Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Повертаються... Екс-заступник глави АП часів Януковича Портнов вже в Україні

Повертаються... Екс-заступник глави АП часів Януковича Портнов вже в Україні


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
В Україну після п'ятирічної відсутності повернувся колишній заступник голови Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов.
Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі, опублікувавши фото, на якому стоїть біля терміналу аеропорту «Київ», передає Главком

«Друзі, більше п'яти років я не був у своїй країні. І сьогодні хочу дати впевнений сигнал тисячам людей, які залишили Україну, - пора повертатися, будувати і відновлювати. Привіт, моя дорога Батьківщина!» - написав Портнов.

Колишній міністр юстиції з команди Віктора Януковича Олена Лукаш повідомила на своїй сторінці у Facebook, що «Портнов вдома».

Олігарх Ігор Коломойський заявляв, що заступник Портнов не має ніякого стосунку до команди обраного президента Володимира Зеленського. Також радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедіктова заперечувала, що Портнов працює над судовою реформою у штабі Зеленського, пише Громадське

У березні 2018-го СБУ порушила справу про держзраду щодо екс-заступника глави АП часів Януковича Портнова. Через це Портнов подав позов до суду на Службу безпеки України.

Нагадаємо, що 6 березня 2014-го ЄС запровадив санкції проти 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Серед них був і колишній голова адміністрації президента Януковича Андрій Портнов.
Пізніше в березні 2015-го Європейський союз продовжив санкції, але виключив зі списку Андрія Портнова.

Під час президентства Януковича Портнов був заступником голови Адміністрації президента, він брав участь у написанні так званих «диктаторських законів», курував в АП правові питання.
Після Революції гідності Портнов знаходився за кордоном.

Як повідомлялося, бізнесмен Ігор Коломойський повернувся в Україну вночі 16 травня. Він не був в Україні від червня 2017 року і мешкав у швейцарській Женеві. Від вересня 2018 року перебував у місті Герцлія в Ізраїлі.

Раніше, 13 травня, в Україну з Ізраїлю прилетів Геннадій Боголюбов - партнер Ігоря Коломойського.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator