реклама партнерів:
Головна » 2022 » Серпень » 6 » Лікарня Чернігова отримала від ЄС нову систему виклику медичного персоналу

Лікарня Чернігова отримала від ЄС нову систему виклику медичного персоналу


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
ПРООН за підтримки Європейського Союзу надає передову систему оповіщень, яка інформує медичний персонал про потреби пацієнтів та фіксує, чи вчасно було надано допомогу.

Лікарі в населених пунктах уздовж лінії фронту в Україні працюють під підвищеним тиском, оскільки кількість постраждалих від бойових дій залишається високою. Ба більше, заклади, в яких вони працюють, часто стають об’єктами насильства: від початку повномасштабного російського вторгнення в лютому було зруйновано або пошкоджено понад 900 медичних закладів, що перешкоджає наданню медичної допомоги та доступу до неї.

Керівник відділу співпраці Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне зазначив, що Європейський Союз разом із міжнародними партнерами продовжуватиме підтримувати сектор охорони здоров’я, аби допомогти йому пережити ці важкі часи: «Українці повинні мати широкий доступ до якісної медичної допомоги», — додав він. — «Медичні працівники, які продовжують працювати у важких умовах воєнного часу, мають бути забезпечені всім необхідним».

Чернігів — місто, розташоване за 150 кілометрів на північний схід від Києва, часто було на передовій бойових дій, що призвело до величезних пошкоджень його інфраструктури, включно з медичними закладами. Також зросло навантаження на Чернігівську центральну районну лікарню та її працівників, рівень госпіталізації поранених та соціально незахищених людей залишається високим і нині.

Щоб допомогти лікарні краще справлятися зі зростаючим навантаженням, ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудов миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу забезпечила систему виклику медичного персоналу для хірургічного, неврологічного, терапевтичного відділень та відділення інтенсивної терапії. Систему екстреного виклику медичного персоналу оснащено програмним забезпеченням, яке фіксує інформацію про кількість і швидкість викликів, отриманих медичним персоналом. Крім того, кнопки екстреного виклику бездротові, водонепроникні та використовують сигнальні лампи, розміщені біля кімнати пацієнта або в окремих кімнатах, які дублюють виклик медичного персоналу.

Виконувачка обов’язків Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані зазначила, що лікарі, які знаходяться на передовій, часто працюють цілодобово, доглядаючи за пацієнтами та пораненими. «Їхні зусилля героїчні, але часто їм заважають невідповідні медичні інструменти або пошкоджене обладнання».

Фоуані додала, що ПРООН спрямовує значну частину своїх зусиль на забезпечення того, щоби «велика кількість українців, які постраждали від війни, а також уразливі групи пацієнтів, зокрема діти та маломобільні особи, мали доступ до ефективної та повної допомоги у медичних установах, які задовольняють різноманітні медичні потреби».

Завідувач хірургічного відділення Чернігівської центральної районної лікарні Валерій Василинчук зазначив, що нова система зменшить навантаження на медичний персонал. «Наш відділ постійно переповнений», — сказав він. — «Усі 60 місць зайняті. Тепер кожне ліжко оснащено кнопкою, що суттєво оптимізує нашу роботу та робить нас ефективнішими».Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

за інф. undp.org
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

20:38
12-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Стародубського полку замість Білоруської?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
09:55
11-Сер-2022
Росія та Білорусь змушені заперечувати українські успіхи в Криму та Зябровці
Отже, Росія та її союзник Білорусь опинилися в такій ситуації, що змушені заперечуват
09:31
11-Сер-2022
Розвідка Британії розповіла про проблеми РФ з експортом зброї
Росія навряд чи зможе виконати деякі експортні замовлення на бронетехніку через винят
19:22
10-Сер-2022
Ризикована подвійна гра Ердогана
Ризикована подвійна гра Ердогана, - Financial Times
Більш тісна співпраця през
07:04
10-Сер-2022
Звільнення Херсона: "Це буде швидко. Нехай ще трохи протримаються. Ми про них не забуваємо...", - генерал Марченко
Україна може звільнити Херсон невдовзі, а закінчити активну фазу війни до кінця року.
18:43
09-Сер-2022
Херсонщина, Генічеськ. Тепер ЗСУ дістають і туди
Херсонщина
Генічеськ можна вітати з почином. Тепер ЗСУ дістають і туди. Зранку
18:27
09-Сер-2022
Вибухи під Сааками матимуть політичні і військові наслідки
Незалежно від того, якою саме зброєю було вражено ворожий військовий аеродром під Сак
07:13
09-Сер-2022
На півдні України знищили 23 російських окупантів і вісім одиниць техніки
Оперативне Командування Південь повідомляє, що за добу українські захисники та захисн
19:06
08-Сер-2022
Лондон і Вашингтон оновлюють стратегію допомоги Україні
ЗСУ стабілізували лінію фронту. Наше військо -це наконечник спису Перемоги. Водночас,
18:56
08-Сер-2022
Експерт пояснив, що загрожує Україні через дії окупантів на Запорізькій АЕС
Ядерний апокаліпсис чи повне забруднення Дніпра через вибух на Запорізькій АЕС - мало
Усі новини