реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 7 » ЄС та ЄБРР сприяють розвитку ринку екологічних автомобілів в Україні

ЄС та ЄБРР сприяють розвитку ринку екологічних автомобілів в Україні


2021 » Серпень » 7
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз (ЄС) сприяють розширенню ринку екологічних автомобілів в Україні наданням одному з провідних українських автомобільних імпортерів компанії «Віннер» пакету фінансування, що включає у себе кредит і гарантію.

ЄБРР надає кредит €20 млн, який доповнить власну інвестицію компанії у розмірі €23 млн у програму екологічного розширення, що включає у себе будівництво нових дилерських центрів «Рено» і «Вольво», а також розширення логістичних потужностей та інфраструктури сервісу і дистрибуції, у тому числі для електромобілів.

ЄС надає гарантію від першої втрати через Європейський фонд сталого розвитку (ЄФСА) для муніципального, інфраструктурного та промислового секторів у рамках Team Europe – спільного підходу Європейського Союзу та його партнерів до реагування на пандемію Covid-19.

Нові дилерські центри будуть спроєктовані відповідно до стандартів екологічного будівництва BREEAM або EDGE, що забезпечить підвищення енергоефективності в компанії. «Зелені» будівлі поки що є рідкістю в Україні – станом на сьогодні існує лише одна будівля з сертифікацією BREEAM на весь сектор ритейлу. «Віннер» буде першим автомобільним дилером в Україні, який отримає сертифікацію за «зеленими» стандартами. Фінансування також допоможе компанії побудувати у Києві перший «зелений» ремонтний центр.

Компанія «Віннер» просуває більш чисті технології та соціально відповідальну корпоративну політику в українському секторі автомобільного ритейлу. З 1992 р. компанія вже інвестувала в Україні понад €100 млн і планує значні нові інвестиції. Вона була першим імпортером і продавцем екологічних автомобілів в Україні та наразі є лідером на цьому ринку. У компанії був проведений «зелений» аудит за кошти Спільного фонду технічного співробітництва Тайваню та ЄБРР та передінвестиційний аналіз за кошти ЄС.

Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне сказав: «Ми дуже раді об’єднати зусилля з ЄС для сприяння розвитку в Україні екологічно свідомого бізнесу з прямими іноземними інвестиціями. Я особливо радий бачити, що компанія розширює діяльність на ринку електромобілів. Завдяки цьому вулиці стануть чистішими, а міста – більш приємними для пішоходів і велосипедистів».

Заступниця Генерального директора Генерального директорату ЄС з питань сусідства та розширення та Голова Групи підтримки України (SGUA) Катарина Матернова сказала: «Європейський Союз радий надати гарантію для цього проєкту ЄБРР у приватному секторі, який дозволить інноваційній українській компанії здійснити інвестиції у «зелене» та стале зростання. Це узгоджується з прогресивним підходом, який Україна обрала згідно з «Зеленим» порядком денним, і який ЄС вітає та підтримує».

Ця інвестиція здійснюється у рамках спільної роботи ЄБРР та ЄС, спрямованої на підвищення конкурентоспроможності компаній та збереження довкілля в сусідніх країнах з ЄС. ЄБРР та інші кредитори з приватного сектору надають з цією метою кредитне фінансування на загальну суму понад €500 млн, тоді як ЄС підтримує ці інвестиції гарантією €100 млн.

Україна є однією з трьох найбільших країн операцій ЄБРР за обсягом інвестицій. Лише за останні два роки Банк виділив €2 млрд для української економіки. ЄБРР фінансує проєкти в секторах інфраструктури, енергоефективності, сільському господарстві та промисловості, а також малий і середній бізнес. Інвестиції поєднуються з підтримкою реформ, які створюють більш сприятливе середовище для ведення бізнесу. Сприяння переходу до більш «зеленої» економіки – один з ключових пріоритетів ЄБРР у країнах, в які він інвестує.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

21:55
26-Лис-2021
Тромбоз як ускладнення COVID-19

Серед ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 дослідження все частіше називають

21:33
26-Лис-2021
Чверть коштів українці витрачають на препарати, які не мають достатніх доказів безпеки та ефективності

Про це свідчить аналіз ринку споживання лікарських засобів за 2018, 2019 та 2020 р

21:17
26-Лис-2021
Тестування на COVID-19: різновиди

Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова бороть

20:58
26-Лис-2021
Можливості гри на гроші без вкладень

Бажання користувачів поєднати комфортний мережевий відпочинок з отриманням профіту

16:44
24-Лис-2021
Рука Кремля: у Києві «антивакцинатори» пікетували в урядовому кварталі з QR-кодами «Єдиної Росії»
У середу, 24 листопада, кілька тисяч людей прийшли в урядовий квартал Києва на так зв
22:11
23-Лис-2021
Від «Антимайдану» до «Тарифного Майдану»: хто стоїть за організацією проплачених мітингів
Суспільно-політичне середовище України дедалі частіше піддається зовнішнім провокація
09:09
21-Лис-2021
21 листопада. День Гідності та Свободи в Чернігові
21 листопада о 13:00 у Чернігові на Красній площі, біля меморіальної стели «Небесна С
08:29
21-Лис-2021
Гутірка в Чернігові про Гідність і Свободу
19 листопада в студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного центру відбула
09:01
20-Лис-2021
Чернігів: до Дня Гідності та Свободи
«Спогади і роздуми про Революцію Гідності» — під такою назвою 19 листопада відбувся о
08:46
20-Лис-2021
На чернігівському Валу не місце гуртожитку!
Заява правління обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка від 19 листопада 202
Усі новини