Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Президент приїхав на фронт, де привітав добровольців

Президент приїхав на фронт, де привітав добровольців


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав передові позиції української армії на Донеччині та зустрівся з військовослужбовцями полку «Азов». Глава держави привітав бійців-добровольців та усіх українців з Днем українського добровольця, інформує веб-сайт president.gov.ua

«Перш за все я хочу привітати вас з Днем добровольця. Сьогодні держава відзначає це свято. Ми розпочали його в батальйоні Кульчицького і вирішили відвідати зону відповідальності батальйонно-тактичної групи від Світлодарської дуги до Зайцева», - сказав Петро Порошенко.

«Тут, з фронту я хочу привітати усіх добровольців з Днем добровольця. Усіх, хто прагне боронити рідну землю. Ми завжди робимо все, щоб дати можливість реалізувати досвід та патріотизм», - наголосив Президент.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ подякував кожному воїну, який зараз на передовій за високий патріотизм дисципліну і високий бойовий вишкіл.

Президент відзначив, що дуже цінує тих, хто прямо з Майдану пішов захищати країну і продовжує служити в українському війську. «Я хочу подякувати за нашу єдність», - відзначив Петро Порошенко. Він нагадав, що сьогодні весь український народ гідно дає відсіч російським агресорам і дуже важливо не дати ворогові можливості підірвати країну зсередини.

«Сьогодні в складі ЗСУ 170 000 добровольців і їх кількість не зменшується»,- відзначив Петро Порошенко та додав, що дуже важливо зберегти дух добровольців.

Глава держави також відзначив роль добровольців Української добровольчої армії у захисті України та принагідно подякував присутньому на зустрічі Дмитру Ярошу.

Добровольців також привітав начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко і заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, полковник Сергій Кривонос.

Батальйонно-тактична група полку «Азов», який входить до складу Національної гвардії України, виконує бойові завдання в зоні своєї відповідальності на лінії розмежування.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
Усі новини

Сollaborator