реклама партнерів:
Головна » 2012 » Травень » 7 » До «загальної мобілізації народу Криму» закликають із Москви

До «загальної мобілізації народу Криму» закликають із Москви


2012 » Травень » 7
Автор: Черняков
Коментарі: 17
Переглядів: 3088
ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Кримські сепаратисти наполягають на тому, що Конституція Республіки Крим, ухвалена 20 років тому Верховною Радою Кримської АРСР як Основний закон самостійної держави, і досі чинна. Активісти Народного фронту «Севастополь-Крим-Росія» вимагають відновити її дію, скасувавши нинішню Конституцію АРК в редакції 1998 року, а колишній кримський президент Юрій Мєшков із Москви закликав до «загальної і повної мобілізації народу Криму».
Три десятки активістів Народного фронту «Севастополь-Крим-Росія» 6 травня, в 20-ту річницю ухвалення Конституції Республіки Крим, пікетували Верховну Раду автономії. В неділю в будівлі кримського парламенту ні депутатів, ні чиновників не було та і мас-медіа акцію майже не помітили. Однак, ювілей першої кримської конституції, що визначала Крим самостійною державою з конфедеративними зв’язками з Україною, скандалом присмачила заява першого та останнього президента Криму Юрія Мєшкова, який після скасування українським парламентом цієї конституції та інституту президентства у 1995 році, емігрував до Росії.
У своєму зверненні до кримчан з нагоди «конституційного ювілею» Мєшков не лише закликав їх «домагатися відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року» і «здійснити спробу мирного розв’язання відновлення Республіки Крим», але й нагадав, що «у Росії відторгнули частину її неподільної території, що позбавляє Росію повноцінного державного суверенітету». Юрій Мєшков зауважив, що пора «оголошувати загальну і повну мобілізацію народу Криму для відновлення протоптаних свобод, честі і гідності!»
Тим часом координатор Народного фронту «Севастополь-Крим-Росія» Валерій Подьячий заявив, що єдиною на сьогодні легітимною Конституцією Криму є її варіант від 6 травня 1992 року. Він пояснює це тим, що будь-яка конституція може і повинна не лише ухвалюватися, але й скасовуватися лише вищим представницьким органом влади того територіального утворення, в якому передбачена її дія.
«Стосовно Конституції Республіки Крим такого правового акту збоку Верховної Ради Криму ніколи не було. Тобто, процедура її скасування досі не дотримана і не доведена до кінця», – зазначив Валерій Подьячий.
В Юридичному управлінні Верховної Ради автономної республіки від коментарів заяв представників Народного фронту «Севастополь-Крим-Росія» відмовилися, але повідомили, що вони жодних правових підстав під собою не мають: нині в автономії діє Конституція АРК в редакції 1998 року, яка узгоджується з нормами чинної Конституції України.

Спроба відволікти від порушень росіянами угоди щодо флоту?
Радник голови кримського парламенту, політолог Олександр Форманчук теж вважає, що нинішні вимоги про відновлення старої кримської конституції – «безпідставні і нереалістичні». За його словами, свого часу Конституція Криму від 6 травня 92 року відіграла певну роль у становленні Криму як автономії, стала поштовхом до пошуку компромісів і дозволила отримати суттєві преференції від Києва. Тепер же її використовують маргінальні політичні сили, щоб просто про себе нагадати.
«Це звичайний піар тих сектантських угруповань, що залишилися у проросійському русі, що вже збанкрутував. Сьогоднішні спроби реанімувати документи 20-літньої давнини, всі ці заяви щодо «конституції 6 травня» – це просто політичні спекуляції, не більше того», – наголосив Олександр Форманчук. Політолог радить просто ігнорувати такі заяви.
Разом з тим, голова організації «Кримська правиця» Олег Фомушкін сприймає слова представників Народного фронту «Севастополь-Крим-Росія» набагато серйозніше. На його думку, останнім часом спостерігається вкидання в суспільно-політичне життя півострова низки конфліктних тем, які можуть дестабілізувати етнополітичну ситуацію в регіоні. З іншого боку, ці теми мали б відволікти увагу української влади і суспільства від питань про порушення росіянами угод щодо перебування російського флоту на території Криму. Це, насамперед, стосується інвентаризації нерухомості і земель, протизаконної суборенди об’єктів і територій, використання зайвих причалів, відмови у поверненні маяків тощо.

Джерело: Радіо Свобода
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
17 Николаевский • 21:10, 07-Трав-2012
Кто стоит за бредом сим
Знает каждый гражданин –
Два ущербных голубца
Из Кремлевского дворца!!!
avatar
16 Їжак • 21:00, 07-Трав-2012
А що це за народ такий, - криму? Не чув про такого.
avatar
15 Украинец • 20:58, 07-Трав-2012
В поддержку:"14 bez-nicka (Сьогодні 19:46)
а не пора ли России отдать немцам Калининградскую область - вот в чем вопрос..." А заодно, пусть Россия и у Канады свою Аляску потребует назад Японии от даст Сахалин и т.д., и т.п. Посмотрим, что у подобных российских холуёв типа этого Юриев Мєшковых выйдет из этого гавнистого вонючего вмешательства. Шестёрки путинские!!! tongue
avatar
14 bez-nicka • 20:46, 07-Трав-2012
а не пора ли России отдать немцам Калининградскую область - вот в чем вопрос...
avatar
13 КУМ • 20:45, 07-Трав-2012
biggrin у будку паратисти нах
avatar
12 Ветеран • 20:35, 07-Трав-2012
Мешок крови людской хочет?
avatar
11 Lis • 20:28, 07-Трав-2012
Дядя Жора хочет территорию и власть... Так все хотят, и что отсюда - каждому по государству? Тогда я претендую на Киев "с окрестностями" (и не так, чтоб сильно не по праву)! Но я не тре-бу-ю и граждан СВОЕЙ страны не баламучу, хотя могу и сие у мну неплохо в свё время получалось. И, в отличие от некоторых, уже не 1 год - результативно. А он... просто п0ц.
avatar
10 hanif • 20:25, 07-Трав-2012
хрен вам а не Крым товарищи рассеяне,можете понюхать только у татарского ишака под хвостом.
avatar
9 Народ України • 20:22, 07-Трав-2012
ДО...СЯ ЦЕЙ МЕШКОВ, ЩО КРИМ СТАНЕ ОБЛАСТЮ УКРАЇНИ БЕЗ ВСЯКИХ ТАМ ДОМОРОЩЕННИХ КОНСТИТУЦІЙ...
avatar
8 serko • 20:20, 07-Трав-2012
севастополь-крым-росия

чемодан-вакзал-масква
avatar
7 УПА-2 • 20:15, 07-Трав-2012
Пачіму цей Мєжков ще й досі не знайдений із кляппом у споєму чорному писку, га?!
cry
avatar
6 Volyngaz • 20:14, 07-Трав-2012
Жидівські кацапи зовсім подуріли, Янукополус їм і так віддав флот на ще 25 та ще цього диьільного мішка пригадують....
avatar
5 Не кацап • 20:13, 07-Трав-2012
Чому Україна мала б віддати Крим Росії? Коли кримську область передавали до складу УССР, то це була глибоко депресивна область. Навезені в Крим кацапи, в основі своїй, були криміналітетом, або бомжами. Пили горілку і крали все, що можна було вкрасти і продати, щоб купити вина. Сільське господарство було в зародку, там, де жили греки і українці.
Промисловості взагалі не було, води не було.
Замість пустельних земель Криму Україна віддала до складу росії свої ісконні землі, багаті чорноземами, з працелюбним населенням, це частина Чернігівської, Сумської, Харківської та Луганської областей, по території ці землі були рівні Кримові.
Щось я не чую пропозицій від росії, повернути Крим, а взамін повернути ці території. І це було б по-братньому. А вимагати так, як вимагають каци може тільки найлютіший ворог
avatar
4 Гонта • 20:10, 07-Трав-2012
В росії таких "заявлянтів" і "вимагантів" за яйці вішають.
Може й нам так треба зі своїми?
avatar
3 5rytr • 20:07, 07-Трав-2012
Простая русская душа- тупая рожа алкаша. Портянки Путин и ЕдРо, в сенях помойное ведро. Гулянка в будни до утра и кабачковая икра. На полке Ленина портрет, по пьянке дворнику минет. Видон на свалку из окна и вечно битая жена. Дочь блядь, сыночек наркоман, муж лег на засцанный диван. Подъезды с запахом мочи -без штукатурки кирпичи. На свадьбах драки мордобой, секс с друга пьяного женой. Паленка, гречка, маргарин, закуска русских абразин. Бухнул - под задницу пинка, О ДАААА!! РАССЕЯ ВЯЛИКА!!
avatar
2 LCF666 • 20:02, 07-Трав-2012
Ещё год,два правления этих бандитов и Крым Украина потеряет на всегда!!!
avatar
1 Незнаускас • 19:56, 07-Трав-2012
Да ввести войска в крым, потопить флот, пока он не в состоянии готовности. Что бы неповадно было сепаратистам кацапским.
Но у нас страна идиотов..
avatar

Останні новини

16:37
06-Квіт-2020
6 квітня народився Микола Скліфосовський - людина-епоха вітчизняної медицини
У наукових колах Миколу Скліфосовського по праву називають найвидатнішим військово-по
14:53
05-Квіт-2020
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, тривають випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інст
14:35
05-Квіт-2020
За загиблих у березні Захисників України помолилися в Чернігові
5 квітня в козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православно
12:11
04-Квіт-2020
4. Звільнення Чернігова. (Тріумфальна весна 1918-го)
1 березня 1918-го став знаковим днем для України – того дня більшовики змушені були п
13:04
03-Квіт-2020
У Празі знесли памʼятник радянському маршалу Конєву
У пʼятницю вранці у Празі знесено памʼятник радянському маршалу Івану Конєву.
17:06
02-Квіт-2020
"Слуги народу" хочуть зустріч з президентом Зеленським, щоб запитати про скандальні плівки з Єрмаком
Нардепи від "Слуги народу" хочуть просити президента Володимира Зеленського зустрітис
16:36
01-Квіт-2020
Заява Євросоюзу щодо наслідків російського указу про володіння землею для Криму
Згідно з нещодавнім указом Президента Росії, більшу частину Криму та місто Севастопол
16:23
01-Квіт-2020
Лауреати Міжнародної літературно-мистецької премії імені Генріха Бьолля (Німеччина) за 2020 рік
За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзю
18:58
31-Бер-2020
Карантин? На Одещині відновили пам'ятник радянському вождю Леніну
Поки в Одесі та області посилено приймаються карантинні заходи щодо запобігання пошир
17:58
31-Бер-2020
3. Визволення Києва (Тріумфальна весна 1918-го)
У російсько-українській війні 1917-1918 років після підписання Брестського договору у
Усі новини