Добкін: Харків вже завішали червоними прапорами
За його словами, місцеві громади самостійно мають вирішувати, чи вивішувати на 9 травня прапор Перемоги.
"Я вважаю, що виключне право місцевих громад вирішувати, як зустрічати 9 травня. Що стосується Харкова, то багато державних установ уже вивісили прапор Перемоги, і я тільки вітаю цей крок. Переважна більшість харків'ян хоче бачити його 9 травня як символ перемоги, яка 66 років об'єднує нас", - переконаний Добкін.
За словами харківського губернатора, фінансові витрати на себе взяли "регіонали" та звичайні люди.
"Мені достеменно не відомо, хочу сказати, що частина прапорів була виготовлена за кошти Партії регіонів, частина - за кошти людей", - наголосив губернатор.
Добкін також висловив упевненість, що 9 травня пройде без ексцесів та провокацій.
"При попередній владі, яка підтримувала неіснуючі націоналістичні організації в Харкові, коли організовувались всілякі марші, ми це присікали. Міліція буде працювати в посиленому режимі, як це відбувається і в інші свята. Я упевнений, що все пройде спокійно", - запевнив він.
Також Добкін заявив, що прапор Перемоги не є символом радянської влади.
"Моє ставлення до тоталітарного радянського режиму відоме. Але для мене прапор Перемоги не є символом радянської влади. Це той стяг, за яким в атаку йшли мільйони людей", - наголосив "регіонал".
За матеріалами: ТСН
За інформацією ТСН, до Адміністрації президента України надійшов ухвалений Верховною Радою Закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги).
"Згідно з установленим порядком про підготовку законів на підпис президентові України, цей документ направлений Адміністрацією президента до Кабінету міністрів та Міністерства юстиції України", - повідомив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.
"Після того, як будуть отримані відповідні експертні висновки, закон буде поданий на підпис президенту України", - йдеться у коментарі Льовочкіна, який публікує УНІАН.
Як повідомлялося, Закон про внесення змін до Закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) парламент ухвалив 21 квітня.
5 травня документ підписав голова Верховної Ради Володимир Литвин.
Згідно з Розпорядженням президента "Про порядок проведення експертизи і підготовки на підпис Президентові України законів України" (від 30 травня 1997 р. № 221), копії прийнятих парламентом законів надсилаються до Кабінету міністрів України для експертизи.
Кабінет міністрів у семиденний строк повертає опрацьовану копію закону. Її візують прем`єр-міністр України, а також міністр, до компетенції якого належать питання, що регулюються цим законом. Підпис ставить також Міністр юстиції України, і повідомляє про зауваження і пропозиції щодо підпису або ветування закону.
У випадку, якщо зауважень до закону немає, оригінал візується главою Адміністрації президента України, заступником глави Адміністрації з правових питань, керівником Державно-правового управління і, разом з копією закону, завізованою членами уряду, передається на підпис президенту України.