Маленький символ великої перемоги. Відео
![](http://upi.org.ua/_nw/162/s59807505.jpg)
Наразі фото та відео з маленьким уболівальником є найпопулярнішими в усіх соціальних мережах.
Допитливі журналісти Inspired вже відшукали улюбленця усіх українців. Як виявилось, вчора, 11 червня, юний уболівальник був на стадіоні НСК "Олімпійський" вперше. Звати хлопчика Тимур, йому лише шість рочків, і він мешкає в Києві.
Інформаційний центр «Україна-2012»