реклама партнерів:
Головна » 2014 » Липень » 14 » Сюжет росіян про розіп’яту дитину обурив мешканців Слов’янська (ВІДЕО)

Сюжет росіян про розіп’яту дитину обурив мешканців Слов’янська (ВІДЕО)


2014 » Липень » 14
Коментарі: 1 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Російські телеканали, вслід за державним «Першим каналом», вже кілька днів мусують інформацію, яку розповіла на камеру жінка, яка назвала себе жителькою Слов’янська Галиною Пишняк. Ця особа розповідає, що нібито вона стала свідком того, коли українська Нацгвардія 5 липня, у день звільнення міста Слов’янська, стратила маленького сина і дружину ополченця у центрі міста на очах у натовпу громадян. Жодних підтверджень цієї «страшної страти» не надано і представники різних ЗМІ вже назвали цей матеріал «Першого» ще одним продуктом «геббельсівської пропаганди Кремля».

У сюжеті від 12 липня «Перший канал» Росії надав слово матері чотирьох дітей, народженій нібито на Закарпатті, Галині Пишняк, яку нібито кореспондент «Першого» знайшла в Ростовській області серед біженців: «Центр міста, Площа Леніна, наш міськвиконком – це єдина площа, куди можна зігнати всіх людей. На площі зібрали жінок, тому що мужиків більше немає. Жінки, дівчатка, старики. І це називається показова страта. Взяли дитину трьох років, хлопчика маленького в трусиках, у футболці, як Ісуса – на дошку оголошень прибили. Один прибивав, двоє тримали. І це все на маминих очах. Маму тримали. І мама дивилася, як дитина спливає кров’ю. Крики. Розпач. І ще взяли надрізи зробили... щоб дитина мучилася. Там неможливо було! Люди свідомість втрачали. А потім, після того, як півтори години дитина мучилася і померла, взяли маму, прив’язали, без свідомості, до танка і довкола площі три кола провели. А коло площі – один кілометр».​Російський публіцист і драматург Дмитро Голишев дослідив, як він пише у Facebook, що Галина Пишняк проживає в Обухові Київської області, де її й знайшла кореспондентка «Першого каналу» з Ростова Юлія Чумакова та вмовила озвучити страшну шпаргалку за мотивами одного з епізодів телесеріалу «Ігри престолів». А згідно з профілем «ВКонтакте», Пишняк із дівочим прізвищем нібито Астапенко проживає в Донецьку і народилася в містечку Міжгір’я, що на Закарпатті. Хоча в сюжеті «Першого» Пишняк розповідала все погано текстуально змонтованим російсько-українським суржиком, який нічого спільного із закарпатськими діалектами не має.
Голишев також вважає, що текст до цього так званого інтерв’ю Пишняк написав один з ідеологів російського нацизму Олександр Дугін, тепер професор МДУ, і виклав його в інтернеті на своїй сторінці у Facebook за три дні до оприлюднення цього інтерв’ю «Першим» російським.

У Слов’янську про таку страшну страту нічого не чули.
Журналіст російської «Нової газети» Євген Фельдман узяв інтерв’ю в мешканців Слов’янська з приводу цього інтерв’ю Пишняк «Першому каналу» Росії. Але ніхто із багатьох опитаних людей, які були на центральній площі Слов’янська, нічого не чув про такий жахливий сценарій державного російського каналу.Навпаки, багато з опитаних Євгеном Фельдманом, обурювалися таким сценарієм російського державного телеканалу: «Такого не чули і навряд чи таке було… Якби таке було, то всі, то все місто знало б. А такого не було – це все плітки… Якби це було на площі, то вся б округа знала, а ми тут поряд живемо».

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська відмовилася навіть коментувати журналістам цю історію, сказавши лише: «Нехай це буде на сумлінні співробітників «Першого каналу».​

за інф.: Радіо Свобода
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
1 Сеня Коноплев • 20:22, 14-Лип-2014
Явный передоз у Пышняк... Перед камерами кремлевских "ангелов смерти"! Сюжет для Хичкокка. Кремлевская "машина ненависти" под управлением Царя, вдохновленного дугинскими идиотизмами, перекручивающими сознание обывателя до уровня истерии при прямом попустительстве расейского "православия"... И за ради чего??? За ради рейтинга царского. Отморозки не только с автоматами позируют, отморожанки роли отыгрывают... И сказано в заповедях не лжесвидетельствуй.. И нет для существ этих заповедий Бога настоящего. И "Бог" у них один, и лежит в мавзолее он. И наместник его в кремле и с рук кормит своих, и с улыбкой одобряет злодейства всякие, и подлость и слова лживые. И не могут противиться воле его, и воли своей не имеют. И возмущение миру показывает, лукаво руки свои прячет от глаз людских кровавые, ибо законы людские, как "юрист-праведник" сам себе рассказывает как вздумается и слуг своих, верно служащих, заставляет, чтобы выглядеть значимо перед лицом народа своего, бесславия и забвения своего боясь.
avatar

Останні новини

22:04
21-Чер-2021
«Лідер» російського флоту: чому Росія продовжує відкладати проєкт сучасного ескадреного міноносця
Вперше про перспективний ескадрений міноносець проєкту 23560 «Лідер» заговорили в 200
22:37
20-Чер-2021
Військово-морські навчання Україна-НАТО як кістка в горлі для Росії
Активна співпраця України з НАТО лякає і насторожує офіційну Москву. І цьому є дуже п
22:08
18-Чер-2021
У Чорноморському регіоні НАТО проводить багатонаціональне навчання, в яких візьме участь і Україна
Такі спільні навчання - це ще один важливий крок і головний захід, спрямований на наб
22:41
14-Чер-2021
В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ
Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу.
Коп
16:12
14-Чер-2021
Уламки імперії: як випускники російської розвідшколи псують авторитет своїх «дідів»
З кожним роком секретні операції спецпідрозділів Росії стають все більш відомими. Іст
20:48
12-Чер-2021
Нові два українських видання про країни Африки
Навесні 2021-го побачили світ книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів'я мовою оригіна
18:56
11-Чер-2021
Чому сказилася Росія через напис "Героям слава!" на формі української збірної
УЄФА пішов на поводу у Росії і намагався заборонити гасло "Героям слава!" на формі ук
11:48
11-Чер-2021
Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Вісім запитань до імунолога
1. Чому у вакцин виникає побічна дія і якою вона може бути?
Вакцина спричиняє
09:42
11-Чер-2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: як псевдоукраїнські медіа маніпулюють громадською думкою
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проаналізував три пропагандис
15:56
10-Чер-2021
Безпека держави напряму залежить від захищеності її інформаційного та кіберпростору
Сьогодні Служба безпеки України реалізує весь комплекс заходів для інформаційної та к
Усі новини