Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » ЄС та МОМ нададуть гуманітарну підтримку понад 200 000 українців

ЄС та МОМ нададуть гуманітарну підтримку понад 200 000 українців


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Європейського Союзу реагує на гуманітарні потреби постраждалих від війни людей в Україні, зосереджуючись на поліпшенні житла, наданні предметів першої необхідності, психосоціальної підтримки, а також підготовці до зими.

Фінансування від ЄС у розмірі 20,8 млн євро дозволить МОМ охопити близько 220 000 людей, які потребують допомоги. Підтримка надаватиметься безпечним і скоординованим чином у районах, що постраждали від бойових дій, особливо на півдні та сході України. 

«За підтримки Європейського Союзу МОМ має можливість надавати життєво необхідні речі, ремонтувати пошкоджене війною житло, забезпечувати людей твердим паливом напередодні зими та задовольняти інші нагальні потреби  постраждалих від війни в Україні», –  каже Алессія Скіавон, Голова Представництва МОМ в Україні. 

«Європейський Союз залишається відданим справі реагування на нагальні гуманітарні потреби українців, які постраждали від цієї руйнівної війни. Оскільки зима посилює виклики, з якими стикається відважний народ України, ЄС разом зі своїми гуманітарними партнерами готовий підтримувати та надавати необхідну допомогу найбільш уразливим», –  каже Клаудія Амарал, Голова офісу гуманітарної підтримки ЄС в Україні. 

Згідно з останнім опитуванням МОМ, напередодні зими 2023–24  років внутрішньо переміщені особи (ВПО) повідомили, що їм насамперед бракує фінансових ресурсів (74% опитаних ВПО та 58% тих, хто повернувся), портативних акумуляторів та генераторів (57% опитаних ВПО та 49% тих, хто повернувся), теплого одягу та ковдр (46% опитаних ВПО та 24% тих, хто повернувся). У відповідь на ці запити МОМ допоможе посилити стійкість вразливих громад у найхолодніші місяці року. 

Завдяки фінансуванню ЄС МОМ відремонтує 5690 пошкоджених будинків і квартир, у тому числі у важкодоступних місцях та районах, які повернулися під контроль України. МОМ також відремонтує щонайменше 38 колективних центрів та соціальних установ. Понад 1700 домогосподарств, у тому числі люди, які проживають поблизу лінії фронту, будуть забезпечені твердим паливом для обігріву. Одночасно МОМ покращить системи водопостачання, водовідведення та опалення, а також надасть термоковдри, комплекти постільної білизни, матраци та засоби гігієни для допомоги вразливим верствам населення в Україні. 

за інф.: Представництва Європейського Союзу в Україні






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:25
07-Вер-2025
США готові співпрацювати з Європою щодо введення додаткових санкцій проти росії
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Сполучені Штати готові співпрацювати з
20:15
04-Вер-2025
Російські війська здійснили обстріл гуманітарної місії поблизу Чернігова
Сьогодні вдень російські війська здійснили цілеспрямований обстріл Киселівської грома
20:58
03-Вер-2025
Верховна Рада схвалила звернення до міжнародної спільноти через смерть Андрія Парубія
Верховна Рада схвалила звернення до міжнародної спільноти із закликом засудити вбивст
21:09
02-Вер-2025
Держетнополітики подала позов до суду про припинення діяльності афілійованої з РПЦ УПЦ (МП)
Державна служба України з етнополітики та свободи совісті подала позов до суду про пр
15:03
01-Вер-2025
Деталі вбивства Андрія Парубія шокують
Деталі вбивства Андрія шокують. Як свідчать ЗМІ і їх джерела в правоохоронних органах
14:52
01-Вер-2025
Керівник Львівської обласної прокуратури підписав підозру у справі про вбивство Андрія Парубія
Затриманому 52-річному львів’янину повідомлено про підозру у вбивстві народного депут
Усі новини

Сollaborator