реклама партнерів:
Головна » 2019 » Травень » 24 » ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій

ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій


2019 » Травень » 24
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 324
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

Транспортний діалог Україна-ЄС служить форумом для співпраці у сфері транспорту. Генеральний директор Європейської Комісії Хенрік Хололей заявив, що Україні необхідні подальші реформи, щоб привести транспортний сектор у відповідність до норм та стандартів ЄС.

«ЄС розширив свою транспортну мережу до України і підтримує її амбіції як транзитної країни та логістичного центру між Європою та Азією. Ми вітаємо співпрацю по всім видам транспорту і ми сподіваємося на прогрес України у створенні сучасної правової бази для виконання наших спільних амбіцій у досягненні ефективного, безпечного та сталого транспорту’’, − повідомив Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей.

Що стосується стану виконання Україною своїх зобов'язань за Угодою про асоціацію між Україною та ЄС у транспортному секторі за минулий рік, обидві сторони відзначили:

- Уряд прийняв нову Національну транспортну стратегію у травні 2018 року з метою покращення функціонування транспортного сектору України
- Угода про розширену Трансєвропейську транспортну мережу (TEN-T), що охоплює Україну та інші країни Східного Партнерства, та про пріоритетні інвестиції значно покращить зв'язок між ЄС та Україною
- Державний дорожній фонд розпочав свою діяльність у 2018 році і включив компонент безпеки дорожнього руху. Україна пройшла аудит Міжнародної морської організації в середині 2018 року, який показав ряд недоліків у заходах і ресурсах щодо забезпечення безпеки на морі та охорони навколишнього середовища.

Основні законопроекти щодо відкриття ринку, у тому числі автомобільного, залізничного та внутрішніх вод, що сприятимуть гармонізації українського транспортного законодавства з законодавством ЄС, ще не прийняті.
Нові правила цивільної авіації набули чинності 1 січня 2018 року, а правила авіації щодо сертифікації аеродромів прийняті в грудні 2017 року. Ці правила базуються на законодавстві ЄС. Угода про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС все ще очікує на підписання.

Обидві сторони взяли на себе зобов'язання щодо подальшого розвитку співробітництва в галузі цифрової транспортної інфраструктури та інтелектуальних транспортних систем. Удосконалення мультимодальних перевезень стане ключовим для повного використання переваг Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)

«Реалізація узгоджених дій у межах Угоди про асоціацію забезпечить подальший імпульс нашому економічному зростанню. Транспортна реформа спрямована на створення ефективної транспортної системи в Україні, задоволення потреб людей у безпечному і доступному транспорті, покращення умов для ведення бізнесу в Україні в секторі транспорту та на цілковиту інтеграцію української транспортної мережі до Трансєвропейської транспортної мережі. ЄС є найбільшим партнером України, і ми співпрацюватимемо для подальшого розвитку транспортного потенціалу України», − зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Довідкова інформація:
Транспортний діалог Україна-ЄС організований за підтримки проекту технічної допомоги ЄС AASISTS (Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі України). Проект AASISTS спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та пов'язаних з ним зацікавлених сторін у досягненні конкурентної та ефективної транспортної системи, інноваційного розвитку транспортного сектору та глобальних інвестиційних проектів, безпечного, а також екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект технічної допомоги впроваджується компанією Egis International у партнерстві з Expertise France. Бюджет проекту становить 3,9 млн євро.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

11:18
14-Чер-2019
Володимир В'ятрович оголосив про участь у виборах з партією «Європейська солідарність»
Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що дол
16:33
13-Чер-2019
ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ НЕ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ МАМИ
Перед Великоднем, майже в свій день народження, Ользі поставили страшний діагноз: аде
11:35
13-Чер-2019
Про увічнення пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка
7 липня 2018 року не стало борця за незалежність України, політв’язня радянського реж
11:16
13-Чер-2019
Петиція до Нової Зеландії із закликом визнати Голодомор 1932-1933 років актом геноциду українського народу
Петиція до парламенту й уряду Нової Зеландії із закликом визнати Голодомор 1932-1933
10:53
13-Чер-2019
За паспортизацію окупованого Донбасу на Росію чекають нові санкції ЄС
Євросоюз висловив намір ввести черговий пакет санкцій проти Росії за безперервне втру
10:40
13-Чер-2019
Росія посилено мілітаризує окупований Крим
В мережі з’явились дані від компетентних заокеанських джерел, що Росія збільшила чисе
14:52
12-Чер-2019
Зародження української державності у розрізі історичних подій
Вперше назва «Україна» у формі «Оукраина» вживається під 1187 роком у Київському літо
14:43
12-Чер-2019
Зеленський жартував, він не обіцяв зниження тарифів на комунальні послуги — Герус
Представник Президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус каже, що Володимир З
14:41
12-Чер-2019
Інформаційні технології як механізм пропаганди Кремля
Російські спецслужби з жовтня минулого року проводять активну інформаційну кампанію «
09:16
12-Чер-2019
Українська церква. Демарш чи криза?
Дмитро Гордієнко, кандидат історичних наук:
"Церковна криза, в яку намагаються
Усі новини