона піднімає голову
Сьогодні, 27 січня, в Харкові вперше за останні кілька років підняли голову захисники
20:50
26-Січ-2020
У чернігівській "Просвіті" - лекція про Крути
25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства
20:25
26-Січ-2020
Знову втрати на російсько-українському фронті: 2 військових загинули і 2 травмовано
Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режи
14:39
26-Січ-2020
Ярослав Качинський: Росія атакує там, де бачить слабке місце - як у Криму і на Донбасі
Лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський заявив, що
18:13
24-Січ-2020
Константинополь не визнає титулів єпископів московського патріархату в Україні
У щорічному виданні Константинопольської церкви Українська православна церква названа
11:09
24-Січ-2020
У Чернігові СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора
Чернігівське Управління СБУ викрило та припинило діяльність місцевого жителя, який по
12:50
23-Січ-2020
Посли миру – лауреати Міжнародної літературної премії миру за 2020 рік
Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного
12:45
23-Січ-2020
Названі лауреати премії ім. Якова Гальчевського
За багаторічною традицією, яка була започаткована у 1995 році, громадський комітет Вс
Усі новини