Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Парламент звільнив віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка

Парламент звільнив віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Верховна рада 2 липня відправила у відставку віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка.
За відповідну постанову, внесену на розгляд парламенту депутатом від БЮТ Ольгою Боднар, проголосували 378 нардепів.
У документі наголошувалося, що призначення Семиноженка на посаду відбулося з порушенням регламенту Верховної ради, без обговорення в комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що Семиноженко був звільнений через неефективну роботу на своїй посаді.
Колесніченко підкреслив, що за декілька місяців перебування на цій посаді Семиноженко показав себе як неефективний менеджер і не зміг впоратися з низкою завдань, які, зокрема, стосувалися роботи Інституту національної пам'яті, дублювання фільмів та інше.
Як відомо, у березні Володимир Семиноженко опинився в центрі гучного скандалу, запропонувавши розглянути ідею створення союзу України, Росії і Білорусі. За його словами, створення такого союзу є "однією зі схем, яка будь-яка має право до розгляду, так само як і участь України в Євросоюзі".
Президент Віктор Янукович був вимушений заявити, що Володимир Семиноженко "не зовсім точно висловився" щодо ідеї союзу трьох держав.

Нагадаємо, Верховна рада 2 липня також звільнила з посади міністра охорони навколишнього природного середовища Віктора Бойка, призначивши замість нього Миколу Злочевського.

Звільнений з посади віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Володимир Семиноженко вважає рішення Верховної ради про свою відставку політичним та пов'язаним із бажанням використати гуманітарну сферу на найближчих виборах.
Про це він сказав журналістам у Черкаській області. "Я думаю, що це політика. Політика, що свідчить про деяку недосконалість нашої політичної системи. Ми бачимо, що завершувати конституційний процес в Україні все-таки треба, і я дотримуюся точки зору, що повинна бути президентсько-парламентська форма правління", - сказав Семиноженко.
При цьому він зізнався, що його відставка стала для нього трохи несподіваною. "Ідуть вибори, гуманітарна сфера стає розмінною картою як для опозиції, так і для коаліції. Але гуманітарна сфера - це не та карта, яку потрібно грати", - додав колишній урядовець.
При цьому він підкреслив, що не драматизує своє звільнення. Разом із тим, Семиноженко заперечив заяву про те, що він неефективно виконував свої обов'язки.
"Люди, коли говорять, вони не знають, що вони вже говорять", - сказав Семиноженко, коментуючи заяву регіонала Вадима Колесніченка про його неефективну роботу.
Зокрема, Семиноженко назвав правильним створення з його ініціативи двох державних комітетів. "Якщо є обвинувачення щодо створення комітету з наркотиків - це обвинувачення на адресу президента, який учора чітко заявив, що необхідно, щоб існував окремий орган, що підкоряється тільки Кабміну. Від кого обвинувачення? Хтось хоче захищати наркобізнес або хтось виступає проти позиції президента?" - сказав він.
При цьому Семиноженко також підкреслив, що на посаді віце-прем'єра він завжди відстоював виключно українські національні інтереси.

Джерело: ТСН







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

16:14
16-Чер-2025
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії, що переживає різ
15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
Усі новини

Сollaborator