реклама партнерів:
Головна » 2014 » Лютий » 17 » Рідні фірми "регіонала" Царьова заборгували російському банку більше 100 мільйонів

Рідні фірми "регіонала" Царьова заборгували російському банку більше 100 мільйонів


2014 » Лютий » 17
Коментарі: 0 ЕКОНОМІКА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Фірми, наближені до народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова, мають щонайменше 106 млн грн. заборгованості перед російським «ВТБ Банком». Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, у грудні-січні Господарський суд Дніпропетровської області постановив стягнути з ТОВ «Дніпропетровська паперова фабрика» на користь «ВТБ Банку» 45,06 млн грн. заборгованості (14,31 млн грн.,2,08 млн грн.і28,67 млн грн.). Ці кредити в основному отримувало ТОВ «Торговий дім «Марінель», а паперова фабрика виступила поручителем по них. Ще одним поручителем по одному з кредитів було ТОВ «Аста Еліт», з якого суд стягнув 28,67 млн грн.– така ж сума була стягнута з паперової фабрики.

Крім того, «ВТБ Банк» представив грошові вимоги до фірм з групи Царьова, що банкрутують: до «ТД «Марінель» – на суму 51,99 млн грн., ТОВ «Виробниче підприємство «Папір» – 9,17 млн грн. Також банк вимагає повернення коштів від банкрутуючого ТОВ «Дніпропетровський комп’ютерний центр», однак сума вимог наразі невідома.

Усі ці фірми ліквідуються за позовами своїх рідних фірм. До реєстру кредиторів банкрутів разом із російським банком увійшли лише рідні фірми.

Зокрема, фірма «ТД «Марінель» на початку лютого була визнана судом банкрутом за позовом ТОВ «Агрофірма «Дзержинець», якою керує мама Царьова – Ніна Василівна. Згідно із затвердженим реєстром кредиторів, ТД «Марінель» винне агрофірмі 42,65 млн грн., «ВТБ Банку» – 51,99 млн грн., ТОВ «Систем Транс-Буд» – 20,67 млн грн. і ТОВ «Люкс-НВ» – 5,60 млн грн.

Процедуру банкрутства підприємства «Папір», поручителем по кредитних договорах у якого виступав «Дніпропетровський комп’ютерний центр», розпочало ТОВ «Майстер Капітал Менеджмент», заявивши вимоги на 408 тис грн. Ще 12,28 млн грн. від підприємства хоче «Дніпропетровська паперова фабрика», і 9,17 млн грн. – «ВТБ Банк».

Нинішнім засновником фірм «Дніпропетровський комп’ютерний центр» і «Аста Еліт» є компанія «Хай Тек Груп Лтд» (Маршаллові острови). «Аста Еліт» прописана на вул. Каспійській, 2 у Дніпропетровську. Там же знаходиться Дніпропетровське обласне відділення Партії регіонів, яке очолював Царьов у 2005-2010 роках

Засновником ТОВ «Дніпропетровська паперова фабрика» і ТОВ «Майстер Капітал Менеджмент», які зареєстровані за однією адресою, є корпорація «Хай Тек Груп Лтд» (США).

У 2010-2012 роках корпорація «Хай Тек Груп Лтд» (США) була одним із засновників ТОВ «Торговий дім «Марінель». Раніше до складу засновників ТД «Марінель» входив сам Олег Царьов, його дружина Лариса Царьова, а також Ніна Башта з Кривого Рогу, з якою Царьов станом на 2008 рік були співзасновниками «Дніпропетровського комп’ютерного центру», і Віта Тимошенко, яка була директором «Дніпропетровської паперової фабрики».

Віта Тимошенко, яка є родичкою соратника Царьова екс-секретаря Дніпропетровської міськради Олександра Тимошенка, у 2006-2008 роках також була директором і співзасновником ТОВ «Виробниче підприємство «Папір». Одним із засновників ВП «Папір» був Олександр Клопов, який у 2008-2012 роках керував «Дніпропетровською паперовою фабрикою». Також він очолював ТОВ «Днепрохліб», яке, змінивши назву на ТОВ «Агростандарт Днепр», у листопаді 2013 року ліквідувалося. Засновниками «Днепрохліб» раніше були корпорація «Хай Тек Груп Лтд» (США), а також Лариса Царьова.

Стосовно фірм «Систем Транс-Буд» і ТОВ «Люкс-НВ», які заявили до ТД «Марінель» вимоги на 26 млн грн., то їх заснувала одна людина – Олександр Кочергін. Після нього у «Систем Транс-Буд» засновниками стали Леонід Лук’янов, Олександр Даценко та Євген Шевцов.

Лук’янов раніше був директором ТОВ «Дніпропетровський комп’ютерний центр», а разом з Даценком – співзасновниками ТОВ «Аста Еліт». У свою чергу Даценко також був одним із засновників фірми «Майстер Капітал Менеджмент». А Євген Шевцов є ліквідатором і розпорядником майна «Дніпропетровського комп’ютерного центру».


за інф. "Наші гроші"
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

19:59
05-Квіт-2021
У Чернігові помолилися за загиблих у березні Захисників України
5 квітня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини
17:17
04-Квіт-2021
ЄС запроваджує подальші санкції за серйозні порушення прав людини у світі
Рада ЄС ухвалила рішення про введення обмежувальних заходів проти одинадцятьох осіб і
17:09
04-Квіт-2021
За підтримки Європейського Союзу до Всесвітнього дня води в Україні відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод
У Всесвітній день води Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ур
17:06
04-Квіт-2021
Літературний диліжанс «Світ пригод Кракатунчика»
Днями успішно пройшла Всеукраїнська акція «Книга єднає країну!» з нагоди Всеукраїнськ
16:42
04-Квіт-2021
870 років із часу народження князя Ігоря Святославича
2 квітня 1151 року, 870 років тому, народився Ігор Святославич – князь із роду Ольгов
20:14
03-Квіт-2021
Війна на Донбасі: під Шумами загинув український воїн
Сьогодні, 3 квітня, неподалік населеного пункту ШУМИ, що в районі відповідальності оп
17:48
31-Бер-2021
«Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни» - Анна Колісник народний депутат від «Слуга Народу»
На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги
14:48
31-Бер-2021
Феномен Миколи Міхновського обговорили у Чернігові
30 березня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка «Микол
16:22
30-Бер-2021
Про інформаційну війну, ботоферми, Telegram-канали та інші виклики сучасності від представника Департаменту кібербезпеки
Начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ексклюзивному інтервю
16:50
27-Бер-2021
Точка зору: Постать Стефана Яворського в політиці деколонізації України
Останнім часом в місті Ніжин на Чернігівщині активізувалася дискусія щодо логічного з
Усі новини