реклама партнерів:
Головна » 2022 » Липень » 5 » Brussels Ukraїna Review – актуальна «дорожня карта» для європейських політиків щодо України

Brussels Ukraїna Review – актуальна «дорожня карта» для європейських політиків щодо України


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном

У день, коли Україна набула статусу кандидата на вступ до ЄС, багато євродепутатів тримали в руках журнал Brussels Ukraїna Review. Під час виступу в «Українському хабі» в Європарламенті його голова Роберта Метсола проголошувала промову на тлі банера Promote Ukraine – громадської організації, одним із проектів якої є згаданий журнал.

Promote Ukraine зі своїми численними проектами – один із важливих інструментів у мережі українських агентів впливу на Заході, пише видання Delo.ua.

Термін «українські агенти впливу» останнім часом широко використовується для позначення дипломатів, політиків, бізнесменів, економістів, лобістів і знаменитостей, які тиснуть на світову громадськість заради однієї мети – перемоги у війні з Росією та повалення режиму російського диктатора. Лобісти чи «українські агенти впливу» – поняття скоріше умовне, адже Україні активно допомагає розгалужена мережа впливових людей, що не мають офіційного статусу.

Promote Ukraine – саме одна з тих багатьох проукраїнських організацій на Заході, які не мають офіційного представницького статусу, але без яких неможливо було б уявити український спротив.

«Promote Ukraine – некомерційна платформа для обміну досвідом між експертами та представниками громадянського суспільства України та ЄС. Ми є політично та державно незалежною громадською організацією, що зареєстрована в Бельгії. У нашому складі працює потужна команда професіоналів, волонтерів, які з моменту російського вторгнення в Україну в 2014 році прагнуть посилити голос українського громадянського суспільства в Європі», – розповідає засновниця Promote Ukraine Марта Барандій.

У 2019 році Promote Ukraine запустила власне друковане періодичне видання – журнал Brussels Ukraїna Review, що видається українською, англійською та ще кількома європейськими мовами. Саме цей журнал був перед очима європейських депутатів на їхніх робочих місцях, коли вони голосували за спільне майбутнє Європейського Союзу й України.

«Що таке українська стратегія? Якою буде інтеграція України в ЄС? Якими є перспективи нових міждержавних союзів у сучасному світі? Що таке нове європейське майбутнє через депутінізацію? Чому LUKOIL у Бельгії є спонсором тероризму та прикриттям для російських спецслужб?» – У крайньому випуску опитані Brussels Ukraїna Review експерти дали відповіді саме на ці питання.

І саме з цією «дорожньою картою» видання ознайомило євродепутатів перед прийняттям одного з найважливіших для сучасної Європи рішень.

Brussels Ukraїna Review орієнтоване на провідних європейських і українських політиків, лідерів думок, суспільних діячів. Маючи спільну редакцію в Брюсселі та Києві, розгалужену мережу партнерів (експертів, журналістів, чиновників, політиків, представників неурядових організацій та міжнародних установ) в ЄС та Україні, Brussels Ukraїna Review консолідує та представляє українську експертизу в Європі та європейську – в Україні.

«Зазвичай, експертиза залишається за зачиненими дверима конференцій, зустрічей і різних заходів. Ми надаємо спеціалістам цю експертизу з перших вуст, консолідуємо її та знайомимо з нею цільову групу осіб, які ухвалюють ключові рішення в європейській та українській політиці», – говорить Марта Барандій.

У кулуарах європейських державних структур Brussels Ukraїna Review вже отримало статус видання, прогнозам якого варто довіряти. Найстрашніший прогноз, зроблений експертами журналу в грудні 2021-го, виправдався 24 лютого цього року.

І якби авантюра Владіміра Путіна в Україні вдалася, всі диктаторські режими отримали б сигнал про те, що військова агресія в сучасній геополітичній парадигмі ніколи не буде покарана. І тоді більшість тліючих у всьому світі конфліктів перейшли б у гарячу фазу.

Але багато в чому завдяки неймовірно важкій скоординованій роботі лобістів України, медіа, волонтерів, активістів наша країна вже отримала статус кандидата на вступ до ЄС.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

20:17
18-Сер-2022
Як держава має комунікувати з людьми на окупованих територіях
2014 року майже 4 мільйони громадян України опинилися в окупації. Частина виїхали на
15:41
18-Сер-2022
ЄС скоординував доставку понад 60 000 тон життєво необхідної допомоги для України

Станом на сьогодні ЄС скоординував доставку Україні 66 224 тон негрошової допомоги

15:36
18-Сер-2022
За сприяння ЄС Україна запустила Державний аграрний реєстр - ДАР, онлайн платформу для підтримки фермерів

Міністерство аграрної політики та продовольства України 12 серпня 2022 року запуст

15:27
18-Сер-2022
Загрозливі ознаки: коли час звертатися по психологічну підтримку

Складність проблем із психічним здоров’ям можна оцінити за тим, як

20:24
16-Сер-2022
Пенсіонери із Херсону передали на ЗСУ гроші, видані російськими окупантами
Про цей випадок розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Собол
13:40
16-Сер-2022
Підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччині
1. Повідомляється, що підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччи
20:53
15-Сер-2022
Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Ой, дякуємо! Ми не голодні!
- Н
21:01
14-Сер-2022
Дієва арифметика від мелітопольського підпілля
Мінус один залізничний міст на південно-західному напрямку від Мелітополя дорівнює по
20:54
14-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Ватутіна знову стала Українським хутором?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
20:23
13-Сер-2022
Подоляк: "Україна застосовує тактику "пурхати як метелик і жалити як бджола"
Михайло Подоляк зазначив, що контратаки ЗСУ ведуться не великими колонами техніки, як
Усі новини