реклама партнерів:
Головна » 2016 » Квітень » 19 » Народний Рух України повернувся до Верховної Ради

Народний Рух України повернувся до Верховної Ради


2016 » Квітень » 19
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1176
ПОЛІТИКУМ


Народний Рух України ініціював об’єднання національно-демократичних сил України, щоб спільними зусиллями захищати національні інтереси. Про це заявив голова партії «Народний Рух України» Василь Куйбіда на спільному брифінгу з народними депутатами Віктором Кривенком і Павлом Кишкарем, які підтримали ініціативу та вступили до Народного Руху України.

«Сьогодні в політиці домінують політичні сили приватно-олігархічного характеру, які не вирішують публічні проблеми системно і в інтересах української нації, не проводять конче необхідні Україні реформи, а, якщо і проводять, то так, щоб нічого кардинально не змінилося. Тому українці, як засвідчують соціологічні дослідження, у пошуках державницької сили народного характеру, яка мала б прийти до влади. Такою силою є Народний Рух України. Об’єднавшись довкола Руху, українці 25 років тому відновили свою державність», – заявив В. Куйбіда.

Голова партії «Народний Рух України» наголосив: «Після цього ми ще двічі виходили на Майдан, щоб завершити процес, розпочатий у 1991 році, – утвердження національної, демократичної, правової, соціальної держави. В умовах війни з Росією ми не маємо права жити у своїх окремих комірках і міряти свої кроки тільки вузькопартійними інтересами. Потрібна консолідація національно-демократичних сил, якщо ми хочемо мати демократичну державу. Народний Рух України закликає усіх об’єднатися на базі національних інтересів, ми заявляємо про готовність брати на себе відповідальність за долю України».

Народний депутат Віктор Кривенко розповів, чому він прийняв рішення вперше у житті вступити в партію: «У 1997-1998 роках я був активістом Молодіжного Руху в рідному Дніпродзержинську. Мій батько навіть балотувався від Народного Руху до міської ради Дніпродзержинська. Тому у нас сімейна справа – захищати національні інтереси. Це справді моя перша партія, куди я написав заяву. Дякую політраді партії, що одноголосно підтримала наш вступ до організації. Рух від сьогодні знову стає парламентською силою. Він буде модернізований, буде відстоювати нову економічну політику, створення робочих місць. І це все буде гармонійно втілюватися у життя. Я закликаю молодих, активних, небайдужих людей, підприємців долучатися до Народного Руху України. Інші громадські об’єднання закликаємо підписувати з нами угоди про партнерство. Ми будемо відстоювати ваші інтереси у політичний спосіб. Нам вже вдалося вийти з урядової кризи, не допустити дестабілізації ситуації, і на сьогодні у нас є рік для роботи».

На думку народного депутата Павла Кишкаря, українська нація здобула політичну незалежність завдяки багатовіковій боротьбі патріотів і тепер має здобути економічну незалежність: «Для мене надважливо, щоб люди дослухалися до тих ідей, які просякнуті історичною вагою, які скріплені кров’ю патріотів, які відали своє життя за незалежність. І водночас, щоб ті досягнення, які має людство у третьому тисячолітті, використовувалися в роботі партійної організації, були донесені у медійному спілкуванні, інтерактивному спілкуванні, у роботі політичних структур, комісій, інших робочих органів. Сьогодні друге випробування для держави. Маю надію, що історичні традиції державотворчості української нації будуть розвинені завдяки спільним зусиллям об’єднаних демократичних сил. Тож парламентська трибуна, яку матиме відсьогодні Народний Рух України, є оптимальним початком великого шляху боротьби за волю і добробут української нації».

Прес-служба НРУ

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

11:16
14-Лис-2019
В Україні встановили факт знищення Луганського аеропорту російською армією
Російська Федерація у 2014 році обстрілювала Луганський аеропорт ракетами «Точка» зі
10:59
14-Лис-2019
Путін визнав негативний вплив західних санкцій на економіку РФ
У звичній манері, ухиляючись від прямої відповіді і зачіпаючи тему колонізації Марса,
12:39
13-Лис-2019
Українські спецслужби активно протидіють інформаційній агресії Росії (відео)
Російська Федерація продовжує гібридну війну проти України, в тому числі щедро фінанс
12:24
13-Лис-2019
Військова контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб
Прес-центр Служби безпеки України оприлюднив дані щодо попередження інформаційної спе
18:23
11-Лис-2019
На Чернігівщині за хабар трьох поліцейських засуджено до п’яти років позбавлення волі
Чернігівський районний суд виніс вирок трьом посадовцям поліції, яких викрили на отри
11:52
11-Лис-2019
Александрійський патріархат визнав ПЦУ як канонічну православну церкву
Александрійський патріархат (Греція) – друга після Вселенського патріархату помісна п
11:33
11-Лис-2019
Україна готує дві резолюції в ООН щодо окупованого Криму
В Генасамблеї ООН до кінця поточного року мають розглянути дві «кримські» резолюції.
01:36
09-Лис-2019
Нова книга про український Донбас у 1921-1941 роках надрукована на Чернігівщині
Днями побачила світ книга: «Літопис українського Донбасу. Донбас у 1921-1941 роках».
19:01
08-Лис-2019
На Чернігівщині протягом тижня вилучено 68 кг незаконно добутої риби
За період з 31 жовтня по 7 листопада 2019 року Чернігівським рибоохоронним патрулем з
23:06
07-Лис-2019
Проросійські бойовики підло ударили по ЗСУ на Донбасі: убитий і багато поранених
Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 15 разі
Усі новини