Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Корисні властивості аличі

Корисні властивості аличі


Коментарі: 0 Медицина

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Алича була окультурена ще в давнину і вирощувалася в Ірані, Закавказзі і Малій Азії. Корисні властивості аличі тоді ще не були відомі, і її їли просто так, навіть не підозрюючи, що допомагають своєму організмові.
Алича завжди користувалася величезним попитом у населення, як корисний продукт для дорослих і дітей, багатої своїми вітамінами і корисними властивостями.
На відміну від багатьох інших плодових культур, в аличі міститься дуже невелика концентрація цукру. Але разом з тим, в плодах міститься висока кількість органічних кислот, яблучної, а так само і лимонної. Це робить корисні властивості аличі найбільш зрозумілими простій людині. Адже кожен знає, що якщо фрукт або ягода кислить, то в ньому неодмінно міститься Вітамін С. За основними напрямами і смаковим якостям плоди аличі ділять на універсальні, столові і консервні. Найбільш поширені столові види, які часто вживаються саме в сирому вигляді. Решта ж використовуються як невід'ємний атрибут національної кавказької кухні.
Плоди аличі промислової посадки в більшості випадків піддаються технічному впливу й обробці. Такі плоди застосовуються для виготовлення желе, соку, джему, повидла, у кондитерській промисловості, в таких випадках корисні властивості аличі не втрачаються, а навіть навпаки, набувають більш відчутний відтінок смаку. Для приготувань різноманітних компотів та варення вищих сортів, вирощуються спеціальні консервні види аличі, яка складна в посадці і догляду. Якщо аличу висушити, то вийдуть прекрасні і смачні сухофрукти. Ядра плодів аличі містять в собі 45% масла, що дуже близько до властивостей мигдалевого горіха. Аличу часто консервують і заморожують - це дозволяє зберігати цінні якості рослини і вживати його в будь-який час року, у тому числі і взимку.
При дієтичному харчуванні аличі використовується у вигляді сушених плодів рослини, повидла або компоту. Всім людям, за винятком алергіків, корисні подібні види кулінарії, а також чай з варенням з аличі.
Сік з аличі - це освіжаючий, тонізуючий напій, який прекрасно втамовує спрагу і дуже приємний на смак. При всьому цьому, корисні властивості аличі анітрохи не втрачаються при вичавки плодів. Такий сік корисний при респіраторних захворюваннях, гіповітамінозі, захворюваннях шлунку, цинзі і у вигляді легкого проносного.
Якщо лікар або інший фахівець не дав рекомендацій за споживанням соку аличі, то його слід приймати тричі за день, бажано до їди по 250-400 мілілітрів. Якщо буде занадто кисло, можна підбавити ложечку меду. Ні в якому разі не варто зловживати лікувальними властивостями аличі, як при повсякденному житті, так і під час вагітності. У разі надлишку аличі в організмі може викликати негативні наслідки у вигляді отруєння, печії та інших небажаних наслідків.

Джерело:






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

14:34
04-Лип-2025
Україна повернула з полону ще одну групу Захисників
Продовжуються обміни згідно зі “Стамбульськими домовленостями”, про це інформує Коорд
14:27
04-Лип-2025
У колишнього міністра оборони Олексія Резнікова проводять обшуки
Національне антикорупційне бюро провело обшуки у колишнього міністра оборони Олексія
14:41
02-Лип-2025
Припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія
За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котри
21:49
01-Лип-2025
Росія сподівається зафіксувати недоторканість УПЦ та повернути її російську ідентичність
28 квітня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю бразильській газет
13:14
30-Чер-2025
11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкці
12:09
28-Чер-2025
ОУН мала свою Конституцію України
Напередодні Другої світової війни, коли стало очевидним, що в центрі уваги тоталітарн
Усі новини

Сollaborator