реклама партнерів:
Головна » 2021 » Лютий » 1 » М'ясо з доставкою

М'ясо з доставкою


Коментарі: 0

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном

Сьогодні досить складно собі уявити звичний перебіг справ без інтернет-магазинів. Зовсім не обов'язково збирати статистику зростання популярності онлайн-шопінгу. Просто згадайте скільки товарів ви придбали в мережі за останній рік і порівняйте цей показник з аналогічними за попередні роки. Якщо ви вважаєте, що тільки у вас спостерігається підвищення кількості куплених через інтернет товарів, то це не так. Весь світ поступово переходить в мережу і це сприймається як норма поточного століття. Але варто зазначити, що так було далеко не завжди.

Як зароджувалися мрії та технотренди
Коли на зламі століть журналісти вперше почали відкрито міркувати на тему зручності онлайн-покупок, то багато хто сприйняв це як фантастичні історії. Людей досить складно звинувачувати у недалекоглядності. У таких висновків були цілком обґрунтовані заперечення. По-перше, якість інтернету ті роки була не найкращою. Поняття виділеного каналу прийшло у масовий вжиток набагато пізніше і швидкість була неймовірно низькою. Крім швидкодії досить серйозно страждала й стабільність потоку даних. У будь-який момент роутер міг почати вередувати і користувачеві було необхідно терміново перепідключатися до мережі, а про поняття буферизації тоді ще навіть не знали, тому кожна сторінка потребувала нового завантаження. Гірших умов для створення інтернет-магазину було досить складно уявити.

По-друге, технології створення якісних майданчиків для продажу ще навіть не були розроблені. Це відноситься як до прийому (обробки) онлайн-платежів, так і до організації структури сайтів. Складно собі уявити як взагалі аналітики передбачили появу великого сегмента інтернет-продажів. Але цілком можливо це було не ворожіння на кавовій гущі, а поштовх, який став для програмістів мотивацією створювати нові можливості. 

Третя причина полягає в доставці товарів. Це сьогодні подібна опція сприймається цілком нормально і ви можете замовити собі м'ясо з доставкою. А в ті роки логістикою займалися виключно великі поштові компанії, які не ставили в пріоритет доставку товарів, а займалися перевезенням всіх посилок без їх розподілу. Чи варто говорити про те, що такі посилки могли їхати до своїх одержувачів протягом декількох днів або тижнів? Не дуже приємний факт, що може спонукати до купівлі в мережі, чи не так?

Гігантський стрибок популярності інтернет-магазинів
Але коли всі перелічені вище проблеми почали поступово вирішуватися, в мережі почали з'являтися перші магазини. Спочатку користувачі почали знайомитися з вузькопрофільними торгівельними майданчиками. Якщо потрібно було придбати щось конкретне, то користувач звертався до якогось магазину. У роки зародження сегмента мало хто розумів, що можна створити великий магазин, в якому буде продаватися все й одразу. Це сприймалося як щось зовсім не природнє і нездійсненне. Та й навіщо щось купувати на торговому майданчику, де продавець накидав все підряд в одну купу, якщо є магазини, в яких все чітко розділене і розкладено "по поличках"?

Але з часом користувачі почали помічати, що навіть найстійкіші магазини розпочали значним чином розширювати свій асортимент. Відбувалося це поступово. Якщо, припустимо, магазин раніше продавав тільки телефони, то раптово в його асортименті почали з'являтися аксесуари, планшети, зарядні пристрої. Іншими словами, все те, що може зацікавити покупця мобільного пристрою. А слідом за супутніми товарами йшли телевізори, комп'ютерна техніка. Й надалі асортимент товарів формувався вже в алфавітному порядку.

Сьогодні онлайн-продажі все активніше захоплюють ринок. Капіталізація великих проектів вже обійшла величезні світові компанії з багатомільярдними оборотами та столітньою історією. Це яскраво демонструє вектор напрямку розвитку ринку. Складно собі уявити людину, яка жодного разу нічого не купувала в мережі, та ще складніше уявити сучасного користувача, що не розуміє переваг купівлі товарів сидячи вдома в улюбленому кріслі перед комп'ютером і попиваючи смачну каву.


foodex24
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

10:41
29-Чер-2022
На Херсонщині звільнено Зелений Гай і Барвінок
Підрозділи Збройних сил України здійснюють успішний контрнаступ на Херсоном напрямі.
07:04
28-Чер-2022
День Конституції під час війни з російським агресором
28 червня цього року Україна під час повномасштабної війни з російським агресором від
16:31
27-Чер-2022
Ракетні обстріли: у Кременчуці горить ЦУМ, багато загиблих і поранених
Полтавщина. Кременчук.
Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де б
10:12
26-Чер-2022
Релігійна помста в окупованому Маріуполі: окупанти спалили унікальну бібліотеку
Після візиту московських агентів фсб в рясах стало відомо, що в Храмі ПЦУ Петра Могил
21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
07:18
25-Чер-2022
Селище Десна зазнало чергового ракетного обстрілу
Російська армія завдала удару по селищу Десна в Чернігівській області.
Про це
10:22
24-Чер-2022
Відплата. Горить Москва...
Горить Москва...
Палає Петербург...
Росія – згарище, суцільне попелище.
08:59
24-Чер-2022
В тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського активіста
Вранці, 24 червня, в тимчасово окупованому Херсоні підірвали авто проросійського акти
07:25
24-Чер-2022
Україна — Європа!
Україна — Європа! Була, є і буде. Завжди. Це — факт цивілізаційний. Крок за кроком за
Усі новини