реклама партнерів:
Головна » 2021 » Квітень » 16 » Ініціатива COVAX передала Україні 117 000 доз вакцини Pfizer/BioNTech

Ініціатива COVAX передала Україні 117 000 доз вакцини Pfizer/BioNTech


2021 » Квітень » 16
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Сьогодні Україна отримала 117 000 доз вакцин Pfizer/BioNTech в рамках ініціативи COVAX, підтримуваної Європейським Союзом, а також інші необхідні матеріали для безпечної вакцинації проти COVID-19.

Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні, зустрів партію вакцини в аеропорту «Київ» разом із Заступником Міністра охорони здоров'я України, Головним держаним санітарним лікарем України, Віктором Ляшком, Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сільвандер, Головою Представництва ВООЗ в Україні доктором Ярно Хабіхтом і Директором Місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом.

«Ми щиро вітаємо поставку 117 000 доз вакцини Pfizer/BioNTech у рамках ініціативи COVAX. Це стало можливим завдяки безпрецедентним зусиллям усіх тих, хто підтримує дану ініціативу. «Team Europe» продовжує підтримувати Україну в боротьбі проти пандемії COVID-19. Європейський Союз, разом зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, тісно співпрацює з Міністерством охорони здоров’я та іншими партнерами від початку пандемії та продовжуватиме цю співпрацю до завершення кризи. Ніхто не захищений, поки всі не захищені», - сказав Посол Маасікас.

Дана перша партія вакцин передусім призначена для персоналу та мешканців будинків для людей літнього віку (спеціалізовані геріатричні заклади), а також для співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій і Державної прикордонної служби України. Більше поставок вакцин у рамках ініціативи COVAX в Україні очікуються у найближчі місяці.

Україна приєдналася до ініціативи COVAX за підтримки «Team Europe» , ВООЗ, ЮНІСЕФ та інших міжнародних партнерів. Вакцини Pfizer/BioNTech доставив департамент постачання ЮНІСЕФ, що відповідає за всі поставки вакцин у рамках ініціативи COVAX для країн Європейського регіону ВООЗ Європейського регіонального офісу ВООЗ.

COVAX – це компонент Програми прискореного доступу до інструментів протидії COVID-19 з питаньвакцин. Програма є глобальною ініціативою, що спільно імплементується Коаліцією з інновації для готовності до епідемій (CEPI), Глобальним альянсом з вакцин та імунізації (GAVI) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Вони співпрацюють з виробниками вакцин у розвинутих країнах і країнах, що розвиваються, а також з ЮНІСЕФ, Світовим банком та іншими організаціями. Це єдина глобальна ініціатива, що працює з урядами та виробниками, аби забезпечити доступ до вакцин проти COVID-19 по всьому світу - як у державах з високим рівнем доходів населення, так і в державах з низьким рівнем доходів населення. В рамках ініціативи COVAX було створено диверсифікований набір вакцин, що підходить для різних умов і груп населення. Ініціатива планує досягти своєї мети, поставивши щонайменше 2 мільярда доз вакцин до країн-учасниць по всьому світу у 2021 році. Зокрема, ідеться про щонайменше 1,3 мільярда доз, закуплених донорами для 92-х учасників COVAX з низьким рівнем доходів населення за підтримки Gavi COVAX AMC.

Контекст
У реагуванні на пандемію коронавірусу ЄС дотримується підходу «Team Europe» (Команда Європа), що має на меті зберігати життя шляхом надання швидкої цільової підтримки нашим партнерам в боротьбі з пандемією. Така підтримка складається з ресурсів, що надаються ЄС, державами-членами та фінансовими інституціями, зокрема Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку. «Team Europe» є одним з найбільших донорів механізму COVAX.

У рамках цього підходу від початку 2020 року ЄС залучив понад 190 мільйонів євро на допомогу Україні з метою подолання викликів, пов’язаних з COVID-19, таким чином підтримавши систему охорони здоров’я, працівників, що працюють на передовій боротьби з пандемією, малі та середні підприємства, а також вразливі групи населення. ЄС активував Механізм цивільного захисту для передачі державами-членами медичного обладнання та матеріалів Україні, а також надає їй макрофінансову допомогу розміром 1,2 мільярда євро, аби допомогти їй в обмеженні економічних наслідків пандемії.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

12:10
06-Трав-2021
Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екскурсійну діяльність
З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національно
11:53
05-Трав-2021
Здоровий глузд чи «пабєдобєсіє»: російський актор відверто засудив «святкування» 9 травня в Росії
Російський актор Павєл Майков, більш відомий як герой російського кримінального серіа
11:48
04-Трав-2021
Білогірське водосховище в окупованому Криму почало різко міліти
У Білогірському водосховищі почав істотно знижуватися рівень води після того, як окуп
11:55
30-Квіт-2021
В мережі Інтернет війна за свідомість іде кожен день – офіційний сайт СБУ
Офіційний сайт СБУ оприлюднив інформацію, згідно з якою кіберфахівцями заблокована ді
22:59
27-Квіт-2021
У Чернігові вшанували пам’ять українських визволителів Криму 103 роки тому
«Кримський похід армії УНР», — під такою назвою 27 травня в студії «Мікрофони» Черніг
00:22
27-Квіт-2021
Україна отримала від ЄС другу партію вакцин у кількості 367 тис. доз від COVID-19
Вже через через тиждень після першої поставки вакцин за програмою COVAX, Україна безк
00:14
27-Квіт-2021
Чому і яким чином ЄС підтримує Україну
20/04/2021 – Блог Високого представника Європейського Союзу із закордонних справ і бе
21:05
26-Квіт-2021
Про Чорнобиль до та після згадали у Чернігові

26 квітня в студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного це

20:20
23-Квіт-2021
На 25 квітня сплановано проведення низки провокацій проти України
25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використ
19:34
23-Квіт-2021
В Україні стрімко зростає кількість кібератак на об’єкти життєзабезпечення держави - СБУ
В прес-центрі СБУ заявили, що Ситуаційний центр кібербезпеки, який функціонує при від
Усі новини