реклама партнерів:
Головна » 2009 » Липень » 8 » Юрій Костенко обіцяє надати Путіну достовірну інформацію про чисельність росіян в Україні

Юрій Костенко обіцяє надати Путіну достовірну інформацію про чисельність росіян в Україні


2009 » Липень » 8
Коментарі: 58 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
«Оскільки інформаційні служби, вочевидь, надають прем’єру РФ Владіміру ПУТІНУ недостовірну інформацію, то Українська народна партія найближчими днями передасть в Посольство РФ в Україні дані про перепис населення в 2001 році, де чітко вказана кількість українців та представників національних меншин», - заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. Так політик відреагував на повідомлення, що ПУТІН під час зустрічі з президентом США Бараком ОБАМОЮ акцентував увагу на виключній важливості України для російської політики, оскільки там проживає 17 млн росіян. Як відомо, всеукраїнський перепис населення 2001 року зафіксував в Україні 8 млн. 334,1 тис росіян та 37 млн. 541,7 тис українців.
КОСТЕНКО висловив припущення, що «акція УНП, нарешті, допоможе ПУТІНУ зрозуміти, що Україна як суверенна держава набагато надійніше забезпечує права національних меншин, в тому числі в мовному питанні, ніж сама Росія». Він нагадав, що «на відміну від російського населення в Україні, майже 3 млн етнічних українців в РФ, зафіксованих всеросійським переписом населення в 2002 році, не мають умов ні для отримання освіти на рідній мові, ні для вільного національного розвитку». На його думку, «Україна, яка значно далі просунулася в сфері демократії та захисту прав людини, не потребує спеціальної уваги РФ щодо захисту прав росіян». «Сьогодні росіяни, які проживають в Україні, дуже щасливі, що вони не є громадянами Росії. Це красномовно доводить відсутність черг під російським Посольством в Україні з проханням змінити громадянство», - наголошує КОСТЕНКО.

9 липня об 11-00 Київська міська організація Української народної партії проведе акцію біля посольства Російської Федерації щодо корегування даних ФСБ стосовно української демографії. Нагадаємо, під час зустрічі з Президентом США Бараком ОБАМОЮ Володимир ПУТІН окреслив підходи Росії до відносин із Україною з акцентом на те, що „ця країна”, де нібито живе 17 мільйонів росіян, „дуже важлива для Росії”.
Принагідно міська УНП привітає нового посла Росії з 350-літнім ювілеєм Конотопської битви.
Запрошуються представники ЗМІ.

За матеріалами прес-служби УНП.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
56 РПК • 23:12, 11-Лип-2009
Василь якщо Мазепа боровся за волю для України то як ви поясните підписання Коломацьких статей (якщо ви не знаєте, то в обмін на своє гетьманство був підписаний цей документ в якому ще більше урізались українські права), з власної ініціативи організовує захват полковника Семена Палія (1704 рік), який створив навколо Фастова незалежну козацькую республіку. Саме за доносом Мазепи (звинувачений в антимосковських діях) його відправили на заслання в Єнисейськ. В 1707 г. Мазепа допомогає придушити повстання Кондратія Булавіна яке охопило частину українських земель і яке було підтримане і частиною козаків). І це тільки частина його славних "подвигів" їх було ще більше.
Якщо Мазепа герой, то хто тоді ті козаки які були страчені россійським царем за доносами Мазепи? Задавав це питання багато разів тим, хто вважає Мазепу героєм, а себе патріотом чомусь не разу не почув нормальної відповіді. Починають шукати в тексті граматичні помилки, або кажуть що я російський шовініст і читаю історичні книжки які написані сталіністами.
avatar
55 кзк • 22:44, 11-Лип-2009
Что ж ты Одессит так нервничаешь, ну наделал он грамматических ошибок да и *** с ним. Всё остальное то правда (ну очень горькая), ни прорыва, ни рабочих мест, ни работы, ни светлого будущего, экономика страны действительно отброшена назад и только не говори что ржавые тут не причём. Взятки как брали так и берут только ещё в больших размерах. И боюсь что Россия тут не причём.
А присягу мы давали не компартии, а своему государству и советскому народу (в том числе и украинцам) и я действительно готов был умереть за ту страну, за эту и сам воевать не пойду и сына не пущу пока не увижу что она (страна) достойна этого.
А тебе насчёт присяги просто повезло потому что ты наверное ещё действительно маленький, меня например заставляли присягать на верность Украине в обмен на прописку в родном доме. Пришлось соврать что уже перисягал, а никто даже и не проверял на слово поверили. И в Россию не тебе меня и таких как я гнать у меня к вам встречное предложение езжайте ка лучше в ЕС там жить хорошо, а в Украине вам всё равно ничего не светит в ближайшем будущем и совсем не из-за таких как я скорее из-за таких как вы.
avatar
54 европейская украинка • 15:11, 09-Лип-2009
Выборы!Выборы!Выборы! Невестка-Россия-ДЕРЖИСЬ!Готовься вытераться от плевков и брызжащих слюн.В нашей европейской Украине ЭТО МОДНО!!!А мне Россия родная по-вере .А униаты имеют чуждый дух православию вот и столько ненависти у нее к истинной православной церкве и естесственно к России.Вот где собака зарыта,вот основная причина ненависти к России-ЧУЖДЫЙ ДУХ ПРАВОСЛАВИЮ!!!
avatar
53 Одессит • 11:47, 09-Лип-2009
21075 – начнем по порядку:
- Я тебе не сынок.
- Покажи мои ошибки.
- Я пишу вы, потому что ты этого не заслуживаешь.
- Твои ошибки: ценично, созданые, объеденятся, шо, украины, заробитчане, европе, расказываете, украинску называють, робить высновки, навязуете, ридна росийська и т.д.
- Твоя брань: бандерлоги нацики, мразь, ТЕЛЯЧА МОВА, дальше перечислять не буду.
- Как говорил Карл 5-й (1500—1558),: «Человек столько раз человек, сколько языков от знает». А тебя 21075 я разочарую ты и одного языка на знаешь.
-О твоих заблуждениях:
1) На 1 января 2009 года численность населения России, по данным Росстата, составила 141 903 979 человек, а не 150млн;
2) О советских фильмах в многие дети в Украине учатся на украинском языке и владеют им лучше чем ты русским, ты предлагаешь им переучиваться с государственного языка, для того чтобы старое чучело любовалось без перевода.
3) Да, я так и не понял, Одесса русский город или интернациональный? Я его знаю как город в Украине с полинациональным населением: украинцы, евреи, молдаване, болгары, гагаузы, русские и др.
4) Ты присягу давал один раз в жизни СССР и давал ее коммунистической партии. А я присягал один раз в жизни Народу Украины.
5) Живешь возле Ильичевска и не знаешь, какие деньги вкладывает в Украину россия. Работники Илличевского порта только закончили судиться с Укртрансконтейнером (учредители из Питера), незаконно захватившие причалы порта и еще целый список нарушений псевдо развития, а на самом деле простое присваивание, воровство, грабеж. Россия хочет показывать Украине, что нам за свои деньги строить у себя дома.

Вывод: Ты получеловек, не знающий ни одного языка, твои выводы и доводы основываются на обманчивых данных. Как я понимаю ты не реализовал себя в жизни, работе. И у тебя ярко выраженный хронический синдром вахтера: власти нет, а то что есть все назло, только чтоб самоутвердиться.

Если тебя здесь что-то не устраивает, переезжай жить в свою россию, там ты поймешь разницу.

avatar
52 Володимир Брязкало • 00:30, 09-Лип-2009
Маємо державу Україну, віру і мову українську, Вчимося поважати себе та ближнього і бути УКРАЇНЦЯМИ а значить ставати господарями своєї землі та долі.

Борзнянська районна організація
Українська Народна партія

avatar
51 21075 • 00:15, 09-Лип-2009
Одесситу.Где ты сынку прочитал у меня мат? Проснись,ты за компом. Сам то что на русском пишешь,защитник украинского.Посчитай свои ошибки . В какой стране живу,так и поважаю.Много чести... Уважать теперешнюю украину.
avatar
50 21075 • 00:11, 09-Лип-2009
Так может надо этим заниматься,а не рассказывать на каком языке нам говорить.Зачем фильмы советские переводить на ***. Какое отношение эти **** имеют к советскому кинематографу, создайте своё, украинское. А на счёт обицянок,пересмотрите хронику майдана и не открещивайтесь от того,что поддержали. Майдан это преступление против украины. Ющенко при представлении Ульянченко,ценично заявил,что создал 5 млн.рабочих мест и заробитчане возвращаются на созданые им рабочие места.Покажите,хоть одного вернувшегося на созданное Ющ.раб. место. Он украл благополучие у людей и отбросил страну в 90-е.
И последнее в 80-х была передача межд.панорама,если ты знаешь то время.Там в рубрике курьёзы ИНДУС_МОНАХ рассказал о развале СССР,о развале Югославии,о Грузии и в конце сказал,что славянские респ.объеденятся и будут вместе.Процесс уже идёт.Тогда все смеялись,никто не верил в развал СССР.Так шо не кажи гоп... Просто запомни 21075 тебе когда то об этом говорил. Привет!!!
avatar
49 Одессит • 23:52, 08-Лип-2009
21075 - Научись писать без ошибок ЛАПОТНИК / Das russische Schwein/. Так говорять про мову тільки телята, тобто «малий рогатий СКОТ» який не може вивчити рідну мову, хоча б для поваги до країни, де проживаєш, хліб якої їси./ А для русского грубого мата и брани, которым ты говоришь, много ума не надо.
avatar
48 Черняков • 23:44, 08-Лип-2009
21075
Чого Ви так хвилюєтесь? СРСР вже ніколи не буде. Потрібно поважати державу - українську, бо Ви на ній живете. і ніхто не обіцяв через рік, чи два, що ми будемо в НАТО. Для того, щоб бути в НАТО ще багато треба здійснити реформ і у військовій сфері, і в економіці...
avatar
47 21075 • 23:35, 08-Лип-2009
Вы на майдане кричали,что уже за год будете в европе в нато,а оказались в...!!! Правильно,догадался. Одесса русский город интернациональный,а нацики это мразь во всём мире.Для тебя герой бандерлог шухевич,а для меня КОВПАК,РУДНЕВ,ФЁДОРОВ,ВАТУТИН,НИКОЛАЙ КУЗНЕЦОВ-москаль,кот боролся за освобождение украины,а твои бандерлоги нацики его за это убили и сегодня издеваются над могилой во Львове. Вы даже веру подали униатам и стали католиками и расказываете про патриотизм. ,,благодаря,, вам мы снова будем жить в ССР.Мне даже делать ничего не нужно,вы сами всё делаете,продолжайте. Я присягу давал один раз в жизни СССР. А независимая украина после 2004г,это МИФ,ИЛЛЮЗИЯ,МИРАЖ.
avatar
46 ВАСИЛЬ • 23:23, 08-Лип-2009
Сороковому Анатолію! Мазепа боровся за волю для України, оскільки бачив тоді (а не ви сьогодні) як Московія обманула надії Б.Хмельницького про військовий союз (а не про обєднання, приєднання). Московіти зрадили Україну і не пішли захищати її від нападу шведів. Мазепа підписав із шведами договір де Україна ставала незалежною державою. А частина козаків (про яких зараз мало знають) зрадили Мазепу і перейшли на сторону Петра. В результаті битви під Полтавою українців з українцями скористалися московіти (нащадки Золотої Орди) і на 300 років зробили Україну колонією. Українці ! Вашими сварками і чварами між собою знову скористається Москва на наступні 300 років!!? Памятайте про свою державу!
avatar
45 Черняков • 23:20, 08-Лип-2009
21075
Націоналісти - патріоти своєї країни. Одеса завжди буде українською.
avatar
44 21075 • 23:17, 08-Лип-2009
Я живу в русской Одессе.Украинской,тем более националистической родная Одесса ни когда не была и не будет.А при таком отношении какое мы видим последних 4 года и вся украина будет русской.Попомни ж моё слово.Запомни меня 21075. Ждать осталось совсем ничего.И всё ,,благодаря,,таким как ты,нацикам.
avatar
43 Черняков • 23:07, 08-Лип-2009
21075
В тебе навіть імені немає, просто номер. Тому й не дивно, що ти живеш в українській Одесі, їси україське сало та український хліб, а українську мову зневажаєш.
avatar
42 21075 • 23:02, 08-Лип-2009
В Одессе украинску называють ТЕЛЯЧА МОВА. Так что робить высновки,коли навязуете укр.мову тим для кого ридна росийська.
avatar
41 европейская украинка • 22:59, 08-Лип-2009
Перед выборами начинается европейский пиар-побольше негативного написать,обгадить Россию.Это в моей европейской Украине модно.Только не по-европейски.Европа даже очень Уважает россиян,а европейские украинцы в Европе самые жалкие-или проститутки или ночные горшки вылизывают.И еще...ни в одной стране европы нет зарплаты 650 гривен.Так что куда нам до Европы.Рады бы в рай,да воры правительственные мешают.
avatar
40 ВАСИЛЬ • 22:58, 08-Лип-2009
По парку гуляє міліцейський патруль з собакою. (це факт із життя). Між собою міліціянти щебечуть українською, а собаці команди дають російською мовою. Запитую: "А чому до собаки ви звертаєтесь на російській мові?". Відповідь: "Собака не розуміє української мови". Тоді роблю висновок я для міліціянтів: "Значить ви звертаєтесь до вівчарки на собачій мові?". Посміялись і розійшлись. Але якщо ти не собака, то вчи українську мову. Може колись пригодиться. Але росіяни часто стверджують, що їм дуже важко дається українська мова. Чи-то вони настільки тупі? Як ви гадаєте?
avatar
39 21075 • 22:54, 08-Лип-2009
Для Костенко- Языком молоть не мешки ворочать. Обратитесь к Путину и постройте укр.университет,школы для наших украинцев. Что кишка тонка??? А россияне для своих находят деньги и отстаивают интересы своих граждан.Но вы же запрещаете!!! Сразу караул.И хотят,что бы нормальные украинцы их поддержали в бездарной политике.
avatar
38 Анатолий • 22:54, 08-Лип-2009
Чернякову ! а мы в ангелы не лезем как вы (не будучи ангелом) и ваш Мазепа который всех предавал с кме имел дело
avatar
37 рурк • 22:49, 08-Лип-2009
полностью согласен с vlad

1 2 3 »
avatar

Останні новини

22:28
27-Жов-2021
У яких медичних закладах Чернігівщини МРТ і КТ безоплатні для пацієнтів з онкологією?
Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та
22:19
27-Жов-2021
У Брюсселі відкрилася виставка про українських жінок-вчених «Наука – це вона»
26 жовтня у Посольстві України в Королівстві Бельгія відбулося урочисте відкриття укр
22:13
27-Жов-2021
EU4Climate - Уряд схвалив нову стратегію для досягнення Україною кліматичної стійкості до 2030 року
Уряд України схвалив стратегію, що має на меті перетворити Україну на більш екологічн
19:32
27-Жов-2021
У Чернігові відзначатимуть 100-річчя Першого Всеукраїнського Православного Церковного Собору УАПЦ
100 років тому у Києві відбувся Перший Всеукраїнський Православний Церковний Собор Ук
10:00
27-Жов-2021
Стара Європа відкриває очі на Росію: політичні фіаско Кремля 2021
Росія почала стрімко втрачати свої позиції в Європі. Неадекватна зовнішня політика Кр
19:10
26-Жов-2021
До 77-річчя розформування загороджувальних загонів у Червоній армії
29 жовтня 1944 року народний комісар оборони СРСР Йосип Сталін своїм наказом за номер
11:22
26-Жов-2021
Санкції в дії: у США проводять обшуки у будинках російського олігарха Дерипаски
Акції компанії "Русал", яка є одним з основних активів бізнесмена Олега Дерипаски, вп
09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
Усі новини