реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 17 » Путін приїхав до Криму, щоб «помітити територію»

Путін приїхав до Криму, щоб «помітити територію»


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Президент Росії Володимир Путін у понеділок приїхав до анексованого Криму з дводенним візитом. Це третій офіційний візит Путіна на півострів після його анексії. Заявленою метою приїзду російського президента є обговорення розвитку туризму. Проте, на думку експертів, таким чином Путін хоче продемонструвати, що Крим – російська територія, а також створити черговий інформпривід.
Перед приїздом російського президента до Криму, по всьому півострові з’явилися білборди з портретом Володимира Путіна та написом: «Крим. Росія. Назавжди». Плакати з Путіним розміщені як на фасадах будівель, так і вздовж кримських доріг.

Офіційно головною метою візиту Путіна є участь у засіданні президії Державної ради, присвяченому розвитку туризму у Росії. Під час цього засідання Путін доручив провести інвентаризацію санаторно-курортних установ у Росії та в анексованому Криму. А також говорив про необхідність залучення туристів з-за кордону.

«Для залучення іноземних туристів, можливо, варто передбачити і подальше спрощення деяких візових формальностей. Наприклад, розширити практику групового безвізового обміну. Це можна зробити для всієї групи країн, які ми називаємо БРІКС (Бразилія, Індія, Китай, Північно-Африканська республіка – ред.). Зараз така практика застосовується щодо Китаю у рамках угоди про безвізові групові туристичні поїздки», – сказав Путін.

Разом з Путіним до анексованого Криму приїхав також російський прем’єр Дмитро Медведєв, міністр освіти і науки Росії Дмитро Ліванов та керівник Федерального агентства у справах молоді Сергій Поспєлов.

Порошенко: візит Путіна до Криму – виклик цивілізованому світу
Президент України Петро Порошенко назвав викликом для міжнародної спільноти приїзд президента Росії Володимира Путіна до окупованого Криму.
«Приїзд Путіна до українського Криму без погодження з українською владою – це виклик для цивілізованого світу і продовження сценарію нагнітання ситуації, який реалізовують російські військові та їхні найманці на Донбасі», – йдеться у повідомленні Порошенка у Facebook.
Туризм хоча наразі і є актуальною проблемою для Криму, але для візиту Путіна – це формальність, вважає український політолог Володимир Фесенко. Реальною ж метою візиту російського президента є чергова демонстрація, що Крим є російським.
«Це, знаєте, як мітити територію. Через такі візити їм треба наголошувати, підтверджувати, що Крим – російський. Але і кримчанам треба демонструвати, що він займається проблемами Криму. У цьому сутність його політики», – каже Фесенко Радіо Свобода.

Путін миритиме Чалого з Меняйлом?
Іншою причиною візиту Путіна може бути залагодження конфлікту, який наразі відбувається у Севастополі між місцевими керівниками, наголошує Фесенко.
«Однією з нинішніх гучних проблем у Криму є конфлікт між керівником місцевого самоврядування у Севастополі Олексієм Чалим, який у лютому минулого року організовував заколот у цьому місті проти української влади, і нинішнім російським губернатором у Севастополі Сергієм Меняйлом, – говорить Фесенко. – Цей конфлікт став дуже гучним, навіть проходить акція протесту у Севастополі. Це вже дратує Москву. Тому я не виключаю, що додатковою метою є якось залагодити цей конфлікт».
На думку ж російського політолога Леоніда Радзіховського, метою візиту Володимира Путіна до Криму є бажання створити черговий інформаційний привід.
«З лютого місяця взагалі нічого не відбувається – йде виключно віртуальна війна. Але ця війна є головним інформприводом, головним ідеологічним і піарівським сенсом всієї піарівської пропаганди. Але коли взагалі нічого не відбувається, то щоденні, виснажливі розповіді про фашистів та вбивць, навіть для слабкої психіки російського глядача, це дивно. Мають бути хоч якісь події, хоч якісь інформприводи, ну ось і візит президента», – наголосив Радіо Свобода російський політолог.
Росія анексувала український Крим у березні 2014 року. Київ і Захід не визнають це і вважають півострів українською територією.

Джерело: Радіо Свобода
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

13:40
16-Сер-2022
Підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччині
1. Повідомляється, що підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччи
20:53
15-Сер-2022
Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Ой, дякуємо! Ми не голодні!
- Н
21:01
14-Сер-2022
Дієва арифметика від мелітопольського підпілля
Мінус один залізничний міст на південно-західному напрямку від Мелітополя дорівнює по
20:54
14-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Ватутіна знову стала Українським хутором?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
20:23
13-Сер-2022
Подоляк: "Україна застосовує тактику "пурхати як метелик і жалити як бджола"
Михайло Подоляк зазначив, що контратаки ЗСУ ведуться не великими колонами техніки, як
20:38
12-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Стародубського полку замість Білоруської?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
09:55
11-Сер-2022
Росія та Білорусь змушені заперечувати українські успіхи в Криму та Зябровці
Отже, Росія та її союзник Білорусь опинилися в такій ситуації, що змушені заперечуват
09:31
11-Сер-2022
Розвідка Британії розповіла про проблеми РФ з експортом зброї
Росія навряд чи зможе виконати деякі експортні замовлення на бронетехніку через винят
19:22
10-Сер-2022
Ризикована подвійна гра Ердогана
Ризикована подвійна гра Ердогана, - Financial Times
Більш тісна співпраця през
07:04
10-Сер-2022
Звільнення Херсона: "Це буде швидко. Нехай ще трохи протримаються. Ми про них не забуваємо...", - генерал Марченко
Україна може звільнити Херсон невдовзі, а закінчити активну фазу війни до кінця року.
Усі новини