реклама партнерів:
Головна » 2014 » Березень » 10 » Народне віче у Чернігові: збереження цілісності української держави, Тарас Шевченко, кадри

Народне віче у Чернігові: збереження цілісності української держави, Тарас Шевченко, кадри


2014 » Березень » 10
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
9 березня у Чернігові на Красній площі відбулося народне віче, у якому взяли участь: голова обласної ради Микола Звєрєв, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, народний депутат України Сергій Аверченко, голова Чернігівського відділення товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка Василь Чепурний, Архиєпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ КП Євстратій, а також близько тисячі громадян.
Учасники зібрання вшанували 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, яке відзначається сьогодні. А потім, обговорюючи суспільно-політичну ситуацію, засудили рішення Російської Федерації про використання Збройних Сил на території України та негативні прояви посягання на державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, що призвели до суспільної та міжнародної напруги. Разом з тим, люди одностайно висловили захоплення та відзначили героїзм українських військових та прикордонників, які залишаються вірними присязі народу України.
Виступаючи перед присутніми на центральній площі Чернігова, голова обласної ради Микола Звєрєв закликав усіх у цей непростий час об’єднати спільні зусилля для виходу із кризи. Він запросив небайдужих людей та компетентних громадян активно долучитися до роботи по розробці концепції розвитку регіону. Голова обласної ради висловився за реформування системи органів влади, а саме - за ліквідацію структури виконавчої влади та створення виконкомів при місцевих радах. Микола Звєрєв також поінформував про свої перші дії на посаді голови обласної ради. Зокрема, відзначив, що готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» вже передано до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області. Керівник представницької влади Чернігівщини пообіцяв, що і надалі консультуватиметься із громадськістю стосовно прийняття суспільно важливих рішень. Учасники народного віче схвально сприйняли виступ голови обласної ради.

За матеріалами: прес-служби обласної ради

На народному недільному віче у Чернігові, звісно, мова йшла про Тараса Шевченка і російську агресію в Україні.
Різко засудили окупацію Криму голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, народний депутата Сергій Аверченко, депутат обласної ради Віктор Лазар, голова профспілки підприємців "Єдність" Світлана Жимолостнова, представник "Свободи" Євген Малецький та інші. Віче відкрив виконанням Гімну України голова обласної організації Народного Руху Володимир Ступак.
Архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Синоду Української Православної Церкви Київського патріархату Євстратій наголосив - який же Путін православний, якщо він йде війною на православну країну, на тих, кого російська пропаганда називає браттями?
Василь Чепурний відзначив як оригінально Росія відзначає 200- ліття Тараса Шевченка і додав: "Як український націоналіст, голова обласного товариства "Просвіта", я скажу, що ми любимо Росію! Але не Росію окупанта, а ту Росію, яка в Кубані виставляє банер "Майбетнє Кубані з великою Україною!", яка в Саратові виходить на 10-тисячний мітинг у підтримку України, яка в Тюмені освоїла українськими руками нафтові і газові родовища, а в Санкт- Петербурзі викладено українськими кістками будівництво міста. Ту Росію, література якої почалася із "Шинелі" великого українця Гоголя. А Росію Путіна вимагаємо забиратися геть!".
На закінчення виступу Василь Чепурний запросив на сцену молоду жіночку. Коли вона піднялася, всі прочитали її плакат "Путін Гітлер". Від імені всіх чоловіків Василь Чепурний подякував мужній жінці і поцілував її.

Джерело: сайт "Сіверщина"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив начальником управління Міністерства внітрішнійх справ у Чернігівській області Олега Демченка.

Про це під час прямої трансляції з віча на центральній площі в прямому ефірі «Високого Валу» сказав координатор «Правого сектору» у Чернігівській області Максим Коношевич.
«Вони зайшли на посади по наших трупах. У Чернігові вже призначили начальника міліції, який у Харкові керував «Оплотом» . Це Демченко Олег Миколайович», - сказав він.
За його словами, нового керівника мають представити у Чернігові у вівторок, 11 березня.
Перед виступом координатора «Правого сектора» виступав голова обласної ради, який підкреслив, що область самодостатня в кадрах і не хоче , щоб нею керували донецькі, луганські, харківських.
Віче одноголосно проголосувало проти призначення Демченка начальником УМВС в Чернігівській області.

Довідка:
Должность. Бывший начальник Главного управления МВД Украины в Харьковской области (данные на 26.01.2014 г.)
Краткая биография. Родился 3 июля 1962 г. в Никoлaевcкой oблacти. Образование высшее. Окончил Национальную академию внутренних дел Украины.
Работает органах внутренних дел с 1983 г.
Занимал руководящие должности в Управлении MBД Укpaины в Никoлaевcкой и Донецкой oблacтях. В частности, возглавлял Пepвoмaйcкое городское yпpaвление милиции, отдел Упpaвления пo бopьбе с opгaнизoвaннoй преступностью Николаевского УBД, работал зaместителем нaчaльникa УMBД Укpaины в Никoлaевcкой oблacти, заместителем начальника Главного управления МВД Украины в Донецкой области – начальником криминальной милиции.
С июня 2012 г. по март 2013 г. - начальник Главного управления МВД Украины в Сумской области.
Демченко отметился тем, что за весь срок работы в Харьковской области не провел ни одной плановой пресс-конференции. Во время его работы в Харькове было совершено очередное убийство инкассаторов.
С марта 2013 г. – начальник Харьковского облуправления милиции. 26 февраля 2014 г. уволен с занимаемой должности, перевели на работу в аппарат МВД Украины.

Джерело: ПІК Чернігівщина
Фото Сергія Чернякова, "Європейська Україна"

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:55
26-Лис-2021
Тромбоз як ускладнення COVID-19

Серед ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 дослідження все частіше називають

21:33
26-Лис-2021
Чверть коштів українці витрачають на препарати, які не мають достатніх доказів безпеки та ефективності

Про це свідчить аналіз ринку споживання лікарських засобів за 2018, 2019 та 2020 р

21:17
26-Лис-2021
Тестування на COVID-19: різновиди

Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова бороть

20:58
26-Лис-2021
Можливості гри на гроші без вкладень

Бажання користувачів поєднати комфортний мережевий відпочинок з отриманням профіту

16:44
24-Лис-2021
Рука Кремля: у Києві «антивакцинатори» пікетували в урядовому кварталі з QR-кодами «Єдиної Росії»
У середу, 24 листопада, кілька тисяч людей прийшли в урядовий квартал Києва на так зв
22:11
23-Лис-2021
Від «Антимайдану» до «Тарифного Майдану»: хто стоїть за організацією проплачених мітингів
Суспільно-політичне середовище України дедалі частіше піддається зовнішнім провокація
09:09
21-Лис-2021
21 листопада. День Гідності та Свободи в Чернігові
21 листопада о 13:00 у Чернігові на Красній площі, біля меморіальної стели «Небесна С
08:29
21-Лис-2021
Гутірка в Чернігові про Гідність і Свободу
19 листопада в студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного центру відбула
09:01
20-Лис-2021
Чернігів: до Дня Гідності та Свободи
«Спогади і роздуми про Революцію Гідності» — під такою назвою 19 листопада відбувся о
08:46
20-Лис-2021
На чернігівському Валу не місце гуртожитку!
Заява правління обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка від 19 листопада 202
Усі новини