Для молоді Теребовлі відбувся семінар із руйнування передвиборчих інформаційних технологій
![](http://upi.org.ua/_nw/165/s12488025.jpg)
Учасниками заходу стали 30 студентів ВНЗ м.Теребовлі, членів студентських, молодіжних та громадських організацій, громадських діячів м.Теребовлі.
Тренерами семінару були Ігор Процик, Центр політичних студій та аналітики, Наталя Лазорко, Спілка Молодіжного Самоврядування
Метою кампанії є залучення значної кількості пересічних громадян до групового обговорення важливих соціально-політичних проблем країни напередодні парламентських виборів 2012 року та формування активного громадянина-виборця, який не просто пасивно споглядає за ходом виборчого процесу, а бере у ньому безпосередню активну участь (залучення громадян до двостороннього обміну інформацією)
В ході проведення семінару учасники ознайомились із системою виборчого законодавства в Україні, поняттями «маніпуляція», «політичне маніпулювання», «адміністративний ресурс», його використання у передвиборчий та виборчий періоди, технологіями створення маніпулятивних технологій, поняттями «політичний міф», технології їх створення, а також які інформаційні технології використовують сучасні політичні партії, кандидати-мажоритарники, а також навчились розпізнавати політичні маніпуляції і застосовувати способи їх протидії.