реклама партнерів:
Головна » ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій

ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

Транспортний діалог Україна-ЄС служить форумом для співпраці у сфері транспорту. Генеральний директор Європейської Комісії Хенрік Хололей заявив, що Україні необхідні подальші реформи, щоб привести транспортний сектор у відповідність до норм та стандартів ЄС.

«ЄС розширив свою транспортну мережу до України і підтримує її амбіції як транзитної країни та логістичного центру між Європою та Азією. Ми вітаємо співпрацю по всім видам транспорту і ми сподіваємося на прогрес України у створенні сучасної правової бази для виконання наших спільних амбіцій у досягненні ефективного, безпечного та сталого транспорту’’, − повідомив Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей.

Що стосується стану виконання Україною своїх зобов'язань за Угодою про асоціацію між Україною та ЄС у транспортному секторі за минулий рік, обидві сторони відзначили:

- Уряд прийняв нову Національну транспортну стратегію у травні 2018 року з метою покращення функціонування транспортного сектору України
- Угода про розширену Трансєвропейську транспортну мережу (TEN-T), що охоплює Україну та інші країни Східного Партнерства, та про пріоритетні інвестиції значно покращить зв'язок між ЄС та Україною
- Державний дорожній фонд розпочав свою діяльність у 2018 році і включив компонент безпеки дорожнього руху. Україна пройшла аудит Міжнародної морської організації в середині 2018 року, який показав ряд недоліків у заходах і ресурсах щодо забезпечення безпеки на морі та охорони навколишнього середовища.

Основні законопроекти щодо відкриття ринку, у тому числі автомобільного, залізничного та внутрішніх вод, що сприятимуть гармонізації українського транспортного законодавства з законодавством ЄС, ще не прийняті.
Нові правила цивільної авіації набули чинності 1 січня 2018 року, а правила авіації щодо сертифікації аеродромів прийняті в грудні 2017 року. Ці правила базуються на законодавстві ЄС. Угода про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС все ще очікує на підписання.

Обидві сторони взяли на себе зобов'язання щодо подальшого розвитку співробітництва в галузі цифрової транспортної інфраструктури та інтелектуальних транспортних систем. Удосконалення мультимодальних перевезень стане ключовим для повного використання переваг Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)

«Реалізація узгоджених дій у межах Угоди про асоціацію забезпечить подальший імпульс нашому економічному зростанню. Транспортна реформа спрямована на створення ефективної транспортної системи в Україні, задоволення потреб людей у безпечному і доступному транспорті, покращення умов для ведення бізнесу в Україні в секторі транспорту та на цілковиту інтеграцію української транспортної мережі до Трансєвропейської транспортної мережі. ЄС є найбільшим партнером України, і ми співпрацюватимемо для подальшого розвитку транспортного потенціалу України», − зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Довідкова інформація:
Транспортний діалог Україна-ЄС організований за підтримки проекту технічної допомоги ЄС AASISTS (Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі України). Проект AASISTS спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та пов'язаних з ним зацікавлених сторін у досягненні конкурентної та ефективної транспортної системи, інноваційного розвитку транспортного сектору та глобальних інвестиційних проектів, безпечного, а також екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект технічної допомоги впроваджується компанією Egis International у партнерстві з Expertise France. Бюджет проекту становить 3,9 млн євро.

EU Delegation to Ukraine






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

12:18
20-Груд-2024
Московською ракетою пошкоджено в Києві унікальну пам’ятку національного значення — Миколаївський костел
Вранці 20 грудня внаслідок чергової російської ракетної атаки в Києві пошкоджено унік
17:01
18-Груд-2024
Соратники з Чернігівщини про В’ячеслава Чорновола
«Над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й
20:30
15-Груд-2024
Армія Північної Кореї здійснила масовану атаку позицій ЗСУ біля міста Суджа
14 грудня вперше в історії армія Північної Кореї здійснила масовану атаку позиції ЗС
19:19
14-Груд-2024
Європейський суд з прав людини про заборону носіння георгіївської стрічки в Україні
12 грудня 2024 року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) ухвалив рішення у справі «Б
20:28
13-Груд-2024
Війна за війну
Як тільки «перестануть стріляти», незалежно від того буде це тимчасова заморозка чи с
22:35
12-Груд-2024
Європейська "дипломатична вісімка"
Європейська "дипломатична вісімка" - новий неформальний майданчик співробітництва між
Усі новини