реклама партнерів:
Головна » У Дніпропетровську працівники правоохоронних органів затримали грабіжників банків

У Дніпропетровську працівники правоохоронних органів затримали грабіжників банків


Коментарі: 0 Кримінал

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
У Дніпропетровську працівники правоохоронних органів затримали трьох грабіжників банків.
Про це повідомив Департамент зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України, нагадавши, що 24 березня в Дніпропетровську у приміщення філії відділення банківської установи увійшло двоє невідомих в масках, і погрожуючи предметом, схожим на пістолет, відібрали у касира більше 11,5 тисяч гривень.
У результаті оперативно-розшукових заходів, за підозрою в скоєному працівники міліції затримали трьох місцевих мешканців у віці від 24 до 28 років, усі без постійного місця роботи.
Крім того, затриманих викрито у скоєнні аналогічних розбійних нападів на приміщення ще двох відділень банківських установ у Дніпропетровську.
У правопорушників вилучено незареєстровані спецзасоби іноземного виробництва, призначені для стрільби гумовими кулями, і пневматичний пістолет.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/ukraine/917477







Модуль не активізовано (module is not installed)