Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Іспанії впевнено перемогла Гондурас

Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Іспанії впевнено перемогла Гондурас

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Іспанії з рахунком 2:0 перемогла Гондурас у другому турі чемпіонату світу з футболу.
Обидва м'ячі забив Давід Вілья. На 17-й хвилині Вілья обіграв в карному майданчику двох суперників і завдав класного удару в дев'ятку. На 51-й хвилині нападник отримав передачу від Хаві і пробив з лінії карного майданчика. М'яч рикошетом від коліна захисника Чавеса влетів у ворота.
При цьому новачок "Барселони" змарнував ще як мінімум чотири гольових моменти з гри - після одного з ударів м'яч потрапив у поперечину. А на 62-й хвилині Вілья не реалізував пенальті, пробивши поруч зі стійкою.
Свої моменти також не використали Серхіо Рамос (двічі), Фернандо Торрес (двічі), Сеск Фабрегас, Хосе Мата.
Два моменти наприкінці матчу було у футболістів Гондурасу. На 78-й хвилині після удару Нуньєса м'яч просвистів поруч зі стійкою, а через сім хвилин Велкам завдавав удару головою з 11-ти метрів і також поруч зі стійкою.
Додамо, що при рахунку 1:0 японський арбітр Ючі Нішимура повинен був вилучити з поля Давіда Вілью за удар по обличчю гондурасця. Але арбітр або не побачив порушення, або пробачив іспанця.
У третьому турі Іспанія зіграє проти лідерів групи чилійців, а Гондурасу належить гра зі Швейцарією. Щоб вийти з групи, іспанцям треба перемагати Чилі. Швейцарії також потрібно перемагати Гондурас, причому з якомога більшим рахунком. За неймовірних умов в плей-офф може пробитися Гондурас, але відділ фантастики на другому поверсі.