Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Тарифи на газ можуть зрости з 1 квітня 2015 року

Тарифи на газ можуть зрости з 1 квітня 2015 року


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Тарифи на газ і теплокомуненерго в Україні можуть зрости з 1 квітня 2015 року.
Про це пише ZN.UA, посилаючись дані джерел, знайомих з деталями нової програми України і Міжнародного валютного фонду.
Як зазначає видання, МВФ вимагав підвищення тарифів на газ і теплокомуненерго вже з 1 березня. Українській стороні начебто вдалося відстрочити цей момент ще на 31 день - до 1 квітня 2015-го.
При цьому введення необхідного МВФ цільового субсидування малозабезпечених поки відкладається - чиновники в черговий раз розписалися в профнепридатність вітчизняних держінститутів, заявивши, що все ще немає функціонуючої державної системи надання такої допомоги та контролю відповідних витрат.
Було запропоновано виходити із середньорічної сплачуваної домогосподарствами плати за газ, що становить зараз 3600 грн, пише видання. Для споживачів, що укладаються в цей ліміт (МВФ вимагав обмежити його сумою 2640 грн, мабуть, виходячи з середньорічного споживання в 2500 кубометрів), тарифи якийсь час занадто "боляче" підвищуватися, ймовірно, не будуть. А от для інших ціна питання буде зростати.

Нагадаємо, попереднє підвищення тарифів на газ відбулося з 1 травня 2014 року. Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк нарікав, що його позитивні результати були з'їдені девальвацією гривні. Наступне підвищення тарифів анонсувалося з 1 травня 2015 року.

12 лютого уряд України і місія МВФ досягли домовленості про нову програму розширеного фінансування (EFF). Програма розрахована на чотири роки, протягом яких Україна отримає $ 17,5 млрд (12,5 млрд SDR) від МВФ і ще близько $ 22,5 млрд від інших міжнародних організацій і держав (загальний розмір програми - $ 40 млрд).

Джерело: Економіст






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:08
06-Лип-2025
Кремль вже програв Азербайджану
Найбільшою стратегічною помилкою президента РФ Володимира Путіна було прийняття ним р
14:34
04-Лип-2025
Україна повернула з полону ще одну групу Захисників
Продовжуються обміни згідно зі “Стамбульськими домовленостями”, про це інформує Коорд
14:27
04-Лип-2025
У колишнього міністра оборони Олексія Резнікова проводять обшуки
Національне антикорупційне бюро провело обшуки у колишнього міністра оборони Олексія
14:41
02-Лип-2025
Припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія
За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котри
21:49
01-Лип-2025
Росія сподівається зафіксувати недоторканість УПЦ та повернути її російську ідентичність
28 квітня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю бразильській газет
13:14
30-Чер-2025
11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкці
Усі новини

Сollaborator