Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Німеччини розгромила австралійців, Гана перемогла Сербію

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Німеччини розгромила Австралію у матчі першого туру у групі D на чемпіонаті світу з футболу.
Бундесмашина включила повні оберти з перших хвилин гри і вже на 8-му оберті секундної стрілки Лукас Подольскі відкрив рахунок. Озіл почав атаку по правому флангу, Мюллер отримав м'яч в межах карного майданчика і виконав діагональний пас під удар Подольскі. Лукас с 12-ти метрів розстріляв Шварцера.
Щоправда, австралійці могли забити на 3-й хвилині. Гарсія завдав удару в площину воріт з семи метрів, а Лам кинувся під "постріл" австралійця, врятувавши ворота.
На 26-й хвилині німці подвоїли перевагу. Лам виконав навіс з правого флангу і Клозе головою направив м'яч у сітку воріт.
На 31-й хвилині не пощастило Озілу. Месут увірвався в карний майданчик і спрямував м'яч повз голкіпера. Але сферу з пустих воріт вибив Нілл. Через 9 хвилин все той же Озіл обіграв Шварцера, але не влучив у порожні ворота.
На початку другого тайму мексиканський арбітр не призначив очевидний пенальті у ворота німців. Холмен завдавав удару головою в площину воріт і м'яч потрапив у витягнуту руку Мертезакеру. Австралійці кинулися апелювати до арбітра, однак той не змінив свого рішення.
На 56-й хвилині класний удар з 14-ти метрів наніс Мюллер. Вище воріт. А через дві хвилини австралійці залишились в меншості. Кахілл зніс Швайнштайгера і побачив перед собою червоне світло. Півзахисник "Евертона" максимум заслуговував на "гірчичник".
З 68 по 70 хвилини німці забили ще двічі. Спочатку Подольскі віддав передачу Мюллеру, який зіграв дуже тонко, двічі прибравши на замаху суперників, і направивши м'яч поруч зі стійкою. Згодом Озіл прострілив на лінію воротарського майданчика, де Какау, щойно з'явившись на полі, зіграв на випередженні і відправив м'яч в сітку.
А за кілька хвилин до цього на поле у футболці збірної Австралії вийшов колишній українець Нікіта Рукавиця.
Німеччина вийшла у лідери групи D разом з Ганою. У обох команд в активі по 3 очки. У другому турі Німеччина зіграє з Сербією, а Гана з Австралією.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група D
Дурбан. "Мозес Мабіда"
Головний арбітр: Марко Антоніо Родрігес Морено (Мексика)
Германия НІМЕЧЧИНА - Австралия АВСТРАЛІЯ - 4:0
Німеччина: 1. Нойєр - 3. Фрідріх, 14. Бадштубер, 16. Лам (С), 17. Мертезакер - 6. Хедіра, 7. Швайнштайгер, 8. Озіл (23. Гомес, 74), 13. Мюллер - 10. Подольскі (21. Марін, 81), 11. Клозе (19. Какау, 68)
Австралія: 1. Шварцер - 2. Нілл (С), 3. Мур, 7. Емертон (15. Жедінак, 74), 8. Уїлкшир, 11. Чіпперфільд - 4. Кахілл, 5. Куліна, 13. Грелла (14. Холман, 46), 16. Валері - 19. Гарсія (17. Рукавиця, 64)
1:0 Лукас Подольскі, 8
2:0 Мірослав Клозе, 26
3:0 Томас Мюллер, 68
4:0 Жеронімо Какау, 70
Попередження: Месут Озіл, 12; Крейг Мур, 24; Лукас Нілл, 46; Карл Валері, 58; Жеронімо Какау, 90+2
Вилучення: Тім Кахілл, 56

Джерело: ТСН-спорт

Сербія - Гана. Серб Райевац обігрує збірну своєї країни
Збірні Сербії та Гани відкривали змагання у групі D. Тренеру Гани Міловану Райевацу довелося у першому ж своєму матчі чемпіонату світу грати проти рідної країни: Райевац за національністю серб.
З перших хвилин команди почали обмінювати атаками, жодна з яких небезпеки в собі не мала. Пантеліч та Жигіч шукали дороги до воріт Кінгсона, а Айю і Тагое - ключі до володінь Стойковіча. На 13 хвилині Жигіч біля своїх воріт небезпечно підставляв ногу під м'яч після розіграшу кутового, але "Джабулані" перелетів через ворота і не дозволив забити перший автогол на турнірі.
До атак сербської збірної часто підключався лівий захисник Коларов, набиваючи собі ціну в очах потенціальних покупців гравця "Лаціо". Після першого тайму, коли тільки 1 удар долетів хоча б до площини воріт, а володіння м'ячем було 48:52 на користь сербів, нульовий рахунок вигядав достатньо логічним та справедливим.
На початку другої половини гри серби додали у швидкості, але дуже скоро ініціатива повністю перейшла до збірної Гани. "Чорні зірки" перегравали середню лінію Сербії, краще діяли на флангах і намагалися достукатися до воріт Стойковіча.
Перший небезпечний момент Гани створив Гьян, який перестрибав Відіча. Відкрити рахунок не дозволила штанга. Завдання ганцям спростив Луковіч. Сфоливши на тому ж Гьяні, серб побачив перед собою другу жовту і пішов з поля дивитися матч у роздягальні. Якби збірній Гани не вдалося забити за таких обставин, серби мали б дякувати вищим силам. Хоча у підопічних Антіча був стовідсотковий момент для взяття воріт, який парирував іменинник Кінгсон: після удару Красіча по центру м'яч відправився на кутовий.
Після вилучення серби ненадовго активізувалися, але їх намагання забити у меншості перекреслив Кузмановіч, який забагато махав руками у штрафній. Гьян реалізував пенальті, і Гана справедливо вийшла вперед у цьому матчі.
За хвилину до кінця все та ж стійка не дала Гьяну забити дубль у ворота Стойковіча.
Збірна Гани здобуває три очки, серби поки що у кінці турнірної таблиці своєї групи. Якщо в наступному турі Гана переможе Австралію - африканська команда у 1/8 чемпіонату світу стане реальністю.
Голи: 0:1 - Гьян (84, пен)
Сербія: Стойковіч, Івановіч, Відіч, Луковіч, Коларов, Міліяш (Кузмановіч, 62), Станковіч, Красіч, Йовановіч (Суботіч, 76), Пантеліч, Жигіч (Лазовіч, 69).
Гана: Кінгсон, Пейнтсіл, Ворса, Менса, Сарпей, Аннан, К. Боатенг (Аддо, 90), Тагое, Асамоа (Аппіа, 73), Айю, Гьян (Квінсі, 90).
Попередження: Жигіч (19), Ворса (26), Луковіч (61), Кузмановіч (83), Тагое (89).
Вилучення: Луковіч (75).

Джерело: Чемпіон

Модуль не активізовано (module is not installed)