реклама партнерів:
Головна » 2010 » Квітень » 16 » Європейський Союз передав Львівській лабораторії ветеринарної медицини сучасне обладнання

Європейський Союз передав Львівській лабораторії ветеринарної медицини сучасне обладнання


2010 » Квітень » 16
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 997
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


Відбулося урочисте передання сучасного обладнання для визначення залишків ветеринарних препаратів у продуктах харчування Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини та Державному науково-дослідному контрольному інституту ветеринарних препаратів і кормових добавок за участю Посла ЄС пана Жозе Мануеля Пінту Тейшейра.
Це обладнання дасть змогу Україні відповідати європейським і міжнародним вимогам з визначення залишків ветеринарних препаратів у продуктах тваринного походження. Реалізація проекту стала можливою завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу у рамках компоненту «Безпечність продуктів харчування» проекту «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та Європейської політики добросусідства в аграрному секторі (секторальний підхід)».
На урочистій події передання обладнання у Львові були присутніми Посол ЄС, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні п. Жозе Мануел Пінту Тейшейра, заступник Міністра аграрної політики України п. Валентина Олександрівна Завалевська, керівництво Державного комітету ветеринарної медицини України, керівник проекту п. Богдан Дроздовський, провідний експерт проекту з питань безпечності харчових продуктів п. Ентоні Віл, керівництво лабораторії та інституту, а також представники фірм-постачальників цього обладнання – НВП «Медторг» та ЗАО «Макрохім».
Лабораторне обладнання та спеціально оснащені автомобілі для транспортування зразків загальною вартістю 2 млн. євро вже отримали чотири регіональні лабораторії та два інститути у п’яти містах - Києві, Полтаві, Черкасах, Дніпропетровську та Львові. Окрім того, представники компаній-постачальників обладнання проводять базове навчання персоналу лабораторій щодо використання цього обладнання. У межах Twinning проекту «Надання допомоги українській ветеринарній службі з метою покращення правових та технічних аспектів системи контролю за безпекою харчових продуктів», який реалізовується за підтримки ЄС, буде проведено поглиблене навчання персоналу в Україні та Данії.

Про проект «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації Європейської політики добросусідства в аграрному секторі»
Проект розрахований на 38 місяців, і охоплює декілька пілотних областей. Так, окремі компоненти програми реалізовуються у АР Крим, Черкаській, Одеській, Херсонській, Львівській, Полтавській та Дніпропетровській областях. Загальна вартість проекту складає 4,7 млн. євро. Проект на 100% профінансований Європейським Союзом.
Мета цього проекту полягає у сприянні більш тісній співпраці між Україною та ЄС і гармонізації українських стандартів з вимогами СОТ, зокрема, в аграрному секторі завдяки застосуванню секторального підходу.
Проект складається з чотирьох компонентів, які передбачають покращення у галузі безпеки продуктів харчування, розвиток ринкової інфраструктури та сільської місцевості, а також зміцнення потенціалу Міністерства аграрної політики України в управлінні та координуванні секторальним підходом.

Про компонент «Безпечність харчових продуктів»
Компонент впроваджується у рамках проекту ЄС «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації Європейської політики добросусідства в сільському секторі». В межах компоненту експерти працюють над вдосконаленням української системи безпечності харчових продуктів , приведенням українського харчового законодавства у відповідність до міжнародних та європейських вимог.

Контактна особа:
Олеся Кравченко-Фісун
тел. +38 095 280 29 70
e-mail: okravchenkofisun@gmail.com

Джерело: Представництво Європейського Союзу в Україні

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

16:16
15-Лис-2019
Рішення ЦВК про реєстрацію Володимира В'ятровича депутатом оскаржують у суді
"Давно такого бєспрєдєла, ну і страху, не пам’ятаю. Тепер зрозуміло, чому спікер тягн
15:50
15-Лис-2019
На Донбасі бойовики облаштовують вогневі позиції біля житлових споруд
Бойовики російсько-окупаційних військ облаштовують свої вогневі позиції біля житлових
11:16
14-Лис-2019
В Україні встановили факт знищення Луганського аеропорту російською армією
Російська Федерація у 2014 році обстрілювала Луганський аеропорт ракетами «Точка» зі
10:59
14-Лис-2019
Путін визнав негативний вплив західних санкцій на економіку РФ
У звичній манері, ухиляючись від прямої відповіді і зачіпаючи тему колонізації Марса,
12:39
13-Лис-2019
Українські спецслужби активно протидіють інформаційній агресії Росії (відео)
Російська Федерація продовжує гібридну війну проти України, в тому числі щедро фінанс
12:24
13-Лис-2019
Військова контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб
Прес-центр Служби безпеки України оприлюднив дані щодо попередження інформаційної спе
18:23
11-Лис-2019
На Чернігівщині за хабар трьох поліцейських засуджено до п’яти років позбавлення волі
Чернігівський районний суд виніс вирок трьом посадовцям поліції, яких викрили на отри
11:52
11-Лис-2019
Александрійський патріархат визнав ПЦУ як канонічну православну церкву
Александрійський патріархат (Греція) – друга після Вселенського патріархату помісна п
11:33
11-Лис-2019
Україна готує дві резолюції в ООН щодо окупованого Криму
В Генасамблеї ООН до кінця поточного року мають розглянути дві «кримські» резолюції.
01:36
09-Лис-2019
Нова книга про український Донбас у 1921-1941 роках надрукована на Чернігівщині
Днями побачила світ книга: «Літопис українського Донбасу. Донбас у 1921-1941 роках».
Усі новини