реклама партнерів:
Головна » Донбас. Російське військове командування змінює пріоритети

Донбас. Російське військове командування змінює пріоритети


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Російські війська, ймовірно, відмовилися від мети завершення широкомасштабного оточення українських підрозділів від Донецька до Ізюму на користь завершення захоплення Луганської області.
Глава адміністрації Луганської області Сергій Гайдай заявив, що російське військове командування, ймовірно, розуміє, що не зможе захопити Донецьку область, але вважає, що має можливість досягти адміністративних кордонів Луганської області.
Його спостереження загалом відповідають нашому аналізу.
Російське військове командування, ймовірно, віддаватиме пріоритет Сєверодонецькій битві, при цьому деякі зусилля будуть спрямовані на руйнування українських наземних ліній зв'язку (НЛЗ) у східній частині Донецької області.
Російські сили продовжують скоординовані зусилля із захоплення Сєверодонецька з півночі та півдня, що призведе до слабшого оточення українських військ, ніж очікувалося спочатку.
Невдалі спроби російських військ переправитися через річку Сіверський Донець у районі Кремінної можуть змістити російські операції по оточенню далі на схід, ближче до Сєвєродонецька через Рубіжне, замість того, щоб проводити ширше оточення за декількома напрямками.
Російські сили також, ймовірно, скоротили поступ до Слов'янська з боку Ізюма, можливо, через повільні темпи наступальної операції там.

* У російських військах, ймовірно, закінчилися боєздатні резервісти, що змушує російське військове командування об'єднувати солдатів з різних елементів, включаючи приватні військові компанії та маріонеткові ополчення, нібито регулярні армійські частини та морську піхоту.
Український Генеральний штаб повідомив, що близько 2500 російських резервістів проходять підготовку у Білгородській, Воронезькій та Ростовській областях для посилення російських наступальних операцій в Україні.
Така кількість резервістів навряд чи дозволить створити достатньо сил для поповнення російських підрозділів, які, за повідомленнями, втратили до 20 відсотків особового складу в деяких районах, не кажучи вже про БТГ, яка була повністю знищена при спробі перетнути річку Сіверський Донець.
Управління військової розвідки України заявило, що російські сили проводять приховану мобілізацію та створюють нові підрозділи з нещодавно мобілізованих військовослужбовців, які, ймовірно, мають недостатню підготовку для ефективної роботи та слабку мотивацію для участі у бойових діях.
Російські сили також направили нових призовників із окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей для підтримки наступу на місто Харків, ймовірно, через брак російських резервів.

* За повідомленнями, російські приватні військові компанії формують зведені підрозділи з повітряно-десантними частинами через значні втрати в живої сили.
Заміна елітних повітряно-десантних частин найманцями шокує і стане найяскравішим свідченням того, що Росія вичерпала наявні боєздатні резерви живої сили.
Російська 810-та гвардійська морська піхотна бригада, за повідомленнями, отримує особовий склад з інших частин Чорноморського флоту, включаючи членів екіпажів кораблів.
Знову сформовані чи перегруповані підрозділи навряд чи будуть ефективними у бою.
* Російські сили, ймовірно, зміцнюють окуповані населені пункти на півдні України, що свідчить про те, що росіяни прагнуть встановити постійний контроль у регіоні.
Українські офіційні особи повідомили, що російські війська почали рити траншеї та будувати бетонні укріплення в невказаних районах Миколаївської та Херсонської областей, поблизу Мелітополя та на заході Запорізької області.

* Російські сили продовжували артилерійські, повітряні та морські атаки на металургійний завод "Азовсталь", але захисники Маріуполя утримали свої позиції.

Інститут вивчення війни
Агія Загребельська


Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

23:07
16-Лип-2024
Безсоння, як собі допомогти?

Безсонням вважаються розлади сну, коли характеризується його погана якість, недост

13:44
16-Лип-2024
Чернігівські рухівці про річницю Декларації про державний суверенітет України
Сьогодні чернігівські рухівці, хоч і скромно, але згадали про річницю Декларації про
12:11
16-Лип-2024
До 34-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України
16 липня Україна відзначає 34-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет
14:10
11-Лип-2024
Унікальна знахідка: на Афоні виявлено рідкісний оригінальний автограф українського письменника XVI ст. Василя Суразького
Неймовірна знахідка. Нинішня наукова експедиція на Святу Гору Афон виявилася напрочуд
21:00
10-Лип-2024
Деколонізація топонімії на Чернігівщині: профільна робоча група розглянула пропозиції щодо перейменування вулиць
На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперсь
21:25
09-Лип-2024
Народний Рух України: ПЕРШИЙ КРОК на Чернігівщині
Чернігів сьогодні відзначив 35-річчя з дня установчих зборів обласної організації Нар
21:35
05-Лип-2024
Заява НРУ щодо провокативних зазіхань румунської церкви
Заява
Політичної партії “Народний Рух України”
щодо
21:08
05-Лип-2024
УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря в Чернігові
Постановою Північного апеляційного господарського суду у справі від 04. 07. 2024 позо
21:11
04-Лип-2024
На Афоні виявлено 144 київських стародруків XVIII століття
Під час наукової експедиції на Святу Гору Афон у книгосховищі одного з афонських мона
Усі новини