реклама партнерів:
Головна » 2013 » Листопад » 25 » Кадрові призначення в Українській православній церкві

Кадрові призначення в Українській православній церкві


2013 » Листопад » 25
Коментарі: 3 Церква та суспільство

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Володимир (Сабодан) звів у сан митрополита архієпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинко).
Як повідомляє газета "Коммерсант-Україна", підвищення архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який є секретарем і найближчим помічником глави церкви, отримав 23 листопада, в день народження першоієрарха УПЦ МП Володимира ( Сабодана).
На честь свята Блаженніший звів у сан митрополита ще кількох архієпископів: Білоцерківського і Богуславського Августина, Сарненського і Поліського Анатолія, Харківського і Богодухівського Онуфрія.
Олександр (Драбинко) з 2006 року обіймав посаду секретаря митрополита Володимира, був головним редактором офіційного сайту УПЦ МП, а в 2011-2012 роках очолив відділ зовнішніх церковних зв'язків і став постійним членом Священного синоду УПЦ МП. При цьому він неодноразово виступав на підтримку автокефалії УПЦ МП, чим викликав на свою адресу різку критику з боку проросійськи налаштованих представників церкви.
Протистояння між різними групами впливу в УПЦ МП вилилося в скандальне рішення Священного синоду у січні 2012 року. Тоді під час хвороби митрополита Володимира синод під головуванням найстарішого архієрея - Одеського митрополита Агафангела (Савіна) - одноголосно проголосував за зняття архієпископа Олександра з посади голови відділу зовнішніх церковних зв'язків, вивів його зі складу Священного синоду і звільнив з посади головного редактора офіційного сайту УПЦ МП. Це рішення в постанові синоду пояснювали так: "Його деструктивні дії та недостойна поведінка, інтриганство і спосіб життя сіють смуту і підозри серед єпископату і духовенства. Користуючись посадою, він дозволяє собі відкрито виступати з критикою рішень вищої церковної влади, штучно протиставляючи синод предстоятелю".
Проте 25 квітня, після поправки Володимира, синод прийняв рішення зняти ці звинувачення: "Враховуючи особливі обставини засідання Священного синоду від 21 лютого 2012 року, відкликати довідку журналу N23 засідання Священного синоду ".
По мнению экспертов, решение митрополита Владимира означает, что владыка отвергает обвинения в адрес своего соратника.
"Блаженніший не вірить чуткам про Драбинко, швидше за все, обгрунтовано. Історія з монахинями, ймовірно, була інсинуацією і провокацією, покликаною його очорнити. Черниці до цих пір не прийшли на розмову до митрополита і не пролили світло на цю історію", - заявив релігієзнавець, доктор філософських наук Юрій Чорноморець.
"Це була символічна демонстрація незалежності УПЦ МП від Москви. Своєрідний сигнал, що митрополит Володимир проводить свою лінію в управлінні і не бажає бути ретранслятором Москви. Цю лінію самостійності завжди підтримував і митрополит Олександр. І ми теж завжди вітали це", - зазначив секретар Священного синоду Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря).

Джерело: gazeta.ua

У день свого народження Митрополит Володимир возвів низку єрархів УПЦ (МП) у сан митропрлитів та архиєпископа
23 листопада, у день свого народження, Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в домовому храмі в ім’я святителя Миколая Чудотворця при Предстоятельській резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.
На малому вході, з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та за понесені сумлінні труди на ниві архіпастирського служіння, Предстоятель Української Православної Церкви нагородив митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія правом носіння другої панагії.
У сан митрополита возведені архиєпископи Білоцерківський і Богуславський Августин (Маркевич), Сарненський і Поліський Анатолій (Гладкий), Харківський і Богодухівський Онуфрій (Легкий), Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко).
У сан архиєпископа возведений єпископ Хотинський Мелетій (Єгоренко). Про це повідмоляє офіційний сайт УПЦ (МП).
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
3 Віктор Борківський (Граф Дунин-Борковский) • 19:15, 25-Лис-2013
Дунин-Борковские Герба Лебедь
Род графов Священной Римской Империи, Австрийской Империи и Царства Польского, признанный в Российской Империи,
основан в ХІІ ст. графом Скрзино, воеводой Петром Влостом Дуниным - сыном Вильгельма Дунина, казначея короля Датского Нильса, и дочери короля Датского Ерика, а так же Киевской княжной Марией - дочерью Великого князя Киевского Святополка ІІ Изяславича с династии основателя Киевской Руси Рюрикв Русского, святых равноапостольных княгини Ольги и Владимира Великого, крестителя Киевской Руси и православных святых Бориса, Глеба и Ярослава Мудрого и княгини Варвары, дочери Императора Византии Алексея І Комнена («Российская Родословная книга». Князь П. Долгоруков. С-Петербург - 1856г., «Родословная книга Черниговского дворянства». Граф Г.А. Милорадович. С.-Петербург – 1901г. и другие архивные источники РИ).
Потомственное дворянство рода подтверждено Указом Правительствующего Сената Российской Империи
№ 1517 от 30.04.1914 года
__________________________________________________________________________


Його Блаженству, Блаженнійшому Володимиру,
Митрополиту Київському і Всія України,
Предстоятелю Української (Руської)
Православної Церкви

Ваше Блаженство, Блаженнійший Владико!

Щиро вітаю Вас з днем народження та славно прожитими роками, віком Мудреця. Многія літа Вашому Блаженству. Нехай досягнуть найбільшої вершини Ваші мрії та втіляться в життя усі прагнення дії в ім’я Православної Церкви.
Нехай береже Ваше Блаженство наш Отець – Господь Бог, якому вірою і правдою Ви служите не нагород земних ради. Нехай протегують Вам на Небесах перед Господом Богом та Вашими Ангелами Охоронцями мої Святі прабатьки: свята рівноапостольна Велика Княгиня Київська Ольга, святий рівноапостольний Великий князь Київський і хреститель Київської Русі Володимир Великий та усі православні святі Руської Православної Церкви з часів хрещення Київської Русі – Предстоятелем правонаступниці якої є Ви, Ваше Блаженство.
Завершіть, у визначений Богом час, своє земне служіння Господу створенням Помісної Православної Церкви дарованої нам Богом України – правонаступниці Київської Русі – та станьте Патріархом, бо, Ви, Ваше Блаженство, дійсно достойні бути Першоієрархом Української Помісної Церкви.

З повагою і любов’ю у Христі,
спадковий титулований дворянин
Віктор Борківський (Дунін-Борковський),
03164, м. Київ, вул. Бахмацька, 18, кв. 21
21.11.2013
avatar
2 Віктор Борківський (Граф Дунин-Борковский) • 19:12, 25-Лис-2013
Я знав, що без допомоги Церкви і Божої благодаті – народ не підтримає Акту про незалежність. Для цього потрібно було православ’я, якому довіряли люди. І Митрополит Філарет погодився з моїми доводами та Послання Божим і підтримав референдум, вийшовши з Московської комуністичної православної церкви.
Про обов’язкове відродження Православ’я та поновлення богослужіння у занедбаних та перепрофільованих комуністами у склади та у сільські клуби я також вголос заявив у тому ж 1987 році у Михайлівському храмі в с. Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області.
В це село я виїхав з Києва після повернення із засідання Парткомісії. Переді мною була поставлена умова, або у психлікарню, або виїхати з Києва. Я вибрав друге. Я із сім’єю працював у радгоспі цього села і ми вирішили поїхати в клуб щоб подивитися кінофільм.
Моєму здивуванню не було меж – це був не клуб а обідраний та загажений Храм. Тут танцювали, матюкалися і плювали, що визвало в мене хвилю обурення. Я звинуватив людей села в нарузі над Богом, Церквою та Православною вірою і закликав покинути Храм і покаятися, бо незабаром у ньому знову буде Богослужіння, оскільки комуністичній владі не довго залишилося бути. Добре що хоча б не побили, бо так люто налетіли на мене з матюками та погрозами розправи.
Зараз у цьому Храмі вже відбуваються Богослужіння, як я і пророчив.
Ваше Блаженство, відродження Православної віри та поновлення могутності православ’я на перекір заявам КПРС, що христову віру практично знищено – це не лише Воля Божа, а й моя особиста діяльність по виконанню Волі Божої. Бог дає плоди, але сад мають посадити люди з Вірою в Бога. Сталося так як Бог велів для тих, хто виконав Його веління.
Ви, ваше Блаженство, говорили і про обов’язковість правонаступництва в історії, ото ж я і є правонаступник засновників Роду, які і Київську Русь – Україну будували і християнізували її. Я також Україну здобував, як Незалежну державу і православ’я на теренах усієї колишньої Всеросійської імперії відстояв. Іще двадцять-тридцять років і комуністами християнство взагалі було б знищено.
Ото ж – 1 грудня має бути оголошене церковним святом – святом другого хрещення як України – Київської Русі, так і усіх пострадянських республік.

З повагою і любов’ю у Христі, Спаси Господи,
спадковий титулований дворянин
Віктор Борківський (Дунін-Борковський),
03164, м. Київ, вул. Бахмацька, 18, кв. 21
25.11.2013
avatar
1 Віктор Борківський (Граф Дунин-Борковский) • 19:11, 25-Лис-2013
Його Блаженству, Блаженнійшому Володимиру,
Митрополиту Київському і Всієї України,
Предстоятелю Української (Руської)
Православної Церкви

Ваше Блаженство, Блаженнійший Владико!

Я із задоволенням прослухав Ваше інтерв’ю в суботу, 23 листопада 2013 року. З усіма Вашими словами я згоден, окрім твердження про те, що ніхто навіть гадки не мав, що «розпадеться така велика держава як СРСР». Не згоден тому, що не тільки знав за довго до першого грудня 1991 року, а й озвучував ці, Богом дані мені пророцтва, на найвищому рівні управлінської касти СРСР – Парткомісії ЦК КПРС у квітні 1987 року.
Тут, на засіданні Політбюро в Москві на Старій Площі, слухалася моя персональна справа з виключення мене з лав членів КПРС. Під час засідання я сказав, що незабаром відбудеться крах СРСР і зникне з політичної карти Світу соціалістичний табір, а саму КПРС – я викину на смітник історії.
Це легко перевірити, прочитавши стенограму засідання Парткомісії, оскільки моя справа знаходиться в Партархіві у Москві. Я маю дозвіл на отримання її ксерокопії, але не маю поки що коштів для поїздки в Москву та для оплати копіювання справи (копія листа з Партархіву) додається. Кошти для цього потрібні не великі, якихось чотири тисячі гривень, але їх у мене поки що не має.
Якщо Ви, Ваше Блаженство, хочете повірити у мої пророцтва, то допоможіть мені коштами через церковний благодійний фонд. Вибачте за прохання.
У мене на руках є письмові докази з цього ж приводу. Я прекрасно знав, що КПРС, яка споганила Православну Церкву та зробила священнослужителів своїми холуями, можливо збороти лише розваливши її оплот – СРСР. Саме тому я і закликав народ до референдуму за незалежність України, який відбувся таки 01.12.1991 року (ксерокопії публікацій в газетах додаються).
Лише народ, так гласило Послання мені, а не політики, може збороти СРСР та знищити могутність КПРС – і народ знищив владу КПРС та поновив Православну Церкву як Божий дар людям. Саме тому, після проголошення Акту про Незалежність та під час підготовки до референдуму, який відбувся 01.12.1991 року на підтвердження чи не підтвердження Акту про незалежність України, я й звернувся до Митрополита Київського та Всія України Філарета, з яким довгий час проживав по сусідству на вул. Пушкінській.
avatar

Останні новини

12:07
14-Жов-2021
COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ
Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом
10:56
11-Жов-2021
Військові навчання Україна-НАТО спричинили істерику серед російських пропагандистів
Про те, що російські пропагандисти давно переплюнули всі досягнення їхнього натхненни
00:40
05-Жов-2021
Відповіді на найпоширеніші питання про е-лікарняні

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні ліка

18:03
01-Жов-2021
У Чернігові презентували збірник документів Антибільшовицького блоку народів
24 вересня в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського п
15:03
29-Вер-2021
Військові навчання Rapid Trident-2021 спричинили нову хвилю агресії боку Росії
З 20 вересня по 1 жовтня 2021 року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпе
15:24
28-Вер-2021
Міф чи реальність: що криється за наймасштабнішими військовими навчаннями Росії «Захід-2021»
На думку багатьох українських фахівців у сфері оборони, військовими навчаннями, що пр
14:50
28-Вер-2021
Сучасна Білорусь: тоталітаризм, диктатура та політичні репресії
У 2020 році в Республіці Білорусь відбулись вибори президента. Здавалось, звичайна по
12:14
27-Вер-2021
Здобуття Білоруссю державної незалежності в 1991 році
Після завершення Другої світової війни в Білорусі наступні десять років ще тривала пі
19:43
26-Вер-2021
Боротьба України з великою корупцією: підтримка ЄС має визначальне значення, але потрібно більше результатів
Європейська палата аудиторів опублікувала звіт з аудиту ефективності підтримки ЄС у б
19:40
26-Вер-2021
Українські МСП отримають консультації за COVID-19 Ваучерами від міжнародної консалтингової компанії
Консалтингова компанія CIVITTA за дорученням Європейського Союзу і уряду Німеччини на
Усі новини