реклама партнерів:
Головна » 2019 » Травень » 24 » ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій

ЄС: Подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій


2019 » Травень » 24
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

Транспортний діалог Україна-ЄС служить форумом для співпраці у сфері транспорту. Генеральний директор Європейської Комісії Хенрік Хололей заявив, що Україні необхідні подальші реформи, щоб привести транспортний сектор у відповідність до норм та стандартів ЄС.

«ЄС розширив свою транспортну мережу до України і підтримує її амбіції як транзитної країни та логістичного центру між Європою та Азією. Ми вітаємо співпрацю по всім видам транспорту і ми сподіваємося на прогрес України у створенні сучасної правової бази для виконання наших спільних амбіцій у досягненні ефективного, безпечного та сталого транспорту’’, − повідомив Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей.

Що стосується стану виконання Україною своїх зобов'язань за Угодою про асоціацію між Україною та ЄС у транспортному секторі за минулий рік, обидві сторони відзначили:

- Уряд прийняв нову Національну транспортну стратегію у травні 2018 року з метою покращення функціонування транспортного сектору України
- Угода про розширену Трансєвропейську транспортну мережу (TEN-T), що охоплює Україну та інші країни Східного Партнерства, та про пріоритетні інвестиції значно покращить зв'язок між ЄС та Україною
- Державний дорожній фонд розпочав свою діяльність у 2018 році і включив компонент безпеки дорожнього руху. Україна пройшла аудит Міжнародної морської організації в середині 2018 року, який показав ряд недоліків у заходах і ресурсах щодо забезпечення безпеки на морі та охорони навколишнього середовища.

Основні законопроекти щодо відкриття ринку, у тому числі автомобільного, залізничного та внутрішніх вод, що сприятимуть гармонізації українського транспортного законодавства з законодавством ЄС, ще не прийняті.
Нові правила цивільної авіації набули чинності 1 січня 2018 року, а правила авіації щодо сертифікації аеродромів прийняті в грудні 2017 року. Ці правила базуються на законодавстві ЄС. Угода про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС все ще очікує на підписання.

Обидві сторони взяли на себе зобов'язання щодо подальшого розвитку співробітництва в галузі цифрової транспортної інфраструктури та інтелектуальних транспортних систем. Удосконалення мультимодальних перевезень стане ключовим для повного використання переваг Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)

«Реалізація узгоджених дій у межах Угоди про асоціацію забезпечить подальший імпульс нашому економічному зростанню. Транспортна реформа спрямована на створення ефективної транспортної системи в Україні, задоволення потреб людей у безпечному і доступному транспорті, покращення умов для ведення бізнесу в Україні в секторі транспорту та на цілковиту інтеграцію української транспортної мережі до Трансєвропейської транспортної мережі. ЄС є найбільшим партнером України, і ми співпрацюватимемо для подальшого розвитку транспортного потенціалу України», − зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Довідкова інформація:
Транспортний діалог Україна-ЄС організований за підтримки проекту технічної допомоги ЄС AASISTS (Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі України). Проект AASISTS спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та пов'язаних з ним зацікавлених сторін у досягненні конкурентної та ефективної транспортної системи, інноваційного розвитку транспортного сектору та глобальних інвестиційних проектів, безпечного, а також екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект технічної допомоги впроваджується компанією Egis International у партнерстві з Expertise France. Бюджет проекту становить 3,9 млн євро.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

22:04
21-Чер-2021
«Лідер» російського флоту: чому Росія продовжує відкладати проєкт сучасного ескадреного міноносця
Вперше про перспективний ескадрений міноносець проєкту 23560 «Лідер» заговорили в 200
22:37
20-Чер-2021
Військово-морські навчання Україна-НАТО як кістка в горлі для Росії
Активна співпраця України з НАТО лякає і насторожує офіційну Москву. І цьому є дуже п
22:08
18-Чер-2021
У Чорноморському регіоні НАТО проводить багатонаціональне навчання, в яких візьме участь і Україна
Такі спільні навчання - це ще один важливий крок і головний захід, спрямований на наб
22:41
14-Чер-2021
В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ
Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу.
Коп
16:12
14-Чер-2021
Уламки імперії: як випускники російської розвідшколи псують авторитет своїх «дідів»
З кожним роком секретні операції спецпідрозділів Росії стають все більш відомими. Іст
20:48
12-Чер-2021
Нові два українських видання про країни Африки
Навесні 2021-го побачили світ книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів'я мовою оригіна
18:56
11-Чер-2021
Чому сказилася Росія через напис "Героям слава!" на формі української збірної
УЄФА пішов на поводу у Росії і намагався заборонити гасло "Героям слава!" на формі ук
11:48
11-Чер-2021
Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Вісім запитань до імунолога
1. Чому у вакцин виникає побічна дія і якою вона може бути?
Вакцина спричиняє
09:42
11-Чер-2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: як псевдоукраїнські медіа маніпулюють громадською думкою
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проаналізував три пропагандис
15:56
10-Чер-2021
Безпека держави напряму залежить від захищеності її інформаційного та кіберпростору
Сьогодні Служба безпеки України реалізує весь комплекс заходів для інформаційної та к
Усі новини