На чемпіонаті Європи зі стрільби українські спортсмени здобули "золото" і "срібло"
![](http://upi.org.ua/_nw/79/s24483.jpg)
«Золотою» виявилася стрільба з гвинтівки на 50м по рухомій мішені (неолімпійська дисципліна) Владислава Прянішнікова, який у сумі набрав 396 очок. Лише двох балів не вистачило ще одному українцю Олександру Зіненку до третьої сходинки п’єдесталу.
Однак вже у команді, яка складалася з Владислава Прянішнікова, Олександра Зіненка та Ігоря Мацкевича, у стрільбі з гвинтівки на 50м по рухомій мішені (неолімпійська дисципліна) наші хлопці стали срібними призерами чемпіонату Європи.
Нагадаємо, що континентальна першість триватиме в хорватському Осієку до 26 липня.
За інформацією НОК України
![](http://upi.org.ua/_nw/79/66888.gif)