Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Прес-конференція Народного Руху України в Чернігові

Прес-конференція Народного Руху України в Чернігові


Коментарі: 0 АНОНСИ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Народний Рух відроджується!
Прес-конференція Народного Руху України

1 липня 2016 року о 10.00 у приміщенні обласного об’єднання «Просвіта» імені Т. Шевченка (вул. Хлібопекарська, 10) відбудеться прес-конференція народного депутата України Павла Кишкаря та кандидата в народні депутати по 206 виборчому округу Василя Чепурного.
Захід присвячений проміжним виборам та позиції однієї з найстійкіших партій національно-демократичного напрямку — Народного Руху. Партія має намір відновити свої позиції в політичному полі держави, адже завдання, визначені програмою Руху, досі не виконані.

Довідка
Кишкар Павло Миколайович

Народився 22 вересня 1980 р. в селі Великий Тростянець Полтавського району Полтавської області. Освіта вища.
Закінчив Тростянецьку середню школу зі срібною медаллю «За успіхи в навчанні» і вступив до Полтавського військового інституту зв’язку, у якому отримав диплом із відзнакою за фахом інженер телекомунікацій.
Із 2002 до 2004 року проходив військову службу на офіцерських посадах у Збройних Силах України (Чернівці, Полтава). Водночас у 2003 р. заочно закінчив Полтавський обласний університет журналістики, а в 2007-му успішно завершив навчання у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство».
Із липня 2007 р. до червня 2012 р. проходив службу в військових частинах Генерального штабу ЗС України (м. Київ).
Із 2008 року — засновник та власник юридичної компанії «ЕСЕЙЧ Україна», яка займалася юридичним супроводом великого та середнього бізнесу.
Брав участь в Антитерористичній операції на Сході України з липня 2014 р.
27 листопада 2014 року обраний народним депутатом України. Позафракційний. Член політичної партії Народний Рух України.

Чепурний Василь Федорович
Висунутий кандидатом в народні депутати від Народного Руху України.
Народився 3 червня 1964 р. в селі Авдіївка Сосницького району Чернігівської області.
Освіта вища. У 1989 р. закінчив Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю журналіст.
З 1981 по 1982 рр. — кореспондент та завідувач відділом Городнянської районної газети «Сільські новини», де навчився азів журналістського вміння.
З 1983 по 1985 рр. — строкова служба у лавах Радянської армії.
З 1988 по 1990 рр. — завідуючий відділом обласної газети «Комсомольський гарт». З 1990 по 1991 р.р. — власний кореспондент газети «Молодь України» в межах Чернігівської та Сумської областей.
З 1991 по 1993 рр. — керівник прес-служби представника Президента у Чернігівській області.
З 1993 по 1995 рр. — вчений секретар Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М. Коцюбинського.
З 1995 по 1999 рр. — редактор газети «Просвіта».
З 1999 по 2013 рр. — заступник редактора та згодом редактор газети «Сіверщина».
З 2015 р. — власний кореспондент газети «Голос України».
З 2015 р. — радник голови Чернігівської обласної державної адміністрації з питань декомунізації.
Член Народного Руху України з 1989 року.
Член Національної Спілки журналістів України, автор двох книг публіцистики «Акурайку» і «В осім барку».
Почесний голова обласного товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка.
Член єпархіальної ради УПЦ Київського патріархату.

Прес-служба Чернігівської обласної організації Народного Руху України.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

19:39
10-Лют-2025
Василь Чепурний про перспективи розпаду Російської імперії
«Перспективи розпаду Російської імперії» — під такою назвою 9 лютого в Музеї боротьби
17:01
10-Лют-2025
Пілоти Ту-95МС, що випускають ракети по Україні – імена росіян із секретного полку
Будинки у вогні, зруйновані школи, знищені лікарні та розірвані людські життя – ось с
22:17
09-Лют-2025
Радник Трампа про війну: гарантії безпеки мають бути за європейцями
Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Майк Волц заявив,
17:57
08-Лют-2025
Повітряні Сили ЗСУ завдали високоточного удару по пункту управління на Курщині
3-го лютого 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України завдали високоточного удару
10:37
08-Лют-2025
Лекція в Чернігові: «Перспективи розпаду Російської імперії»
Запрошуємо на музейну зустріч-лекцію «Перспективи розпаду Російської імперії», яка ві
10:32
08-Лют-2025
ЗСУ атакують в Курській області
7 лютого у Курській області рф українські підрозділи просунулися біля села Черкаська
Усі новини

Сollaborator