реклама партнерів:
Головна » Депутат Партії регіонів буде ініціювати перед коаліцією питання відставки Дмитра Табачника (додано)

Депутат Партії регіонів буде ініціювати перед коаліцією питання відставки Дмитра Табачника (додано)


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Народний депутат Петро Писарчук буде ініціювати перед коаліцією питання зняття Дмитра Табачника із займаної посади.
Про це він заявив, коментуючи на прохання останню публікацію міністра освіти в тижневику "2000" під назвою "Духовна капітуляція націоналістів".
"Практично на кожній зустрічі з виборцями мені доводиться відповідати на одне і те ж запитання: чому Партія регіонів не відмежується від принизливих для галичан заяв Табачника. Хочу відразу заявити, що наскільки мені відомо, Табачник не має повноважень від З’їзду чи Політради Партії регіонів бути її ідеологом. Тому чергові злобні випади цього товариша на адресу галичан були б його приватною справою, якби він не обіймав високу державну посаду", – пояснює Писарчук, передає ЗІК.
За його словами, далеко не всі галичани підтримують ідеологію Олега Тягнибока чи Юрія Андруховича, але в одному вони єдині – в несприйнятті поглядів Табачника. "Даремно Дмитро Володимирович намагається підібрати аргументи для приниження Львова, адже його український дух не зламали впродовж багатьох віків набагато потужніші колонізатори. Як і не лише стараннями "офісів донецьких, дніпропетровських, харківських, запорізьких, одеських, кримських та інших компаній" творилася його історія, велич та краса, – каже народний депутат. – Більше того, львів’яни доклались і докладаються до розвитку науки, культури, передових технологій і не тільки на теренах України".
Ще зовсім нещодавно, наголошує він, практично всі інтелектуальноємні виробництва були зосереджені у Львові, і ми їх обов’язково відродимо. Саме високий рівень культури і професійної підготовки дають можливість успішно конкурувати львів’янам на європейському ринку праці, бути бажаними на будовах Москви, брати на себе відповідальність за реорганізацію проектів освоєння нафтогазових родовищ Західного Сибіру і т.п.
"Нехай приїде пан Табачник на цей же ТВК "Південний" і побачить європейський рівень і клас львівського малого бізнесу. Абсолютно відповідально можу заявити, що іноземні чи іногородні офіси до його розбудови не причетні. Тому, маючи такий патріотичний і фаховий кадровий потенціал, як наші науковці, інтелігенція, робітники і селяни – відповідально заявляю, що Львівщина дуже швидко відродиться. За підтримки президента України В.Ф. Януковича, ми в стислі терміни зробимо все можливе, щоб повернути наших людей на рідні терени для відбудови рідного краю та України.
Так, нас болить, що наша місцева влада не завжди демонструє приклади жертовного служіння людям і тим самим дає привід для злорадства Табачникам. Галичани дуже мудрі і толерантні люди, а тому дуже швидко навчаться і обирати владу, котра не буде їх принижувати, а тим більше не дозволять цього робити столичним "історикам".

22 вересня Табачник в своїй скандальній статті в газеті "2000" написав, що "варто спробувати зберегти за собою печерний заповідник націоналізму від Карпат до Збруча", а також про те, що Західна Україна не в змозі себе прогодувати.
"Мільйонам втікачів-прибульців з псевдо-П'ємонту просто не буде чого їсти і не буде де працювати в мегаполісі, якщо з нього підуть офіси донецьких, дніпропетровських, харківських, запорізьких, одеських, кримських та інших компаній", - заявив міністр.
Такі заяви нинішнього міністра освіти вже викликали гостру реакцію з боку опозиційних народних депутатів. Так, "нунсівець" Ярослав Кендзьор вже заявив про необхідність якнайшвидшого звільнення Табачника з посади міністра освіти та науки, бо його "інтелектуальна" та "творча" діяльність спрямована на знищення України. А Володимир Яворівський, депутат від БЮТ, назвав статтю Табачника "мареннями політично хворої людини".
Крім того, навіть депутат від Партії регіонів Сергій Головатий піддав нищівній критиці Табачника.

Джерело: http://newsru.ua

Голова Львівської міської організації партії "Наша Україна", глава правління "Галбуд" Олекса Луців викликав міністра освіти і науки України Дмитра Табачника на кулачний поєдинок, якщо останнього не відправлять у відставку.

З відповідною вимогою відправити у відставку міністра освіти і науки Луців, зріст якого, до слова, складає 176 см, а вага - 100 кілограмів, звернувся до президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра України Миколи Азарова і голови Верховної ради Володимира Литвина.
У листі, зокрема, йде мова про те, що "українофоб Дмитро Табачник ось вже більше року пише антиукраїнські статті в російській пресі. Він відкрито принижує честь і гідність усіх етнічних українців, а особливо він з лютою ненавистю відзивається про галичан, буковинців, волинян і закарпатців".
"Розуміючи, що пан Табачник не зупиниться у своїх нападках на мій український народ, розуміючи, що Табачник на посаді міністра освіти і науки нівечить дитячі душі школярів і студентів, звертаюся до Вас, пан президент Янукович, пан прем'єр-міністр Азаров, пан глава ВР Литвин, вжити невідкладні заходи по усуненню Табачника з посади міністра. У разі не виконання моєї вимоги я публічно викликаю Табачника на кулачний бій в спортивній формі і за участю об'єктивних незалежних суддів. Бій повинен тривати за обумовленими правилами аж до втрати одним з учасників усіх сил. Я переконаний, що Табачник уникатиме відкритого бою, але про це повинен знати увесь український народ", - заявив Луців.
Варто відмітити, що Луців також є заслуженим будівельником України, лауреатом Державної премії в області архітектури, лауреатом двох державних орденів, кандидатом економічних наук, активним фізкультурником.

Джерело: ТСН

QR-код посилання на сторінку

Останні новини

19:50
02-Жов-2023
У Чернігові громадськість відзначила День Захисників і Захисниць України
1 жовтня біля пам’ятного каменя «Борцям за волю України», який розташований неподалік
20:37
01-Жов-2023
Пародонтолог: коли потрібно відвідати лікаря?

Здоров'я зубів залежить від багатьох факторів, проте на особливу ува

20:11
30-Вер-2023
ЗСУ можуть напівоточити росіян у Бахмуті
Окупанти на північному фланзі Бахмутського напрямку використовують тактику динамічног
21:31
28-Вер-2023
Україна «ближча до НАТО, ніж будь-коли» – Столтенберґ
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, який 28 вересня прибув до Києва з неоголош
19:44
27-Вер-2023
Народний Рух на Чернігівщині треба відродити!
Засідання проводу обласної організації Народного Руху України не проводилося тривалий
18:21
26-Вер-2023
У Чернігові проведено круглий стіл до 34-ї річниці Установчого з’їзду Руху
26 вересня у Чернігові в історичному помешканні Руху (з лютого 1990 р.), де знаходить
08:48
26-Вер-2023
Як українцям із важкими пораненнями, опіками та онкологією пройти лікування за кордоном?

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що українці,

07:07
25-Вер-2023
Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових!
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈
07:32
24-Вер-2023
ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область)
Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема,
21:03
23-Вер-2023
Як правильно сушити волосся феном

Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові

Усі новини