Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » СБУ затримала сотні терористів

СБУ затримала сотні терористів


Коментарі: 1 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На підставі отриманої оперативною групою Служби безпеки України при ОШУ АТО інформації затримано більше 300 осіб, серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн, які використовувались терористами в якості найманців. Здобуто беззаперечні докази їх участі у терористичної діяльності так званих самопроголошених ДНР та ЛНР.
Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів на шкоду державній безпеці та територіальній цілісності України. На даний час стосовно них застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, тривають слідчі дії.
За активної підтримки місцевого населення, на звільнених від терористів територіях організований активний контррозвідувальний пошук диверсійних груп та осіб, які з власної ініціативи приймали участь у організації та незаконної діяльності самопроголошених республік, вчиняли провокації, очолювали, фінансували, координували діяльність бойових груп, а також тих, хто здійснював наведення артилерії та ракетних установок на мирні міста та бойові позиції українських військ.
Зокрема, попереджено знищення двома диверсійними групами близько 10 об’єктів життєзабезпечення та транспортної інфраструктури, у тому числі на території Харківської області, виявлено та вилучено значну кількість стрілецької зброї, знешкоджено велику кількість боєприпасів та вибухівки, серед яких два переносних зенітних комплекси «Стріла», протитанкові керовані ракети «Фагот», артилерійські снаряди великого калібру, гранатомети, міни, саморобні вибухові пристрої.
Припинено канал фінансування терористичної групи, члени якої проходять тренування за межами України і планують в найближчий час взяти участь у збройному протистоянні з силами правопорядку.
Водночас, крім проведення гострих спеціальних операцій, співробітники Антитерористичного центру Служби безпеки України, які працюють у зоні АТО, у тісній взаємодії із Збройними силами України та міліцією проводять розмінування об’єктів життєзабезпечення, промисловості, громадської інфраструктури, комунальних та приватних будівель, чим сприяють органам місцевого самоврядування у повернення до мирного життя, відновлення правопорядку в українських містах і селах.

За інформацією прес-центру АТО.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
20:49
22-Лип-2025
Єврокомісарка відреагувала на ухвалення Верховною радою скандального закону щодо НАБУ і САП
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила про серйозну стурбованість у зв’я
09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
10:27
20-Лип-2025
Усик переміг Дюбуа і звернувся до українських воїнів
Ключовим став п’ятий раунд, під час якого Усик провів серію результативних ударів, за
Усі новини

Сollaborator