реклама партнерів:
Головна » Чернігівський Майдан змусив написати заяву гендиректора телерадіокомпанії про звільнення

Чернігівський Майдан змусив написати заяву гендиректора телерадіокомпанії про звільнення


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Півсотні активістів чернігівського майдану учора ввечері змусили написати заяву про звільнення генерального директора обласної державної телерадіокомпанії "Сівер-центр" Аркадія Білібаєва.
Як розповів голова обласної організації Народного Руху Володимир Ступак, чернігівські активісти давно висловлювали претензії щодо роботи і знали, що свою посаду Аркадій Білібаєв отримав за хабаря. Коли ж прийшли до нього в кабінет з вимогою йти у відставку, Аркадій Білібаєв і підтвердив, що купив цю посаду та відмовлявся писати заяву. "Заяву!" - скандували майданівці.
Зрештою, це сталося.
Аркадій Білібаєв був присланий регіоналівською владою з Києва, про його політичні погляди свідчить факт з його біографії - балотувався на виборах від "Руського блоку". Зрозуміло, що такий діяч аж ніяк не сприяв утвердженню українського інформаційного простору.

Джерело: "Сіверщина"






Модуль не активізовано (module is not installed)