Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Що буде з Україною в разі провалу у Вільнюсі? Огляд преси

Що буде з Україною в разі провалу у Вільнюсі? Огляд преси


Коментарі: 3 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Головною перепоною на шляху української євроінтеграції може стати самообман, з якими Україна та ЄС ніяк не розпрощаються, стверджує тижневик «Коментарі».
Видання пише, що нездатність української влади «поступитися принципами» у вирішенні хоч і наріжного, але суто окремого випадку зі звільнення Тимошенко, може обернутися для країни найбільшою за всі роки незалежності геополітичною поразкою. Причому осколки від «вільнюського вибуху» накриють Банкову з головою і призведуть до ще більшої стагнації президентського рейтингу Януковича. Однак ця масштабна загроза досі не змусила главу держави покинути «теплу ванну», куди він занурений його оточенням, зауважує видання.
Що ж робити, якщо саміт у Вільнюсі стане для України провальним? Над цим питанням, як наголошує дописувач «Українського тижня», треба замислитися опозиційним аналітикам. Адже і після політичних катастроф життя не закінчується, і необхідно мати резервний план дій у вельми несприятливих умовах. Несприятливих аж до перспективи працювати в підпіллі, попереджає видання. Бо коли зараз європейські плани бодай якось змушують режим триматись у певних межах, постійно бодай зовні, на рівні ритуальних заяв і пояснень реагувати на набридливих «мух» із Європейського союзу з їхніми перевірками та моніторингами, то після краху євроінтеграції влада зможе діяти у стилі Лукашенка, нічим себе не обмежуючи й поводячись як звичайна олігархічна диктатура. Заголовок публікації – «Чи існує план «Б»?».
Із відходом західних банків з України змінився фінансовий сектор країни – гроші українців тепер концентруються виключно в руках вітчизняних і російських банкірів, які лише прагнуть досягти європейських стандартів обслуговування клієнтів, зауважує тижневик «Кореспондент». Зараз 75 % всіх депозитів українців зберігаються в локальних фінустановах, і лише 15 % – у банках з європейським капіталом, у той час як наприкінці 2008 року частка останніх була майже вдвічі вищою – 26%. Про це йдеться в статті «Куди йдуть гроші».






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:07
10-Лип-2025
Що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли говорив про Ряшів...
Насправді всі ми чудово розуміємо, що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли
21:03
10-Лип-2025
Історична тяглість Русі-України
Я хочу аби ми краще розуміли справжні наше коріння та мислили більш широко та амбітно
20:54
10-Лип-2025
У Чернігові єпископ Антоній молитовно відзначив День пам'яті свого небесного покровителя
У день памʼяті преподобного Антонія Печерського, 10 липня 2025 року, єпископ Чернігів
20:57
08-Лип-2025
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ з РПЦ
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії Української православної церкви з
20:40
08-Лип-2025
З кожною хвилиною градус роздратування Трампа щодо Путіна тільки збільшується
Ще добу тому Трамп висловлював сумніви щодо того, що Путін бажає завершення війни, а
16:59
08-Лип-2025
На Житомирщині внаслідок ДТП за участі військовослужбовця Держприкордонслужби загинула неповнолітня
Житомирською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільн
Усі новини

Сollaborator