реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 13 » ЄС посилює підтримку задля пришвидшення вакцинації в країнах Східного партнерства

ЄС посилює підтримку задля пришвидшення вакцинації в країнах Східного партнерства


2021 » Серпень » 13
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
у рамках зусиль Європейського Союзу, спрямованих на підтримку вакцинації в країнах-партнерах, Європейська Комісія збільшила з 40 до 75 мільйонів євро розмір пакету допомоги задля доставки безпечних та ефективних вакцин проти COVID-19 і пришвидшення процесу вакцинації в шістьох країнах Східного партнерства: в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні.

Цим новим пакетом допомоги у розмірі 35 мільйонів євро Євросоюз прагне суттєво розширити доступ до вакцин у регіоні Східного партнерства в умовах їх глобального дефіциту, сприяючи виділенню вакцин державами-членами ЄС та відшкодовуючи їхню вартість. Дана допомога доповнює підтримку ЄС для ініціативи COVAX, глобального механізму, спрямованого на забезпечення справедливого та загального доступу до вакцин проти COVID-19, а також зусилля у напрямі справедливого та прозорого розподілу вакцин у країнах Східного партнерства.

Виділені кошти доповнюють перший пакет допомоги у розмірі 40 мільйонів євро, ухвалений у лютому з метою негайного посилення підготовки та готовності на місцях до безпечної та ефективної вакцинації населення за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Підтримка ЄС передбачала тренінги для керівництва закладів охорони здоров’я та медичного персоналу, залученого у процес вакцинації, ключову логістичну підтримку для доставки та поводження з вакцинами та медичними матеріалами, моніторинг даних та безпеки вакцинації, комунікацію та взаємодію з громадськістю, а також підтримку розробки цифрових COVID-сертифікатів.

Єврокомісар з питань країн-сусідів і розширення Олівер Варгеї наголосив: «Руйнівна пандемія COVID-19 створила безпрецедентний тиск на людей, системи охорони здоров’я та економіки в усьому світі. Східне партнерство, на жаль, не виняток. ЄС сповнений рішучості підтримати наших східних сусідів у прискоренні вакцинації, оскільки цей процес буде вирішальним для припинення пандемії та початку соціально-економічного відновлення регіону. Ми турбуємося про наших партнерів».

Контекст


Ухвалена вчора програма є частиною глобальної відповіді “Команди Європа” на пандемію COVID-19. Вона заснована на спільних зусиллях держав-членів та поточній співпраці ЄС з ВООЗ. Програма також ґрунтується на перших регіональних заходах щодо подолання пандемії COVID-19 у країнах Східного партнерства, що були втілені минулого року, коли ЄС та ВООЗ об’єднали зусилля та запустили ініціативу «Солідарність заради здоров’я» (“Solidarity for Health Initiative”) розміром 35 мільйонів євро у рамках Східного партнерства. Завдяки ініціативі було забезпечено значні медичні поставки по всьому регіону, зокрема понад 11 мільйонів одиниць засобів індивідуального захисту, 12 000 лабораторних наборів, понад 1500 апаратів штучної вентиляції легень, концентратори кисню та пульсоксиметрів, а також понад 20 000 наборів для ПЛР-тестування.

Ухвалений пакет допомоги підсилить ефективну поставку вакцин, отриманих країнами-партнерами безпосередньо у рамках Механізму ЄС з обміну вакцинами та опосередковано через ініціативу COVAX і прямі закупівлі у виробників вакцин проти COVID-19.

“Команда Європа” є одним із провідних донорів COVAX, оскільки залучила близько 3 мільярдів євро для цієї ініціативи, що залишається ключовим глобальним механізмом із забезпечення справедливого та рівного доступу до вакцин та сприяє міжнародній солідарності у питанні їх розподілу.

Задля сприяння зусиллям COVAX, “Команда Європа” має намір передати щонайменше 200 мільйонів доз країнам-партнерам до кінця року. Очікується, що більшість вакцин доставлять у рамках COVAX.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

14:32
18-Вер-2021
Під посольством Білорусі у Києві збирались активісти: що відомо про захід
Під стінами посольства Республіки Білорусь у Києві активісти громадської організації
18:16
15-Вер-2021
Віртуальний ЛітМузей: від популяризації колекції до інтерактивного навчання
Харківський літературний музей за підтримки Українського культурного фонду розпочав р
11:10
15-Вер-2021
Загроза чи провокація: як Росія створює ажіотаж довкола військових навчань "Захід-2021"
Російсько-Білоруські військові навчання "Захід-2021" розпочалися 9 вересня. Протягом
09:42
15-Вер-2021
Механізм геополітики: що стоїть за російсько-білоруськими військовими навчаннями «Захід-2021»
Відповідно до легенди масштабних військових навчань «Захід-2021», які проходять на те
07:39
15-Вер-2021
У Чернігові відзначили 32-у річницю створення РУХу
«Внесок Чернігівщини у створення Народного Руху України», — під такою назвою 12 верес
23:46
14-Вер-2021
Змістовно від МОЗ: МОЗ оновив стандарти медичної допомоги пацієнтам з COVID-19

Стандарт надання медичної допомоги «Коронавірусна інфекція» постійно а

16:38
11-Вер-2021
Анонс. Внесок Чернігівщини у створення Народного Руху України
У ці дні, 8-10 вересня 32 роки тому, у Києві в актовому залі Політехнічного інституту
15:49
09-Вер-2021
Проросійська опозиція провела черговий проплачений мітинг під Радою
Сьогодні, у четвер, 9 вересня, під стінами Верховної Ради активісти політичної партії
10:40
09-Вер-2021
Політика протиріч: для чого Росія дискредитує "братню" Білорусь
Росія сприймає Білорусь не просто як дружню державу. Це скоріше як готовий багатоміль
15:11
02-Вер-2021
За 9-х загиблих у серпні Захисників України помолилися у Чернігові
2 вересня у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православн
Усі новини