реклама партнерів:
Головна » 2019 » Травень » 19 » Порошенко побажав Зеленському успішного президентства

Порошенко побажав Зеленському успішного президентства


2019 » Травень » 19
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 238
СОЦІУМ


Чинний голова держави Петро Порошенко напередодні інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського побажав йому успішного президентства.

Про це йдеться у зверненні Порошенка до громадян України, оприлюдненому прес-службою глави держави, передає Українська правда
"Зміна влади - ознака нашої приналежності до європейської цивілізації. Демократію ми зберегли навіть в умовах російської агресії. Завтра влада переходить до нового президента, якого ви вибрали на чесних і вільних виборах", - зазначив Порошенко.

"Перш за все хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п'яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила весь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкість і свободолюбством. Особливо хотів би поклонитись захисникам України за право, можливість і честь бути верховним головнокомандувачем", - йдеться у зверненні.
"Зараз, коли ще не остаточно вщухли розбурхані виборчою кампанією пристрасті, важко розраховувати на об'єктивну оцінку шляху, який ми подолали з дві тисячі чотирнадцятого. Час все розставить по своїх місцях. Рано чи пізно воно відділить грішне від праведного, зерна від полови та правду від брехні. Країна не просто вижила. Вона сьогодні у кращому стані, ніж п'ять років тому, і про це свідчать основні статистичні показники. Домогтися цього вдалося лише спільними зусиллями, завдяки підтримці активної частини суспільства і розуміння більшості", - додав президент.

"Україну ми зберегли, "Новоросію" - поховали. Агресора, який значно сильніший нас, - зупинили. Створили армію, яка стала однією з найсильніших на континенті. Спираючись на міжнародну проукраїнську коаліцію, вона надійно тримає оборону на Сході", - підкреслив Порошенко.

"Ми виграли дипломатичну битву з ратифікацію Угоди про асоціацію і переорієнтували економіку на Євросоюз. Товарообіг між Україною і ЄС зріс більш ніж удвічі. І взагалі, ніколи ми не були настільки близькими з НАТО і Євросоюзом. В тому числі й завдяки безвізу, який діє з 11 червня 2017 року", - йдеться у зверненні.

Паралельно з рухом до Європи, додав він, "ми зміцнювали й нашу українську ідентичність. Це і власна політика історичної пам'яті, і декомунізація. Це і Томос, який ми отримали на початку року. Це і закон про українську мову, щойно мною підписаний".
"Звичайно, є такі сфери, де успіхи значно скромніші. І навіть у короткій розмові на це варто звернути увагу, оскільки це чесна розмова. Найприкрішим для мене є те, що не вдалося встановити мир і відновити територіальну цілісність України. З дуже великим запізненням почали відновлювати рівень життя після економічної кризи, спричиненої російською агресією", - зазначив Порошенко.

Президент вибачився перед громадянами, якщо чиїхось надій не виправдав. "Хочу ще раз вибачитися перед усіма, чиїхось надій не виправдав, для кого реформи виявилися особливо відчутними; хто за ці роки, зустрівшись з брехнею, не знайшов справедливості. Вже пояснював: навіть якщо і вірити в те, що президент може все, він не може все одразу", - йдеться у зверненні.
Новообраному президенту Володимиру Зеленському Порошенко побажав успішного президентства. "Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра, так сталося, що він буде президентом моєї рідної країни. Країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє непохитно вірю. Так нехай Господь Україну зберігає, а її новому голові - допомагає в роботі", - додав Порошенко.

"Мене, звичайно, турбує те, що позитивні зміни, там, де вони є, ще не стали незворотними. Тому, виходячи з офісу президента, не можу піти з політики. Залишаюся в ній не заради якоїсь посади. Зрештою, найвищу та найпочеснішу з них я вже обіймав, і вище рухатися нікуди", - зазначив глава держави.
"Мій обов'язок - спираючись на підтримку громадськості, захистити вже завойоване в державному будівництві... Нікому не дозволити ані звернути з курсу на членство в Євросоюзі та НАТО, ані нишком спустити його на гальмах. Ритуальних європейських і євроатлантичних декларацій - замало. Потрібна повсякденна важка робота, яку моя команда робила протягом п'яти років. Це те, чого як громадянин буду вимагати від нової влади, і в чому готовий підставити їй плече. Так само як і не давати спуску в разі відхилення від виваженого курсу. Будь-які спроби - різкі або повзучі, явні або приховані - повернути країну до сфери російського впливу отримають рішучу відсіч", - підкреслив президент.

Порошенко також зазначив, що стратегічна мета, яку він проголосив під час передвиборної кампанії, залишається в силі - до 2023 року подати заявку на членство в Європейському Союзі та отримати План дій щодо членства в НАТО. "Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного з нас. Досягнення такої мети - завдання кожного відповідального громадянина. Моя - в тому числі", - підкреслив він.
"Я вірю в успіх нашої країни та в її європейське майбутнє. Спасибі вам, дорогі українці! Слава Україні!" - завершив своє звернення Порошенко.
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

11:18
14-Чер-2019
Володимир В'ятрович оголосив про участь у виборах з партією «Європейська солідарність»
Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що дол
16:33
13-Чер-2019
ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ НЕ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ МАМИ
Перед Великоднем, майже в свій день народження, Ользі поставили страшний діагноз: аде
11:35
13-Чер-2019
Про увічнення пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка
7 липня 2018 року не стало борця за незалежність України, політв’язня радянського реж
11:16
13-Чер-2019
Петиція до Нової Зеландії із закликом визнати Голодомор 1932-1933 років актом геноциду українського народу
Петиція до парламенту й уряду Нової Зеландії із закликом визнати Голодомор 1932-1933
10:53
13-Чер-2019
За паспортизацію окупованого Донбасу на Росію чекають нові санкції ЄС
Євросоюз висловив намір ввести черговий пакет санкцій проти Росії за безперервне втру
10:40
13-Чер-2019
Росія посилено мілітаризує окупований Крим
В мережі з’явились дані від компетентних заокеанських джерел, що Росія збільшила чисе
14:52
12-Чер-2019
Зародження української державності у розрізі історичних подій
Вперше назва «Україна» у формі «Оукраина» вживається під 1187 роком у Київському літо
14:43
12-Чер-2019
Зеленський жартував, він не обіцяв зниження тарифів на комунальні послуги — Герус
Представник Президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус каже, що Володимир З
14:41
12-Чер-2019
Інформаційні технології як механізм пропаганди Кремля
Російські спецслужби з жовтня минулого року проводять активну інформаційну кампанію «
09:16
12-Чер-2019
Українська церква. Демарш чи криза?
Дмитро Гордієнко, кандидат історичних наук:
"Церковна криза, в яку намагаються
Усі новини