реклама партнерів:
Головна » 2014 » Серпень » 28 » Європейська преса: Путін не хоче компромісу

Європейська преса: Путін не хоче компромісу


2014 » Серпень » 28
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 770
ПОЛІТИКУМ


Європейські видання коментують зустріч Порошенка і Путіна у Мінську, а також приділяють увагу російським танкам в Україні та військовослужбовцям, яких потайки ховають у Росії. Про це повідомляє німецьке видання Deutsche Welle.

Французька газета Le Monde приділила увагу зустрічі президентів України Петра Порошенка та Росії Володимира Путіна у Мінську. "Чого можна очікувати від подібних розмов, коли російські танки здійснюють операції на українській території? Ситуація в Україні не лише спантеличує, але й є вибухонебезпечною. У світі не бракує важких криз, однак ця відбувається у серці Європи. На очільниках європейських держав та урядів лежить відповідальність за розв’язання конфлікту - із твердістю та єдністю, не даючи пошити себе у дурні росіянам Путіна", - пише Le Monde.

Польське видання Gazeta Wyborcza у матеріалі під назвою "Путін не хоче компромісу" також коментує зустріч президентів України та Росії у Мінську: "Теоретично розмова, яка тривала більше двох годин, мала би бути хорошим знаком. Після цього український президент анонсував консультації представників генеральних штабів армій України і Росії та прикордонних військ. Однак що з цього є продовженням тактики напускання туману Путіна, а що - його щирим бажанням? Сигнали з Мінська, на жаль, похмурі".

Вираз обличчя Порошенка
Німецька газета Die Welt відзначає брак інформації про деталі переговорів Порошенка й Путіна. "Наскільки Путін насправді підтримує план Порошенка, питання відкрите. Він сам не згадав його жодним словом. Що саме обговорювалося у Мінську за зачиненими дверима, можна лише здогадуватись. Однак атмосфера між Путіним та Порошенком мала би бути непростою.

Характерним є відео моменту привітання двох президентів. Вираз обличчя Порошенка моментально змінився із дружнього для привітання Ештон на закам'яніло серйозне, коли він побачив Путіна. Путін лукаво усміхнувся Порошенкові. Та вони все ж подали одне одному руки для привітання і приділили дуже багато часу на розмову. Чи принесе це результат, залежить у тому числі від того, що найближчими днями відбуватиметься на російсько-українському кордоні", - зазначає Die Welt.

Москва збирає заморожені конфлікти
Німецька газета Die Zeit пише про заморожені конфлікти на пострадянському просторі. "Володимир Путін додав до цього переліку (заморожених конфліктів. - Ред.) Крим. Східна Україна, у якій він веде щось на кшталт замінника громадянської війни, скоро може стати наступною, і, хто знає, що ще. Можливо, він тримає у полі зору балтійські країни, Молдову чи Сербію.

Москва колекціонує заморожені конфлікти, усі - арени можливої ескалації, які знаходиться на західному кордоні Росії. І хоч у неї не вистачило б сили "підігріти" всі ці конфлікти одночасно, однак уже саме їхнє існування, як і непередбачуваність путінської політики, відображають владний потенціал Кремля", - вважає Die Zeit.

Військове підкріплення і таємні поховання
Австрійська газета Die Presse висловлюється про дії Росії під час української кризи. "У випадку першого (напівпорожнього) гуманітарного вантажу було зрозуміло, що Москва, в першу чергу, має на меті власний піар, якщо треба, проти волі Києва. Однак плани найближчими днями відправити ще один конвой у зону бойових дій можна зрозуміти лише як афронт. Таким чином подається сигнал: тут ми можемо робити, що ми хочемо.

Не інакше відбувається і з начебто "помилково" відправленими до Східної України солдатами. Мовляв, бідолашні десантники не змогли зорієнтуватися. Бійців-добровольців усе сильніше притисняють з усіх боків, тож Москва надсилає військових регулярної армії на підкріплення. Російських загиблих, до речі, ховають потайки, а їхніх родичів змушують мовчати", - пише Die Presse.

Скільки росіян воює на боці сепаратистів?
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

13:54
09-Груд-2019
Новітнє військове оснащення та техніка від чернігівських випробувачів
Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостан
10:14
09-Груд-2019
Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом
«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталіт
19:33
08-Груд-2019
Україна почала імпортувати картоплю з Росії
У листопаді Україна, як і раніше, імпортувала картоплю з Білорусі, а також почала імп
19:04
08-Груд-2019
Росія є ворогом, який хоче ліквідувати нашу державність - Володимир В'ятрович
Команда Зеленського повертається до помилкової стратегії щодо можливості домовлятися
15:58
07-Груд-2019
Російські окупанти застосували лазерну зброю на Донбасі: український військовий дістав опік сітківки ока
Український військовослужбовець дістав на Донбасі макулярний опік сітківки ока через
14:53
07-Груд-2019
У Мінську масові акції протесту проти «поглиблення інтеграції» з Росією
Близько тисячі людей долучилися до акції проти «поглиблення інтеграції» Білорусі з Ро
13:24
07-Груд-2019
Презентовано виставку «Від борців за волю до захисників України: Чернігівщина»
6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в Чернігівському обласному молодіжному цен
02:12
07-Груд-2019
«Наймичка»: Чому може навчити класика сьогодні?
І справді, чому такому важливому сьогодні може навчити твір, написаний більше 130 рок
09:29
06-Груд-2019
У Чернігові представили книгу «Чорнобильське досьє КҐБ»
5 грудня в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короле
09:38
05-Груд-2019
Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність групи Інтернет-злочинців
Так, Служба безпеки України припинила діяльність групи осіб, причетної до діяльності
Усі новини