реклама партнерів:
Головна » Події у Вінниці: відновлено рух транспорту, люди вимагають невідомих звільнити ОДА

Події у Вінниці: відновлено рух транспорту, люди вимагають невідомих звільнити ОДА


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
У Вінниці відновлено рух транспорту центром міста, який був перекритий через акції протесту біля приміщення облради.
За іфнормацією кореспондента УНІАН, наразі транспорт у звичному режимі пересувається центром міста.
В той же час, через соцмережі вінниччани скликають на сьогодні на 17-ту годину ще одну акцію протесту.
Зазначається, що люди вимагатимуть невідомих звільнити адмінбудівлю, де розміщено апарат облради й облдержадміністрації, для можливості нормального функціонування життя в області.
Також у секторі зв’язків з громадськості повідомили, що наразі встановлюються деталі штурму облради й можлива причетність до провокацій «засланих» осіб. Деталі обіцяють оприлюднити якомога швидше.

Як повідомлялося, у Вінниці близько 400 активістів штурмували приміщення облради, де планувалася позачергова сесія, на якій місцеві депутати мали намір проголосувати за відставку чинного голови облради Сергія Свитка.
Активісти протестували проти відставки Свитка, який начебто був обраний зборами Майдану
Активісти зайняли залу та президію облради і також прийняли звернення до президента Петра Порошенка з вимогою негайно звільнити голову ОДА Анатолія Олійника.

Між тим голова Вінницької облдержадміністрації припускає, що захоплення приміщення адміністративної будівлі, де розміщені апарати ОДА й облради у Вінниці, є спланованою акцією з боку російських спецслужб.






Модуль не активізовано (module is not installed)