реклама партнерів:
Головна » Європейський Союз призупинив ратифікацію Угоди з Україною про асоціацію

Європейський Союз призупинив ратифікацію Угоди з Україною про асоціацію


Коментарі: 59 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом не буде ратифікована, поки Україна не почне рухатися у напрямку правової держави. На цьому наголосив міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле в інтерв'ю газеті Rheinische Post, опублікованому в четвер, передає Укрінформ.
"Ми і наші партнери в ЄС єдині в тому, що Угода про асоціацію не може бути ратифікована, поки Україна не почне розвиватися у напрямку правової держави", - сказав він.
Глава німецького МЗС висловив "велике занепокоєння" з приводу стану здоров'я ув'язненої Юлії Тимошенко.
"Вона потребує негайного і належного медичного лікування. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти пані Тимошенко", - наголосив Вестервелле.
Він виступив за припинення дискусії про бойкот чи перенесення футбольного Євро-2012 з України.
"Ми не повинні витрачати час на обговорення можливих подорожей за шість тижнів, а маємо сконцентруватися на тому, як конкретно підтримати пані Тимошенко", - підкреслив він.
Німецький дипломат наголосив на необхідності продовження діалогу у цьому напрямку з українським керівництвом.
Європейська сторона збільшує тиск на українське керівництво з метою розблокувати європейське майбутнє України, повідомив міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт (Carl Bildt).
"Ми збільшуємо тиск на президента України Януковича. Він повинен розблокувати європейське майбутнє своєї країни", - написав Більдт на своїй сторінці на Twitter.
Раніше повідомлялось, що експерт фракції ХДС/ХСС у бундестазі із зовнішньої політики Філіп Місфельдер закликав уряди Німеччини та інших країн Євросоюзу подати скаргу на Україну в Європейський суд з прав людини.
Крім того Україну попереджали, що невдала реакція на стурбованість європейських політиків ситуацією навколо Тимошенко може загрожувати угоді про асоціацію між Україною та ЄС.
Нагадаємо, Україна та ЄС ведуть переговори про Угоду про асоціацію від 2007 року, і лише 19 грудня минулого року сторони заявили про завершення переговорів.
30 березня глави делегацій на переговорах України і Європейського Союзу парафували Угоду про асоціацію України з ЄС.
Водночас питання підписання документа і далі лишалося відкритим через внутрішньополітичну ситуацію в Україні та політичні процеси проти опозиції, які, на думку ЄС, мають політичне підґрунтя.

У Бундестазі хочуть судитися з Україною через Тимошенко
У Бундестазі закликають Німеччину через поводження з Тимошенко подати на Україну скаргу до Європейського суду з прав людини. З відповідною пропозицією виступив речник фракції ХДС/ХСС з зовнішньої політики Місфельдер, повідомляє Тиждень з посиланням на газету Das Handelsblatt.
Місфельдер запропонував, щоб Німеччина обговорила можливість позову проти України разом зі своїми європейськими партнерами.
За його словами справи проти Тимошенко та її лікування у в’язниці порушують Європейську конвенцію з прав людини, яка гарантує право на справедливий судовий розгляд та забороняє тортури і нелюдське поводження. Україна ж є членом Конвенції з 1997 року і зобов’язалась поважати основні права людини.
"При захисті прав людини треба використовувати гостріший меч, ніж просто заклики до бойкоту", - вважає Місфельдер. Така пропозиція, втім викликала хвилю критики серед представників інших партій.
"Умови утримання під вартою окремих представників опозиції, якими б значимими вони не були, поки що не вели до того, щоб одна країна позивалась до іншої", - заявив голова фракції Вільних демократів у Європейському парламенті Александр Граф Ламбсдорф.
"А думка про те, що Німеччина без згоди ЄС, особливо наших польських сусідів, буде прагнути до такої масивної конфронтації з Україною, свідчить про те, що ідея пана Місфельдера, є м’яко кажучи непродуманою", - додав він.
За словами Ламбсдорфа, приводом до таких скарг в минулому були війни або тероризм між державами-учасницями. Крім того, про умови утримання Тимошенко давно відомо, але Місфельдер раніше щодо цього не висловлювався.

Джерело: http://www.newsru.ua/
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
59 Это Днепр • 07:50, 04-Трав-2012
Народ!!! Все намного проще. Германия получает газ по цене 200 долларов США, всю остальную разницу платит Украина покупая у русских газ по 550 минус долларов. Представте себе экономию Германию. развод Украины и так все страны Европы имеют нас.
Вот такой договор подписала тварь армяноеврейская КапительманГригянТимошенко. Плюс эта же тварь имеет свой процент от всего этого развода нашей страны. Все проплачивается с этих денег, на ВОНизм за бугром в поддержку Багини.
avatar
58 СССР • 07:49, 04-Трав-2012
ойееей..... и шо ж теперь рабить то?????)))))
avatar
57 васечка • 07:46, 04-Трав-2012
на никуда не надо
все к нам прийдут
avatar
56 SEDEY • 06:22, 04-Трав-2012
Не варто розстроюватися від того, чого ні коли не було і напевно не буде! biggrin
avatar
55 карабас бараьас • 06:16, 04-Трав-2012
люди вот Вы тут ругаетесь один с другим - а Вы просто задумайтесь а на***на нам этот евросоюз и таможенный тоже кстати- на работу в европу не пускают а товаров сюда своих навезут мы то как выживать будем,чем заниматся и с чего семьи кормить ???????????????
avatar
54 витя ющ • 05:20, 04-Трав-2012
срамотище!
avatar
53 azazello • 05:06, 04-Трав-2012
Сколько же им задолжала Тимошенко, что они (эвропа) так из кожи лезут чтобы ее "выдернуть". Неужели надеются что она им что то вернет?...
avatar
52 Фидот • 02:41, 04-Трав-2012
Подонки Януковича бегают по интернету под видом простых граждан и гадят сволотня зэковская.Только Юлю вам мерзавцы не обгадить,вас всех ждут нары и параши.
avatar
51 митрофан • 02:34, 04-Трав-2012
...Ибо это есть ВОЛЯ , неведующая смерти... Кто!? познает воли , во всей дух ЕЕ , и воплотится в плоть святую..

______________________________Верю в справедливость.Смысл.Разум.

Хороших ВСЕМ выходных!!!
avatar
50 igor • 01:55, 04-Трав-2012
Фак...ну какая европа?Славяне!Обьеденяемся!Стереть янки!Как людям на западе моей страны обьяснить что для европы мы кусок говна...рынок...дешеваярабочая сила...алфавиты даже разные... cry
я не хочу чтобы мои дети учили английский как свой родной...
avatar
49 XXX • 01:18, 04-Трав-2012
Явропа уважает только силу. Вот когда проскачут по Берлину наши казаки или споют "Катюшу" бравые солдатики, - вот тогда и не будет политики выкручивания рук.
avatar
48 мудрец • 00:45, 04-Трав-2012
Пускай нам золото Полуботка пиндосы отдадут, а то нам бабок нехватает строить Европу у себя дома. Хотя зачем нам Европа, она вот-вот развалится, потому что у них гей парады и вообще. Нам со словянами по пути. И с братским Кахахстаном, там геев нет.
avatar
47 555 • 00:36, 04-Трав-2012
Так что? Запад толкает Украину в объятия Рашки?
avatar
46 Маруся • 23:53, 03-Трав-2012
Підневільні режиму чиновники, як можуть виправдовують владу, яка створила своєю безглуздою і антиукраїнською політикою ситуацію, коли ВЕСЬ ЦИВІЛІЗОВАНИЙ СВІТ !!! ФАКТИЧНО ОБЯВИВ БОЙКОТ І ІЗОЛЯЦІЮ НАШІЙ ЗЛОЧИННІЙ ВЛАДІ, Щоб втриматись біля владного корита , вона пішла на політичні репресії опозиції і масове порушення прав людини. Замість діалогу з опозицієй-сажає її в тюрми, а всіх , хто виступає проти антинародних її "реформ"-переслідує, включаючи всю репресивну машину; СБУ, МВД, Податкову, продажну судову систему. А міжнародну ізоляцію влада пояснює упередженим ставленням до України Заходу. Тобто пеняє на дзеркало, коли в самих рожа крива...
Навіть Москва, яка зробила немало , щоб привести Януковича до влади, ї та відвернулась.Що тут скажеш, повний провал безглуздої політики. В таких випадках моральні Західні політики добровільно йдуть у відставку. Але не наші, ці- як бультильєри ,мертвою хваткою тримаються за владне корито.Про добровільний ухід з влади немає й мови, бо потім нари світять..
avatar
45 Biтя • 23:45, 03-Трав-2012
Знов нас хочуть використати, як шкарпетки. Нічтого в них не вийде, Україну Європі не задушити.
avatar
44 Terty • 23:38, 03-Трав-2012
А заголовок-то не соответствует статье... Не ЕС призупинила асоциацию, а всего-то один министр чего-тот ам трекнул в интервью какой-то газетке. Таких журналистов (да и редакторов) гнать из редакций, это пропагандисты у Юльки на содержании. Тьфу! Противно, когда тебя дурять вот так внаглую! cry
avatar
43 так думаю • 23:20, 03-Трав-2012
ЕС и не думал ратифицировать Соглашение с Украиной, Тимошенко для них только повод. Не было воной , нашли б что-нибудь другое. Господи, избави нас от таких друзей, а от врагов мы и сами избавимся.
avatar
42 патриот • 23:01, 03-Трав-2012
Очень хорошо. Я очень рад. На**р нам сраная Европа
avatar
41 гк • 22:57, 03-Трав-2012
цензура у вас тут однако... чтобы случайно никто правды про т.н. Европу не написал... у как же свобода слова??? Ну -ну... В СССР тоже ограничивали... И где сегодня СССР?
avatar
40 гк • 22:55, 03-Трав-2012
20 лет слушаем указания Запада.... Результат налицо. Пора послать их подальше и возрождать страну.

1 2 3 »
avatar

Останні новини

22:09
07-Лют-2023
США попереджають Туреччину про експорт, який вочевидь посилює військову міць росії
США попереджають Туреччину про експорт, який вочевидь посилює військову міць росії, -
19:35
07-Лют-2023
День як день
З одкровень Федорця:
«Діду, – каже онука, – у світі стільки всього відбуваєтьс
21:40
06-Лют-2023
Підрозділи ГУР МО України посилили свої можливості і досягли нових спроможностей
Головне управління розвідки Міністерства оборони України ретельно відслідковувало сит
20:47
05-Лют-2023
На Луганщині росіяни спалюють українські книжки в котельнях
Росіяни вивозять із окупованих територій Луганської області художню та історичну літе
17:33
04-Лют-2023
Черговий великий обмін полоненими
Повернули 116 українських військових. Оборонців Маріуполя, херсонських партизанів, сн
16:43
04-Лют-2023
Заява Чернігівської обласної «Просвіти»: Імені Русових!
Заява правління обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка щодо перейменування
21:39
03-Лют-2023
У битві за Бахмут прикордонники втримали рубіж й ліквідували штурмовиків окупантів
2 лютого російсько-окупаційні війська здійснили спробу прориву лінії оборони прикордо
19:35
02-Лют-2023
Музейна зустріч «Катерининська церква у Чернігові — символ мужності і незламності міста»
5 лютого, у неділю, об 11.00 у приміщенні Колегіуму, на Валу, відбудеться музейна зус
18:41
02-Лют-2023
Європарламент закликав ЄС працювати над початком переговорів про вступ України
Європарламент у четвер ухвалив резолюцію, в якій закликає ЄС працювати над початком п
20:08
01-Лют-2023
Українські воїни отримають ще 105 розвідувальних БПЛА Vector
Компанія Quantum-Systems GmbH оголосила про постачання 105 додаткових розвідувальних
Усі новини