реклама партнерів:
Головна » 2022 » Травень » 20 » Яку роботу нині можна знайти в Чернігові?

Яку роботу нині можна знайти в Чернігові?


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На початку квітня російські загарбники були вибиті з області. З того часу окупанти час від часу обстрілюють прикордонні території, але попри це місто та область починають "оживати". Люди повертаються у свої домівки, а підприємства, фірми, магазини... знову починають працювати. Яку роботу сьогодні можна знайти в Чернігові? Кого шукають роботодавці міста?

Чернігову потрібні робочі руки!
У потерпілому від обстрілу Чернігові розпочалася робота з відновлення міста, активізувалися як комунальні служби, так і будівельні компанії. Потрібні водії спец. техніки, спеціалісти по водо-, тепло-, газо-, електропостачанню, благоустрою. Найчастіше всього роботодавці Чернігова шукають:
столяр — займається механічною обробкою будівельних матеріалів, найчастіше дерева. Цей фахівець збирає будинки, міжповерхові перекриття, виконує монтаж даху, встановлює вікна та двері;
каменяр — зводить або ремонтує інженерні споруди з різних матеріалів, викладає несучі стіни, арки, колони, пішохідні зони, мостові, монтує залізобетонні плити;
машиніст крану — керує цією величезною машиною, без якої не може обійтись жодне масштабне будівництво. Його завдання – переміщати матеріали, брати участь у складальних, вантажних, монтажних роботах.

Кого ще шукають роботодавці Чернігова
1. IT-фахівець — поняття що об'єднує безліч професій, від програміста, до адміністратора мережі, розробника рішень, технічного інженера. Потреба таких кадрів перевищує всі мислимі межі. Компанії потребують системних адміністраторів, програмістів та веброзробників. А з огляду на постійний розвиток цієї сфери, попит на IT-фахівців зростатиме з кожним роком. Слід зазначити, що для таких фахівців є віддалена робота з хорошою заробітною платою, знайти яку можна на порталі з працевлаштування Jooble.
2. Інженер-проектувальник — займається розробкою схем та точних планів конструкцій. Такі фахівці працюють у різних галузях. Наприклад, проектувальник інженерних комунікацій розробляє схеми розташування у будинках інженерних систем, виконує креслення, погоджує їх, вносить необхідні зміни. Інженер-проектувальник об'єктів будівництва робить на основі проекту, розробленого архітекторами, повний комплект креслень майбутньої будівельної конструкції. Але є й інші напрями цієї професії: інженер проектувальник систем електропостачання, інженер-проектувальник автомобільних доріг та ін.
3. Юрист. Мають великий попит на ринку праці Чернігова, але тут потрібний серйозний досвід, який приходить з роками. Це, так би мовити, робота на перспективу. Фахівці з юридичною освітою необхідні практично в будь-якій організації.
4. Медик. Попри те, що й у минулому професія лікаря була популярною і нестачі в абітурієнтах медінститути не відчували ніколи, зараз спостерігається потреба у працівниках медичної сфери. При цьому особливо потрібні спеціалісти вузького профілю: дієтологи, логопеди, офтальмологи, отоларингологи. Але медиків спостерігається явний дефіцит і ця галузь зустріне з радістю фахівця будь-якого профілю. Найбільш високооплачуваними залишаються стоматологи.
5. Маркетолог. Необхідні практично у будь-якій сфері діяльності. Перенасиченому товарами та послугами ринку потрібні грамотні маркетологи, яких зараз дуже мало. Ці спеціалісти покликані проводити моніторинг ринку та прогнозувати, яка продукція чи послуга потрібна в цей час.
Пам'ятайте! Працюйте над пошуком роботи потрібно кожен день! Щоранку переглядайте нові оголошення про вакансії; відправляйте резюме до відповідних компаній; уточнюйте долю вашого резюме у тих компаніях, які не відповіли на ваші листи; у разі відмови після співбесіди, просіть у рекрутерів пораду, що вам потрібно зробити, щоб у наступній компанії досягти успіху. Не сидіть склавши руки! Швидко знаходять роботу лише наполегливі претенденти!
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
07:18
25-Чер-2022
Селище Десна зазнало чергового ракетного обстрілу
Російська армія завдала удару по селищу Десна в Чернігівській області.
Про це
10:22
24-Чер-2022
Відплата. Горить Москва...
Горить Москва...
Палає Петербург...
Росія – згарище, суцільне попелище.
08:59
24-Чер-2022
В тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського активіста
Вранці, 24 червня, в тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського акти
07:25
24-Чер-2022
Україна — Європа!
Україна — Європа! Була, є і буде. Завжди. Це — факт цивілізаційний. Крок за кроком за
20:06
23-Чер-2022
Відновлення національної пам’яті в контексті боротьби з державою-агресором
Збройна агресія рф проти України з новою силою спонукає до перегляду не лише історичн
07:29
23-Чер-2022
На Донеччині ударні групи українських штурмовиків вдарили по ворогу
22 червня на Донеччині ударні групи штурмовиків Су-25 та бомбардувальників Су-24м зав
21:21
22-Чер-2022
У Фінляндії заявили про готовність воювати з РФ у разі російського нападу
Командувач збройних сил Фінляндії Тімо Ківінен заявив, що його країна десятиліттями г
21:01
22-Чер-2022
Автомобіль нардепа "Слуги народів" Олексія Ковальова був підірваний на Херсонщині
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов підтверди
Усі новини