реклама партнерів:
Головна » 2010 » Березень » 13 » Депутати Рівненської міськради ухвалили звернення до Європарламенту щодо Бандери

Депутати Рівненської міськради ухвалили звернення до Європарламенту щодо Бандери


2010 » Березень » 13
Коментарі: 4 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Депутати Рівненської міської ради ухвалили звернення до Європарламенту з проханням скасувати пункт резолюції щодо оцінки діяльності лідера ОУН Степана Бандери і присвоєння йому звання Героя України.
За інформацією УНІАН, ініціаторами цього звернення виступили фракції Української народної партії та БЮТ у міськраді. За змістовну основу документа взято ухвалу Івано-Франківської обласної ради щодо згаданого пункту резолюції Європарламенту.
Зокрема, депутати міськради Рівного просять Європарламент скасувати п. 20-й його резолюції щодо ситуації в Україні, де піддається сумніву присвоєння голові Проводу ОУН С.Бандері звання Героя України.
Перед голосуванням у міськраді відбулася дискусія, у ході якої більшість депутатів відзначали важливу роль С.Бандери у національно-визвольному русі України і внесок ОУН у боротьбу за незалежність, а також той факт, що депутати Європарламенту не обізнані з українською історією.
Лунали й інші думки. Зокрема, лідер фракції Партії регіонів у міськраді Олексій ГУБАНОВ назвав звернення дивним. “Ми намагаємося давати якісь вказівки Європарламенту стосовно його рішень. Хіба це не дивно? Степан Бандера не був громадянином незалежної України, він помер задовго до встановлення цієї нагороди. Якщо ми будемо розбиратися, хто і що зробив для України, то можна почати нагороджувати Рюрика чи Володимира Великого”, – сказав представник “регіоналів”.
У підсумку більшість депутатів Рівненської ради підтримали звернення до Європарламенту. Документ планують також надіслати і новообраному Президенту України Віктору Януковичу.

Подібні звернення до Європарламенту вже надіслали депутати Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад, Тернопільської міськради.

Довідка УНІАН. 22 січня 2010 року тодішній Президент України Віктор ЮЩЕНКО своїм указом присвоїв звання Героя України провіднику ОУН С.Бандері.
25 лютого депутати Європарламенту схвалили резолюцію про ситуацію в Україні, у якій, серед іншого, засудили рішення В.ЮЩЕНКА присвоїти звання Героя С.Бандері і закликали нового главу держави Віктора ЯНУКОВИЧА переглянути це рішення.
5 березня В.ЯНУКОВИЧ у ході візиту до Москви пообіцяв до Дня Перемоги скасувати укази В.ЮЩЕНКА про присвоєння Степану Бандері і Романові Шухевичу звань Героя України.

За матеріалами: УНІАН

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
4 Українець • 21:36, 13-Бер-2010
Про що тут можна дискутувати, працювала урядова комісія з багаточисельними істориками,яка встановила що метою визвольної боротьби ОУН УПА було отримання НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!,отже,визволення її від німецьких,більшовицьких,та польських окупантів.Тому слід вважати не лише провідника ОУН - Бандеру героєм,але і всіх учасників УПА героями,тут повинна сказати своє слово і церква канонізувавши учасників визвольної боротьби,бо боролися не за дерибан землі і стратегічних підприємств а за незалежність держави, і за віру православну віддалу душу свою!
avatar
3 sos • 20:17, 13-Бер-2010
Малороси і холуї завжди намагаються оплювати людей, які героїчно боролися за незалежність України. Також вони ставляться до успіхів в організації свого жмття в Європі та інших цивілізованих державах світу. Самі ж не здатні у себе в країні налагодити пристойне життя. Щоб шось реально добре зробити - треба себе поважати і брати відповідальність на себе, а холуйствувати перед російським імперіалізмом, як будь яким іншим.
avatar
2 ЭФЕНДИ • 10:51, 13-Бер-2010
Ну,що за люди.!Б1льш1сть зароб1тчан в Зах1дн1й Европ1 працюэ на малоопачуваних роботах,живуть де прийдеться. 1 ось 1х депутати намагаються диктувати свою волю депутатам Европарламету.! Не с1ло,не впало.Европа в1дпов1даэ - якщо Ви наполягаете, залишайтесь наодинц1 з1 сво1м ХЕРоем.До Европи ВАМ - зась.!
avatar
1 сcredo • 10:15, 13-Бер-2010
Нічого дивного, адже існує у світі і мразь, яка рахзує Гітлера героє, Сталіна-добрим батьком і т.д.
Банедера - не така вже є сіра конячка в історії, алу героя він не гіден!
Просто та помаранчева мразь, яка сидить зараз в депутатських залах буде боротися за своє виживання до кінця..., це у них - інсктинт самозбереження... Я би їх розстріляв....двічі!
avatar

Останні новини

21:52
02-Груд-2021
Росія намагається реанімувати сценарій 2014 року?
Цими днями ряд українських та зарубіжних високопосадовців акцентували увагу громадськ
15:04
02-Груд-2021
Народний Рух вимагає відміни антиселянського закону!
Заява проводу Чернігівської обласної організації Народного Руху України від 2 грудня
22:50
01-Груд-2021
У чому небезпека куріння кальяну?
Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку акт
21:54
29-Лис-2021
Що відомо про штам коронавірусної хвороби «Омікрон»
Штам коронавірусної хвороби «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я назвала
19:22
29-Лис-2021
На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини
27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської
12:42
29-Лис-2021
Удар по серцю: вплив COVID-19 на серцево-судинну систему
Коронавірусна хвороба COVID-19 впливає на організм людини з різних сторін. І хоча у п
21:55
26-Лис-2021
Тромбоз як ускладнення COVID-19

Серед ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 дослідження все частіше називають

21:33
26-Лис-2021
Чверть коштів українці витрачають на препарати, які не мають достатніх доказів безпеки та ефективності

Про це свідчить аналіз ринку споживання лікарських засобів за 2018, 2019 та 2020 р

21:17
26-Лис-2021
Тестування на COVID-19: різновиди

Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова бороть

20:58
26-Лис-2021
Можливості гри на гроші без вкладень

Бажання користувачів поєднати комфортний мережевий відпочинок з отриманням профіту

Усі новини