У київських школах учителі проводять заняття по інтернету
Наприклад, у гімназії № 136 таким чином вивчають біологію.
"Я створила інтернет-сайт noosfera.org.ua протягом трьох діб. На сайті діти читають матеріал, отримують завдання і посилають їх мені. За час карантину я встигла поставити стільки оцінок, скільки не ставлю іноді й за всю чверть", розповіла Сегодня викладач біології Олена Князєва.
За словами Князєвої, до неї зверталися колеги з інших шкіл, щоб також користуватися сайтом.
"Вся нинішня робота через інтернет буде зарахована школярам як робота в класі. Особливо важливо, що навчатися можуть і учні дев'ятого класу, у яких немає навіть підручника, але ж їм у кінці навчального року потрібно буде складати обов'язковий іспит з біології", сказала викладач. За її словами, сайт Князєва зробила за свої гроші, а гімназія лише оплатила річний хостинг, пише видання.
Крім того, в одній зі шкіл у Черкасах місцеве телебачення в обумовлений час показує учням тематичні блоки з Відеоуроків. А у Шостці на Сумщині школярі крім перегляду по телевізору 10-20-хвилинного уроку, отримують також завдання. Набравши спеціальний номер телефону, школярі повинні дати відповідь на поставлені запитання, які відразу ж передають вчителям.
Нагадаємо, що Київська міська державна адміністрація ввела карантин у зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації грипу А/H1N1 в школах і вищих навчальних закладах столиці з 2 листопада до окремого розпорядження.
Тим часом, 6 листопада в Києві почали роботу пункти для безкоштовного діагностування грипу та надання професійної консультативної допомоги жителям столиці. Пункти створено за підтримки громадської ініціативи Народний штаб Кияни проти грипу та доброчинного фонду Eurolab.
***
За останніми даними МОЗ, в Україні кількість смертей від грипу та ГРВІ збільшилася до 146 осіб. Усього в країні зафіксовано 936,804 тис. випадків захворювання, 43,762 тис. чоловік госпіталізовані. Епідемічний поріг перевищено в 15 областях та місті Києві.
За матеріалами: "Новинар"