реклама партнерів:
Головна » 2022 » Травень » 16 » Донбас. Російське військове командування змінює пріоритети

Донбас. Російське військове командування змінює пріоритети


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Російські війська, ймовірно, відмовилися від мети завершення широкомасштабного оточення українських підрозділів від Донецька до Ізюму на користь завершення захоплення Луганської області.
Глава адміністрації Луганської області Сергій Гайдай заявив, що російське військове командування, ймовірно, розуміє, що не зможе захопити Донецьку область, але вважає, що має можливість досягти адміністративних кордонів Луганської області.
Його спостереження загалом відповідають нашому аналізу.
Російське військове командування, ймовірно, віддаватиме пріоритет Сєверодонецькій битві, при цьому деякі зусилля будуть спрямовані на руйнування українських наземних ліній зв'язку (НЛЗ) у східній частині Донецької області.
Російські сили продовжують скоординовані зусилля із захоплення Сєверодонецька з півночі та півдня, що призведе до слабшого оточення українських військ, ніж очікувалося спочатку.
Невдалі спроби російських військ переправитися через річку Сіверський Донець у районі Кремінної можуть змістити російські операції по оточенню далі на схід, ближче до Сєвєродонецька через Рубіжне, замість того, щоб проводити ширше оточення за декількома напрямками.
Російські сили також, ймовірно, скоротили поступ до Слов'янська з боку Ізюма, можливо, через повільні темпи наступальної операції там.

* У російських військах, ймовірно, закінчилися боєздатні резервісти, що змушує російське військове командування об'єднувати солдатів з різних елементів, включаючи приватні військові компанії та маріонеткові ополчення, нібито регулярні армійські частини та морську піхоту.
Український Генеральний штаб повідомив, що близько 2500 російських резервістів проходять підготовку у Білгородській, Воронезькій та Ростовській областях для посилення російських наступальних операцій в Україні.
Така кількість резервістів навряд чи дозволить створити достатньо сил для поповнення російських підрозділів, які, за повідомленнями, втратили до 20 відсотків особового складу в деяких районах, не кажучи вже про БТГ, яка була повністю знищена при спробі перетнути річку Сіверський Донець.
Управління військової розвідки України заявило, що російські сили проводять приховану мобілізацію та створюють нові підрозділи з нещодавно мобілізованих військовослужбовців, які, ймовірно, мають недостатню підготовку для ефективної роботи та слабку мотивацію для участі у бойових діях.
Російські сили також направили нових призовників із окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей для підтримки наступу на місто Харків, ймовірно, через брак російських резервів.

* За повідомленнями, російські приватні військові компанії формують зведені підрозділи з повітряно-десантними частинами через значні втрати в живої сили.
Заміна елітних повітряно-десантних частин найманцями шокує і стане найяскравішим свідченням того, що Росія вичерпала наявні боєздатні резерви живої сили.
Російська 810-та гвардійська морська піхотна бригада, за повідомленнями, отримує особовий склад з інших частин Чорноморського флоту, включаючи членів екіпажів кораблів.
Знову сформовані чи перегруповані підрозділи навряд чи будуть ефективними у бою.
* Російські сили, ймовірно, зміцнюють окуповані населені пункти на півдні України, що свідчить про те, що росіяни прагнуть встановити постійний контроль у регіоні.
Українські офіційні особи повідомили, що російські війська почали рити траншеї та будувати бетонні укріплення в невказаних районах Миколаївської та Херсонської областей, поблизу Мелітополя та на заході Запорізької області.

* Російські сили продовжували артилерійські, повітряні та морські атаки на металургійний завод "Азовсталь", але захисники Маріуполя утримали свої позиції.

Інститут вивчення війни
Агія Загребельська
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
07:18
25-Чер-2022
Селище Десна зазнало чергового ракетного обстрілу
Російська армія завдала удару по селищу Десна в Чернігівській області.
Про це
10:22
24-Чер-2022
Відплата. Горить Москва...
Горить Москва...
Палає Петербург...
Росія – згарище, суцільне попелище.
08:59
24-Чер-2022
В тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського активіста
Вранці, 24 червня, в тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського акти
07:25
24-Чер-2022
Україна — Європа!
Україна — Європа! Була, є і буде. Завжди. Це — факт цивілізаційний. Крок за кроком за
20:06
23-Чер-2022
Відновлення національної пам’яті в контексті боротьби з державою-агресором
Збройна агресія рф проти України з новою силою спонукає до перегляду не лише історичн
07:29
23-Чер-2022
На Донеччині ударні групи українських штурмовиків вдарили по ворогу
22 червня на Донеччині ударні групи штурмовиків Су-25 та бомбардувальників Су-24м зав
21:21
22-Чер-2022
У Фінляндії заявили про готовність воювати з РФ у разі російського нападу
Командувач збройних сил Фінляндії Тімо Ківінен заявив, що його країна десятиліттями г
21:01
22-Чер-2022
Автомобіль нардепа "Слуги народів" Олексія Ковальова був підірваний на Херсонщині
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов підтверди
Усі новини