Головна » Спорт. Українські стрілки посіли у Норвегії друге загальнокомандне місце

Спорт. Українські стрілки посіли у Норвегії друге загальнокомандне місце

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна України з кульової стрільби з пневматичної зброї повертається з чемпіонату Європи, який закінчився в норвезькому Меракері. У змаганнях цьогорічної європейської першості взяли участь 450 спортсменів, серед яких були розіграні 22 комплекти нагород в 11 вправах.
Україну на цих стартах представляли 28 стрілків, які змагалися за нагороди «дорослої» та юніорської першостей. За підсумками виступів наші спортсмени посіли друге загальнокомандне місце серед 32 країн-учасниць чемпіонату.
На рахунку вітчизняної збірної – 15 медалей. Шість з них (5 срібних та одна бронзова) – авторства «дорослої» команди. Всі інші – здобуток юніорів, які не лише поклали у скарбничку вітчизняної 4 «золота» й встановили рекорд Європи, а ще й здобули дві ліцензії на І Юнацькі Олімпійські ігри в Сінгапурі, достойно виступивши на відбірковому турнірі, що відбувся в рамках першості.

Отже, переможцями та призерами цьогорічного чемпіонату Європи з кульової стрільби з пневматичної зброї стали:

Чоловіки (особ. першість):
Сергій Кудря – ПП-3 (682 очки) – 2-ге місце
Владислав Прянішніков – ГП-12 (578 очок) – 2-ге місце

Чоловіки (ком. першість):
Олег Омельчук, Сергій Кудря, Іван Бідняк – ПП-3 (1736 очок) – 2-ге місце
Владислав Прянішніков, Андрій Гільченко, Олександр Зиненко – ГП-12 (1707 очок) – 2-ге місце
Артур Айвазян, Владислав Григоренко, Юрій Сухоруков – ГП-6 (1776 очок) – 3-є місце