Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » ЄС оприлюднив список, кого стосуються нові санкції

ЄС оприлюднив список, кого стосуються нові санкції


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Європейський союз офіційно оприлюднив у понеділок перелік нових фізичних і юридичних осіб, щодо яких запроваджуються санкції через їхню причетність до дестабілізації в Україні. Таким чином, нові санкції, затверджені перед цим на засіданні Ради ЄС із закордонних справ, набули чинності.

Серед тих, кого стосуватимуться обмеження на в’їзд до країн ЄС і «шенгену», а також замороження активів на території Євросоюзу, – перший заступник голови адміністрації президента Росії В’ячеслав Володін, командувач Повітряно-десантних військ Росії генерал-полковник Віктор Шаманов, голова комітету з конституційного законодавства Державної думи Росії Володимир Плігін, а також виконувачі обов’язків керівників відділків Федеральної міграційної служби окупаційної влади Росії у Криму Петро Ярош і в Севастополі Олег Козюра. Крім того, під санкції, пов’язані з анексією Росією українського Криму й Севастополя, потрапили «прокурор» Криму Наталя Поклонська і в. о. «прокурора» Севастополя Ігор Шевченко.

Іще частина списку стосується проросійських сепаратистів, які нині діють у частині України. До неї ввійшли самопроголошений «мер» Слов’янська Донецької області В’ячеслав Пономарьов, один із ватажків сепаратистського «ополчення» в Горлівці Донецької області Ігор Безлер, пов’язаний із чільником бойовиків Ігорем Стрєлковим, один із ватажків збройних загонів сепаратистів Ігор Какідзянов, керівники так званих «центральних виборчих комісій» угруповань «Донецької» й «Луганської» «народних республік» Роман Лягін і Олександр Малихін, а також народний депутат України Олег Царьов.

Таким чином, у переліку санкцій ЄС у зв’язку з дестабілізацією в Україні тепер 61 особа.

Крім того, вперше у список таких санкцій ЄС потрапили й юридичні особи – дві компанії у Криму, які фактично конфіскувала з державної власності України самопроголошена влада Криму, – «Чорноморнафтогаз» і «Феодосія».

Схожі санкції проти причетних до дестабілізації в Україні запроваджувала, а потім розширювала й низка окремих країн світу – США, Канада, Швейцарія й інші.

за інф.: Радіо Свобода






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:36
18-Чер-2025
Європейські країни охоче приймають на навчання українських студентів

В останні роки українські студенти все активніше обирають здобуття вищої освіти за

20:17
16-Чер-2025
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни, які багато армі
20:00
16-Чер-2025
Чи правомірним є ізраїльський удар по Ірану
Можна довго ламати списи з того приводу, наскільки правомірним є ізраїльський удар по
16:14
16-Чер-2025
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії, що переживає різ
15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

Усі новини

Сollaborator